MENU

U10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 8 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
289818 Kl. 10:00 B 93 1 KB 4 Kunst 8
289819 Kl. 10:00 GVI 1 BK Skjold 2 Kunst 8
289820 Kl. 10:25 B 93 1 FA 2000 2 Kunst 8
289821 Kl. 10:25 BK Skjold 2 Nørrebro United 1 Kunst 8
289822 Kl. 10:50 FA 2000 2 GVI 1 Kunst 8
289823 Kl. 10:50 Nørrebro United 1 KB 4 Kunst 8
289824 Kl. 11:15 GVI 1 B 93 1 Kunst 8
289825 Kl. 11:15 KB 4 BK Skjold 2 Kunst 8
289826 Kl. 11:40 FA 2000 2 Nørrebro United 1 Kunst 8
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Husumparken Bane 4A Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
289827 Kl. 12:15 Østerbro IF 1 BK Fix 1 Bane 4A
289828 Kl. 12:15 BK Skjold 1 Husum BK 1 Bane 4B
289829 Kl. 12:40 Østerbro IF 1 Jægersborg BK 1 Bane 4B
289830 Kl. 12:40 Husum BK 1 HIK 1 Bane 4A
289831 Kl. 13:05 Jægersborg BK 1 BK Skjold 1 Bane 4A
289832 Kl. 13:05 HIK 1 BK Fix 1 Bane 4B
289833 Kl. 13:30 BK Skjold 1 Østerbro IF 1 Bane 4A
289834 Kl. 13:30 BK Fix 1 Husum BK 1 Bane 4B
289835 Kl. 13:55 Jægersborg BK 1 HIK 1 Bane 4A
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
289836 Kl. 10:00 Vanløse (2) Oversidder
289837 Kl. 10:00 KB 3 Oversidder
289838 Kl. 10:25 Vanløse (2) Vanløse (1)
289839 Kl. 10:25 Oversidder Oversidder
289840 Kl. 10:50 Vanløse (1) KB 3 Kunst 6
289841 Kl. 10:50 Oversidder Oversidder
289842 Kl. 11:15 KB 3 Vanløse (2)
289843 Kl. 11:15 Oversidder Oversidder
289844 Kl. 11:40 Vanløse (1) Oversidder
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
289873 Kl. 10:00 GVI 1 KB 3
289874 Kl. 10:00 BK Skjold 1 HIK 1
289875 Kl. 10:25 GVI 1 Nørrebro United 1
289876 Kl. 10:25 HIK 1 Oversidder
289877 Kl. 10:50 Nørrebro United 1 BK Skjold 1
289878 Kl. 10:50 Oversidder KB 3
289879 Kl. 11:15 BK Skjold 1 GVI 1
289880 Kl. 11:15 KB 3 HIK 1
289881 Kl. 11:40 Nørrebro United 1 Oversidder
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
289864 Kl. 12:15 FA 2000 2 Vanløse (1)
289865 Kl. 12:15 Jægersborg BK 1 BK Fix 1
289845 Kl. 12:15 B 93 1 Vanløse (2)
289846 Kl. 12:15 Østerbro IF 1 Husum BK 1
289857 Kl. 12:40 B 93 1 BK Skjold 2
289858 Kl. 12:40 Husum BK 1 Oversidder
289866 Kl. 12:40 FA 2000 2 KB 4
289867 Kl. 12:40 BK Fix 1 Oversidder
289868 Kl. 13:05 KB 4 Jægersborg BK 1
289869 Kl. 13:05 Oversidder Vanløse (1)
289859 Kl. 13:05 BK Skjold 2 Østerbro IF 1
289860 Kl. 13:05 Oversidder Vanløse (2)
289861 Kl. 13:30 Østerbro IF 1 B 93 1
289862 Kl. 13:30 Vanløse (2) Husum BK 1
289870 Kl. 13:30 Jægersborg BK 1 FA 2000 2
289871 Kl. 13:30 Vanløse (1) BK Fix 1
289872 Kl. 13:55 KB 4 Oversidder
289863 Kl. 13:55 BK Skjold 2 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
289920 Kl. 14:30 B 93 1 Vanløse (1)
289921 Kl. 14:30 Husum BK 1 Jægersborg BK 1
289922 Kl. 14:55 B 93 1 Nørrebro United 1
289923 Kl. 14:55 Jægersborg BK 1 Oversidder
289924 Kl. 15:20 Nørrebro United 1 Husum BK 1
289925 Kl. 15:20 Oversidder Vanløse (1)
289932 Kl. 15:45 Husum BK 1 B 93 1
289933 Kl. 15:45 Vanløse (1) Jægersborg BK 1
289934 Kl. 16:10 Nørrebro United 1 Oversidder
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
289901 Kl. 10:00 KB 4 KB 3
289902 Kl. 10:00 HIK 1 Østerbro IF 1
289913 Kl. 10:25 HIK 1 KB 4
289914 Kl. 10:25 GVI 1 Oversidder
289915 Kl. 10:50 KB 4 GVI 1
289916 Kl. 10:50 Østerbro IF 1 Oversidder
