Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. nov 2022
12:00
Virum-Sorgenfri BK
FFB
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
9
Nivå-Kokkedal FK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2022
10:00
Lyngby Boldklub 1921
2
Snekkersten IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2022
11:30
Ølstykke FC
3
Allerød Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
12:45
Snekkersten IF
7
Ølstykke FC
3
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
10:00
IF Skjold Birkerød
Lyngby Boldklub 1921
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
11:30
Allerød Fodbold Klub
0
Virum-Sorgenfri BK
5
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
13:00
Nivå-Kokkedal FK
1
Gilleleje FK
6
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
15:00
IF Skjold Birkerød
Nivå-Kokkedal FK
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
11:00
FFB
4
Hørsholm-Usserød IK
1
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
0
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
12:00
Virum-Sorgenfri BK
3
Snekkersten IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
12:00
Gilleleje FK
4
FFB
0
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2022
10:00
Lyngby Boldklub 1921
7
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
07. jan 2023
12:00
Gilleleje FK
0
IF Skjold Birkerød
3
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
10:00
FFB
2
IF Skjold Birkerød
4
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
11:30
Ølstykke FC
2
Virum-Sorgenfri BK
1
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
14:00
Nivå-Kokkedal FK
Lyngby Boldklub 1921
HHT
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
15:00
Allerød Fodbold Klub
2
Gilleleje FK
1
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
14:00
IF Skjold Birkerød
2
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
12:00
Hørsholm-Usserød IK
2
Ølstykke FC
4
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
10:00
Gilleleje FK
Snekkersten IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
13:00
Nivå-Kokkedal FK
FFB
HHT
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
13:00
Lyngby Boldklub 1921
2
Virum-Sorgenfri BK
7
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
14:30
Snekkersten IF
0
Hørsholm-Usserød IK
0
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
16:00
Virum-Sorgenfri BK
3
Hørsholm-Usserød IK
1
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
17:00
Snekkersten IF
3
FFB
3
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2023
18:30
Gilleleje FK
Virum-Sorgenfri BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
11:30
Allerød Fodbold Klub
Nivå-Kokkedal FK
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
13:00
FFB
3
Lyngby Boldklub 1921
3
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
14:45
Snekkersten IF
1
IF Skjold Birkerød
2
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2023
23:59
IF Skjold Birkerød
Ølstykke FC
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
11:00
FFB
Allerød Fodbold Klub
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
11:30
Lyngby Boldklub 1921
1
Hørsholm-Usserød IK
1
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Snekkersten IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
13:30
Ølstykke FC
Gilleleje FK
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2023
18:45
Hørsholm-Usserød IK
Gilleleje FK
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
15:30
Virum-Sorgenfri BK
10
IF Skjold Birkerød
0
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
10:00
Ølstykke FC
Nivå-Kokkedal FK
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
10:00
Lyngby Boldklub 1921
4
Allerød Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
12:00
IF Skjold Birkerød
2
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
10:30
FFB
1
Ølstykke FC
0
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
12:00
Gilleleje FK
Lyngby Boldklub 1921
HHT
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
12:45
Snekkersten IF
2
Allerød Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Virum-Sorgenfri BK
HHT
|