Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug 2021
18:30
Græsted IF
7
Kvistgård IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
14:00
Ålholm IF (1)
4
Græsted IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2021
18:30
Græsted IF
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
11:00
Frederikssund IK
4
Græsted IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
18:30
Græsted IF
0
Hundested IK
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
13:30
Helsinge Fodbold
4
Græsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
18:30
Græsted IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2021
18:30
Græsted IF
4
Frederiksværk FK
1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2021
18:30
FIF, Hillerød (1)
4
Græsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
13:00
Store Lyngby IF
Græsted IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2021
18:30
Græsted IF
3
IS Skævinge
2
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2022
18:00
Græsted IF
0
Ålholm IF (1)
4
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2022
15:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Græsted IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2022
18:30
Græsted IF
1
Frederikssund IK
5
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
12:30
Kvistgård IF
Græsted IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2022
18:30
Hundested IK
3
Græsted IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
18:30
Græsted IF
2
Helsinge Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
14:00
Oversidder
Græsted IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
13:00
Græsted IF
FIF, Hillerød (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2022
11:00
Frederiksværk FK
Græsted IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
13:30
IS Skævinge
Græsted IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:00
Græsted IF
Store Lyngby IF
HHT
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2