289917 Kl. 11:15 GVI 1 HIK 1
289918 Kl. 11:15 Oversidder KB 3
289919 Kl. 11:40 KB 3 Østerbro IF 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
289882 Kl. 10:00 FA 2000 2 Vanløse (2)
289893 Kl. 10:00 BK Fix 1 BK Skjold 1
289894 Kl. 10:25 FA 2000 2 BK Skjold 2
289895 Kl. 10:25 BK Skjold 1 Oversidder
289896 Kl. 10:50 BK Skjold 2 BK Fix 1
289897 Kl. 10:50 Oversidder Vanløse (2)
289898 Kl. 11:15 BK Fix 1 FA 2000 2
289899 Kl. 11:15 Vanløse (2) BK Skjold 1
289900 Kl. 11:40 BK Skjold 2 Oversidder
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
289959 Kl. 14:30 KB 4 Husum BK 1
289960 Kl. 14:30 Oversidder BK Skjold 2
289961 Kl. 14:55 KB 4 BK Skjold 1
289962 Kl. 14:55 BK Skjold 2 KB 3
289963 Kl. 15:20 BK Skjold 1 Oversidder
289964 Kl. 15:20 KB 3 Husum BK 1
289965 Kl. 15:45 Oversidder KB 4
289966 Kl. 15:45 Husum BK 1 BK Skjold 2
289967 Kl. 16:10 BK Skjold 1 KB 3
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
289935 Kl. 10:00 B 93 1 BK Fix 1
289936 Kl. 10:00 Oversidder GVI 1
289937 Kl. 10:25 B 93 1 Jægersborg BK 1
289938 Kl. 10:25 GVI 1 Vanløse (2)
289945 Kl. 10:50 Jægersborg BK 1 Oversidder
289946 Kl. 10:50 Vanløse (2) BK Fix 1
289947 Kl. 11:15 Oversidder B 93 1
289948 Kl. 11:15 BK Fix 1 GVI 1
289949 Kl. 11:40 Jægersborg BK 1 Vanløse (2)
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
289950 Kl. 14:30 FA 2000 2 Østerbro IF 1
289951 Kl. 14:30 Oversidder Nørrebro United 1
289952 Kl. 14:55 FA 2000 2 HIK 1
289953 Kl. 14:55 Nørrebro United 1 Vanløse (1)
289954 Kl. 15:20 HIK 1 Oversidder
289955 Kl. 15:20 Vanløse (1) Østerbro IF 1
289956 Kl. 15:45 Oversidder FA 2000 2
289957 Kl. 15:45 Østerbro IF 1 Nørrebro United 1
289958 Kl. 16:10 HIK 1 Vanløse (1)
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
289968 Kl. 10:00 KB 4 Østerbro IF 1
289969 Kl. 10:00 Vanløse (1) GVI 1
289970 Kl. 10:25 KB 4 BK Fix 1
289971 Kl. 10:25 GVI 1 Oversidder
289972 Kl. 10:50 BK Fix 1 Vanløse (1)
289973 Kl. 10:50 Oversidder Østerbro IF 1
289974 Kl. 11:15 Vanløse (1) KB 4
289975 Kl. 11:15 Østerbro IF 1 GVI 1
289976 Kl. 11:40 BK Fix 1 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Husumparken Bane 4A Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
290000 Kl. 12:15 B 93 1 BK Skjold 1 Bane 4A
290001 Kl. 12:15 KB 3 FA 2000 2 Bane 4B
290002 Kl. 12:40 B 93 1 Husum BK 1 Bane 6 (5-mands) - græs
290003 Kl. 12:40 FA 2000 2 Oversidder Bane 7 (5-mands) - græs
290004 Kl. 13:05 Husum BK 1 KB 3 Bane 6 (5-mands) - græs
290005 Kl. 13:05 Oversidder BK Skjold 1 Bane 7 (5-mands) - græs
290006 Kl. 13:30 KB 3 B 93 1 Bane 6 (5-mands) - græs
290007 Kl. 13:30 BK Skjold 1 FA 2000 2 Bane 7 (5-mands) - græs
290038 Kl. 13:55 Husum BK 1 Oversidder Bane 6 (5-mands) - græs
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Gentofte Sportspark Øst 1 C. L. Ibsens Vej 70 2820 Gentofte
289977 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 Jægersborg BK 1 1
289978 Kl. 10:00 Vanløse (2) BK Skjold 2 1
289979 Kl. 10:25 Nørrebro United 1 HIK 1 1
289980 Kl. 10:25 BK Skjold 2 Oversidder 1
289981 Kl. 10:50 HIK 1 Vanløse (2) 1
289982 Kl. 10:50 Oversidder Jægersborg BK 1 1
289988 Kl. 11:15 Vanløse (2) Nørrebro United 1 1
289989 Kl. 11:15 Jægersborg BK 1 BK Skjold 2
289999 Kl. 11:40 HIK 1 Oversidder 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind