MENU

Serie 2, P1 22/23 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
992152 fr
19-08 2022
Kl. 18:00
Valby Bk. Nørrebro United Kunst, Valby IP, tribunen
992153 fr
19-08 2022
Kl. 20:00
FC ESPM (O) BK Fix (N) Kunst, Valby IP, tribunen
992148
20-08 2022
Kl. 12:00
KFB Amalie Kløvermarkens Idrætsanlæg
992149
20-08 2022
Kl. 12:00
ØKF (N) Amager FF Kløvermarkens Idrætsanlæg
992151
20-08 2022
Kl. 12:00
Sønderbro Fight CBS Sport (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992150
20-08 2022
Kl. 14:00
SC Amager (O) CIK (O) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992147
20-08 2022
Kl. 14:00
IF Føroyar (N) FC Sunshine (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992157 ti
23-08 2022
Kl. 18:00
CIK (O) Sønderbro Fight Kløvermarkens Idrætsanlæg
992156 ti
23-08 2022
Kl. 20:00
CBS Sport (N) Valby Bk. Jens Jessens Vej
992155 on
24-08 2022
Kl. 18:15
Nørrebro United FC ESPM (O) Ryparken Idrætsanlæg
992159 on
24-08 2022
Kl. 18:30
Amalie ØKF (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992158 on
24-08 2022
Kl. 19:00
Amager FF SC Amager (O) Kastrup IA ved Diget
992160 to
25-08 2022
Kl. 18:45
BK Fix (N) IF Føroyar (N) Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
992165 fr
26-08 2022
Kl. 18:00
Valby Bk. CIK (O) Kunst, Valby IP, tribunen
992166 fr
26-08 2022
Kl. 20:00
FC ESPM (O) CBS Sport (N) Kunst, Valby IP, tribunen
992161
27-08 2022
Kl. 12:00
KFB IF Føroyar (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992164
27-08 2022
Kl. 12:00
Sønderbro Fight Amager FF Kløvermarkens Idrætsanlæg
992167
27-08 2022
Kl. 14:00
Nørrebro United BK Fix (N) Kunst, Mimersparken
992162
27-08 2022
Kl. 14:00
ØKF (N) FC Sunshine (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992163
27-08 2022
Kl. 14:00
SC Amager (O) Amalie Kløvermarkens Idrætsanlæg
992168 fr
02-09 2022
Kl. 18:00
FC Sunshine (N) SC Amager (O) Kunst, Valby IP, tribunen
992172 fr
02-09 2022
Kl. 18:00
Amager FF Valby Bk. Kastrup IA ved Diget
992169
03-09 2022
Kl. 14:00
IF Føroyar (N) ØKF (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992174
03-09 2022
Kl. 14:00
BK Fix (N) KFB Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
992173
03-09 2022
Kl. 15:30
Amalie Sønderbro Fight Kløvermarkens Idrætsanlæg
992170
04-09 2022
Kl. 10:00
CBS Sport (N) Nørrebro United Frederiksberg IP, kunst
992171
04-09 2022
Kl. 14:00
CIK (O) FC ESPM (O) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992178 ti
06-09 2022
Kl. 18:00
Valby Bk. Amalie Valby IP, tribunen
992181 ti
06-09 2022
Kl. 20:00
CBS Sport (N) BK Fix (N) Jens Jessens Vej
992180 ti
06-09 2022
Kl. 20:15
Nørrebro United CIK (O) Kunst, Mimersparken
992176 ti
06-09 2022
Kl. 20:15
SC Amager (O) IF Føroyar (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992177 on
07-09 2022
Kl. 19:00
Sønderbro Fight FC Sunshine (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992175 on
07-09 2022
Kl. 20:15
ØKF (N) KFB Kløvermarkens Idrætsanlæg
992182 fr
09-09 2022
Kl. 18:00
FC Sunshine (N) Valby Bk. Kunst, Valby IP, tribunen
992186 fr
09-09 2022
Kl. 18:00
Amager FF Nørrebro United Kastrup IA ved Diget
992184
10-09 2022
Kl. 12:00
KFB SC Amager (O) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992187
10-09 2022
Kl. 14:00
Amalie FC ESPM (O) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992188
10-09 2022
Kl. 14:00
ØKF (N) BK Fix (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992183
10-09 2022
Kl. 14:00
IF Føroyar (N) Sønderbro Fight Kløvermarkens Idrætsanlæg
992185
11-09 2022
Kl. 14:00
CIK (O) CBS Sport (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992190 to
15-09 2022
Kl. 17:45
Sønderbro Fight KFB Kløvermarkens Idrætsanlæg
992191 fr
16-09 2022
Kl. 18:00
Valby Bk. IF Føroyar (N) Kunst, Valby IP, tribunen
992192 fr
16-09 2022
Kl. 20:00
FC ESPM (O) FC Sunshine (N) Kunst, Valby IP, tribunen
992195
17-09 2022
Kl. 12:00
CIK (O) BK Fix (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992189
17-09 2022
Kl. 14:00
SC Amager (O) ØKF (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992193
17-09 2022
Kl. 14:00
Nørrebro United Amalie Kunst, Mimersparken
992194
18-09 2022
Kl. 10:00
CBS Sport (N) Amager FF Frederiksberg IP, kunst
992196 fr
23-09 2022
Kl. 18:00
FC Sunshine (N) Nørrebro United Kunst, Valby IP, tribunen
992200 fr
23-09 2022
Kl. 18:00
Amager FF CIK (O) Kastrup IA ved Diget
992198
24-09 2022
Kl. 12:00
KFB Valby Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
992199
24-09 2022
Kl. 14:00
ØKF (N) Sønderbro Fight Kløvermarkens Idrætsanlæg
992197
24-09 2022
Kl. 14:00
IF Føroyar (N) FC ESPM (O) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992202
24-09 2022
Kl. 14:00
BK Fix (N) SC Amager (O) Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
992201
24-09 2022
Kl. 16:00
Amalie CBS Sport (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992154 ti
27-09 2022
Kl. 20:00
FC Sunshine (N) KFB Kunst, Valby IP, tribunen
992204 fr
30-09 2022
Kl. 18:00
Valby Bk. ØKF (N) Kunst, Valby IP, tribunen
992209 fr
30-09 2022
Kl. 18:00
Amager FF BK Fix (N) Kastrup IA ved Diget
992205 fr
30-09 2022
Kl. 20:00
FC ESPM (O) KFB Kunst, Valby IP, tribunen
992203
01-10 2022
Kl. 12:00
Sønderbro Fight SC Amager (O) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992206
01-10 2022
Kl. 12:00
Nørrebro United IF Føroyar (N) Kunst, Mimersparken
992208
01-10 2022
Kl. 12:00
CIK (O) Amalie Kløvermarkens Idrætsanlæg
992207
02-10 2022
Kl. 10:00
CBS Sport (N) FC Sunshine (N) Jens Jessens Vej
992210 fr
07-10 2022
Kl. 18:00
FC Sunshine (N) CIK (O) Kunst, Valby IP, tribunen
992211
08-10 2022
Kl. 12:00
IF Føroyar (N) CBS Sport (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992212
08-10 2022
Kl. 12:00
KFB Nørrebro United Kløvermarkens Idrætsanlæg
992213
08-10 2022
Kl. 14:00
ØKF (N) FC ESPM (O) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992214
08-10 2022
Kl. 14:00
SC Amager (O) Valby Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
992215
08-10 2022
Kl. 14:00
Amalie Amager FF Kløvermarkens Idrætsanlæg
992216
08-10 2022
Kl. 14:00
BK Fix (N) Sønderbro Fight Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
992217 fr
14-10 2022
Kl. 18:00
Valby Bk. Sønderbro Fight Kunst, Valby IP, tribunen
992218 fr
14-10 2022
Kl. 18:00
FC ESPM (O) SC Amager (O) Kunst, Valby IP, tribunen
992222 fr
14-10 2022
Kl. 18:00
Amager FF FC Sunshine (N) Kastrup IA ved Diget
992219
15-10 2022
Kl. 14:00
Nørrebro United ØKF (N) Kunst, Mimersparken
992223
15-10 2022
Kl. 14:00
Amalie BK Fix (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992220
16-10 2022
Kl. 10:00
CBS Sport (N) KFB Frederiksberg IP, kunst
992221
16-10 2022
Kl. 14:00
CIK (O) IF Føroyar (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992179 ti
18-10 2022
Kl. 20:00
FC ESPM (O) Amager FF Kunst, Valby IP, tribunen
992224 fr
21-10 2022
Kl. 18:00
FC Sunshine (N) Amalie Kunst, Valby IP, tribunen
992230 fr
21-10 2022
Kl. 18:00
Valby Bk. BK Fix (N) Kunst, Valby IP, tribunen
992225
22-10 2022
Kl. 12:00
IF Føroyar (N) Amager FF Kløvermarkens Idrætsanlæg
992229
22-10 2022
Kl. 12:00
Sønderbro Fight FC ESPM (O) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992227
22-10 2022
Kl. 14:00
ØKF (N) CBS Sport (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992228
22-10 2022
Kl. 14:00
SC Amager (O) Nørrebro United Kløvermarkens Idrætsanlæg
992226 ti
25-10 2022
Kl. 20:00
KFB CIK (O) Sundby Idrætspark
992231 fr
28-10 2022
Kl. 18:00
FC ESPM (O) Valby Bk. Kunst, Valby IP, tribunen
992232 fr
28-10 2022
Kl. 19:00
Nørrebro United Sønderbro Fight Kunst, Mimersparken
992234
29-10 2022
Kl. 12:00
CIK (O) ØKF (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992236
29-10 2022
Kl. 12:30
Amalie IF Føroyar (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992237
29-10 2022
Kl. 14:00
BK Fix (N) FC Sunshine (N) Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
992235
29-10 2022
Kl. 14:00
Amager FF KFB Kastrup IA ved Diget
992233
06-11 2022
Kl. 14:00
CBS Sport (N) SC Amager (O) Frederiksberg IP, kunst
992238 to
06-04 2023
Kl. 14:00
FC Sunshine (N) IF Føroyar (N) Kunst, Valby IP, tribunen
992239 to
06-04 2023
Kl. 14:00
Nørrebro United Valby Bk. Kunst, Mimersparken
992240 to
06-04 2023
Kl. 14:00
CBS Sport (N) Sønderbro Fight Frederiksberg IP, kunst
992241 to
06-04 2023
Kl. 14:00
CIK (O) SC Amager (O) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992242 to
06-04 2023
Kl. 14:00
Amager FF ØKF (N) Kastrup IA ved Diget
992243 to
06-04 2023
Kl. 14:00
Amalie KFB Kløvermarkens Idrætsanlæg
992244 to
06-04 2023
Kl. 14:00
BK Fix (N) FC ESPM (O) Gadelandet
992245 ma
10-04 2023
Kl. 14:00
IF Føroyar (N) BK Fix (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992246 ma
10-04 2023
Kl. 14:00
KFB FC Sunshine (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992247 ma
10-04 2023
Kl. 14:00
ØKF (N) Amalie Kløvermarkens Idrætsanlæg
992248 ma
10-04 2023
Kl. 14:00
SC Amager (O) Amager FF Kløvermarkens Idrætsanlæg
992249 ma
10-04 2023
Kl. 14:00
Sønderbro Fight CIK (O) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992250 ma
10-04 2023
Kl. 14:00
Valby Bk. CBS Sport (N) Kunst, Valby IP, tribunen
992251 ma
10-04 2023
Kl. 14:00
FC ESPM (O) Nørrebro United Kunst, Valby IP, tribunen
992257 to
13-04 2023
Kl. 18:00
Amalie SC Amager (O) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992256 fr
14-04 2023
Kl. 18:00
Amager FF Sønderbro Fight Kastrup IA ved Diget
992252 fr
14-04 2023
Kl. 20:00
FC Sunshine (N) ØKF (N) Kunst, Valby IP, tribunen
992253
15-04 2023
Kl. 12:00
IF Føroyar (N) KFB Kløvermarkens Idrætsanlæg
992255
15-04 2023
Kl. 14:00
CIK (O) Valby Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
992258
15-04 2023
Kl. 14:00
BK Fix (N) Nørrebro United Gadelandet
992254
16-04 2023
Kl. 10:00
CBS Sport (N) FC ESPM (O) Frederiksberg IP, kunst
992263 fr
21-04 2023
Kl. 18:00
Valby Bk. Amager FF Kunst, Valby IP, tribunen
992264 fr
21-04 2023
Kl. 20:00
FC ESPM (O) CIK (O) Kunst, Valby IP, tribunen
992259
22-04 2023
Kl. 12:00
KFB BK Fix (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992262
22-04 2023
Kl. 12:00
Sønderbro Fight Amalie Kløvermarkens Idrætsanlæg
992260
22-04 2023
Kl. 14:00
ØKF (N) IF Føroyar (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992265
22-04 2023
Kl. 16:00
Nørrebro United CBS Sport (N) Kunst, Mimersparken
992261
23-04 2023
Kl. 12:00
SC Amager (O) FC Sunshine (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992269 ti
25-04 2023
Kl. 18:00
CIK (O) Nørrebro United Kløvermarkens Idrætsanlæg
992271 ti
25-04 2023
Kl. 18:00
Amalie Valby Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
992267 ti
25-04 2023
Kl. 19:00
IF Føroyar (N) SC Amager (O) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992266 on
26-04 2023
Kl. 14:00
FC Sunshine (N) Sønderbro Fight Kunst, Valby IP, tribunen
992268 on
26-04 2023
Kl. 17:30
KFB ØKF (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992270 on
26-04 2023
Kl. 19:00
Amager FF FC ESPM (O) Kastrup IA ved Diget
992272 to
27-04 2023
Kl. 19:00
BK Fix (N) CBS Sport (N) Gadelandet
992765 fr
28-04 2023
Kl. 18:00
Valby Bk. FC Sunshine (N) Kunst, Valby IP, tribunen
992766 fr
28-04 2023
Kl. 20:00
FC ESPM (O) Amalie Kunst, Valby IP, tribunen
992764
29-04 2023
Kl. 12:00
Sønderbro Fight IF Føroyar (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992273
29-04 2023
Kl. 14:00
BK Fix (N) ØKF (N) Gadelandet
992767
29-04 2023
Kl. 16:00
Nørrebro United Amager FF Kunst, Mimersparken
992768
30-04 2023
Kl. 10:00
CBS Sport (N) CIK (O) Frederiksberg IP, kunst
992757
30-04 2023
Kl. 12:00
SC Amager (O) KFB Kløvermarkens Idrætsanlæg
992774 to
04-05 2023
Kl. 18:00
Amalie Nørrebro United Kløvermarkens Idrætsanlæg
992773 fr
05-05 2023
Kl. 18:00
Amager FF CBS Sport (N) Kastrup IA ved Diget
992769 fr
05-05 2023
Kl. 20:00
FC Sunshine (N) FC ESPM (O) Kunst, Valby IP, tribunen
992770
06-05 2023
Kl. 12:00
IF Føroyar (N) Valby Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
992771
06-05 2023
Kl. 12:00
KFB Sønderbro Fight Kløvermarkens Idrætsanlæg
992772
06-05 2023
Kl. 14:00
ØKF (N) SC Amager (O) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992775
06-05 2023
Kl. 14:00
BK Fix (N) CIK (O) Gadelandet
993083 ma
08-05 2023
Kl. 20:00
FC ESPM (O) IF Føroyar (N) Kunst, Valby IP, tribunen
996222 ti
09-05 2023
Kl. 18:00
CIK (O) Amager FF Kløvermarkens Idrætsanlæg
996187 ti
09-05 2023
Kl. 19:30
Nørrebro United FC Sunshine (N) Kunst, Mimersparken
996211 ti
09-05 2023
Kl. 20:00
CBS Sport (N) Amalie Frederiksberg IP, kunst
992778 ti
09-05 2023
Kl. 20:30
Valby Bk. KFB Kunst, Valby IP, tribunen
992776 on
10-05 2023
Kl. 19:00
SC Amager (O) BK Fix (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
992777 on
10-05 2023
Kl. 19:00
Sønderbro Fight ØKF (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
996223 fr
12-05 2023
Kl. 20:00
FC Sunshine (N) CBS Sport (N) Kunst, Valby IP, tribunen
996224
13-05 2023
Kl. 12:00
IF Føroyar (N) Nørrebro United Kløvermarkens Idrætsanlæg
996225
13-05 2023
Kl. 12:00
KFB FC ESPM (O) Kløvermarkens Idrætsanlæg
996226
13-05 2023
Kl. 14:00
ØKF (N) Valby Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
996233
13-05 2023
Kl. 14:00
Amalie CIK (O) Kløvermarkens Idrætsanlæg
996234
13-05 2023
Kl. 14:00
BK Fix (N) Amager FF Gadelandet
996232
14-05 2023
Kl. 12:00
SC Amager (O) Sønderbro Fight Kløvermarkens Idrætsanlæg
996236 fr
19-05 2023
Kl. 18:00
Valby Bk. SC Amager (O) Kunst, Valby IP, tribunen
996241 fr
19-05 2023
Kl. 18:00
Amager FF Amalie Kastrup IA ved Diget
996237 fr
19-05 2023
Kl. 20:00
FC ESPM (O) ØKF (N) Kunst, Valby IP, tribunen
996235
20-05 2023
Kl. 12:00
Sønderbro Fight BK Fix (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
996240
20-05 2023
Kl. 14:00
CIK (O) FC Sunshine (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
996238
20-05 2023
Kl. 16:00
Nørrebro United KFB Kunst, Mimersparken
996239
21-05 2023
Kl. 10:00
CBS Sport (N) IF Føroyar (N) Frederiksberg IP, kunst
996242 fr
26-05 2023
Kl. 20:00
FC Sunshine (N) Amager FF Kunst, Valby IP, tribunen
996243
27-05 2023
Kl. 12:00
IF Føroyar (N) CIK (O) Kløvermarkens Idrætsanlæg
996260
27-05 2023
Kl. 12:00
KFB CBS Sport (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
996278
27-05 2023
Kl. 12:00
Sønderbro Fight Valby Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
996279
27-05 2023
Kl. 14:00
BK Fix (N) Amalie Gadelandet
996261
27-05 2023
Kl. 14:00
ØKF (N) Nørrebro United Kløvermarkens Idrætsanlæg
996277
28-05 2023
Kl. 12:00
SC Amager (O) FC ESPM (O) Kløvermarkens Idrætsanlæg
996285 to
01-06 2023
Kl. 18:00
Amalie FC Sunshine (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
996284 fr
02-06 2023
Kl. 18:00
Amager FF IF Føroyar (N) Kastrup IA ved Diget
996280 fr
02-06 2023
Kl. 20:00
FC ESPM (O) Sønderbro Fight Kunst, Valby IP, tribunen
996283
03-06 2023
Kl. 14:00
CIK (O) KFB Kløvermarkens Idrætsanlæg
996286
03-06 2023
Kl. 14:00
BK Fix (N) Valby Bk. Gadelandet
996281
03-06 2023
Kl. 16:00
Nørrebro United SC Amager (O) Kunst, Mimersparken
996282
04-06 2023
Kl. 10:00
CBS Sport (N) ØKF (N) Frederiksberg IP, kunst
996287
17-06 2023
Kl. 12:00
FC Sunshine (N) BK Fix (N) Kunst, Valby IP, tribunen
996288
17-06 2023
Kl. 12:00
IF Føroyar (N) Amalie Kløvermarkens Idrætsanlæg
996289
17-06 2023
Kl. 12:00
KFB Amager FF Kløvermarkens Idrætsanlæg
996290
17-06 2023
Kl. 12:00
ØKF (N) CIK (O) Kløvermarkens Idrætsanlæg
996291
17-06 2023
Kl. 12:00
SC Amager (O) CBS Sport (N) Kløvermarkens Idrætsanlæg
996292
17-06 2023
Kl. 12:00
Sønderbro Fight Nørrebro United Kløvermarkens Idrætsanlæg
996293
17-06 2023
Kl. 12:00
Valby Bk. FC ESPM (O) Kunst, Valby IP, tribunen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind