Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30. okt 2021
14:00
Gentofte-Vangede Idrætsforening
Sundby Boldklub
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
10:00
Dragør Boldklub
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
10:00
Boldklubben af 1893
Hellerup Idræts Klub
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
12:00
Boldklubben Fremad Amager
Hvidovre Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
12:00
Brønshøj Boldklub
Glostrup FK - IF 32
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
10:00
Sundby Boldklub
Vesterbro Alliancen
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
12:00
Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
14:00
Hellerup Idræts Klub
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
14:00
Dragør Boldklub
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
12:00
Gentofte-Vangede Idrætsforening
Brønshøj Boldklub
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2021
14:30
Sundby Boldklub
Glostrup FK - IF 32
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
14:00
Boldklubben af 1893
Boldklubben Skjold
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
12:00
Dragør BK
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
14:00
GVI (1)
LSF
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
12:00
Boldklubben Fremad Amager
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2021
18:00
Vanløse
Roskilde KFUM
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
10:00
AB Tårnby (1)
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
14:30
Hellerup Idræts Klub
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
15:15
Sundby Bk. (1)
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2021
19:30
Brønshøj Boldklub
Boldklubben Frem
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2021
17:15
HIK (1)
B 1903 (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2022
12:00
Boldklubben af 1893
Kjøbenhavns Boldklub
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2022
10:30
B93 (1)
Farum BK (1)
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2022
12:00
Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hvidovre Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2022
12:00
FA 2000
Roskilde Boldklub (1)
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
10:00
Fremad Amager (1)
Køge BK (1)
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
12:15
Hellerup Idræts Klub
AB
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
13:00
AB Tårnby
B93
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
14:00
GVI
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
12:00
Vanløse Idræts Forening
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
14:00
Brønshøj Boldklub
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
12:00
Gentofte-Vangede Idrætsforening
Brøndbyernes IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
10:00
HIK
KFUM BK, Roskilde (1)
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
12:00
Gentofte-Vangede Idrætsforening
Glostrup FK - IF 32
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
12:00
Gentofte-Vangede Idrætsforening
Vanløse Idræts Forening
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
12:00
Gentofte-Vangede Idrætsforening
Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
13:00
B93
Skjold
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
14:00
Boldklubben Fremad Amager
Hvidovre Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
12:00
Gentofte-Vangede Idrætsforening
AC Amager
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
12:00
HIK
Slagelse B&I (1)
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
13:30
Boldklubben af 1893
AB
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
12:00
AB Tårnby
HIK
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
12:00
GVI
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
16:30
BK Frem (1)
Holbæk B&I (1)
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
10:00
Fremad Amager
AC Academy
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
11:30
Brønshøj BK
Hørsholm-Usserød IK (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
11:30
Boldklubben af 1893
KFUMs Boldklub
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
15:30
HIK
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
15:30
Brønshøj BK (1)
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
16:00
Sundby Bk.
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
14:00
BK Frem
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2022
18:35
Skovshoved IF
HIK
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
16:30
Østerbro IF
HIK
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
10:00
Brønshøj BK
BK Union
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
10:00
BK Frem
BK Frem
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2022
18:00
B93
HIK
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
12:00
Fremad Amager
AB (1)
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
14:00
Brønshøj BK
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
16:00
B 1903
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
18:00
Brønshøj BK
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
19:15
Hvidovre IF (1)
Trelleborg
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2022
19:15
B93
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
12:00
Sundby Bk.
BK Friheden (1)
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
10:00
BK Frem
B 1903
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
12:00
Fremad Amager
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
12:00
FA 2000
FC Helsingør (1)
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
14:00
GVI
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2022
18:00
Dragør BK
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2022
18:00
Brønshøj BK
Fix (1)
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
12:00
FA 2000
B93
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
10:00
BK Union
B 1903
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
12:00
B93
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
11:00
B 1903
Brøndbyernes IF (1)
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2022
10:00
BK Union
FB (1)
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2022
10:00
Dragør BK
GVI
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2022
13:00
B 1903
B93
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
15:00
Sundby Bk.
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
10:00
HIK
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
11:30
B 1903
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
12:00
GVI
LSF
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2022
19:30
Fremad Amager
KB
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2022
18:30
HIK
BK Frem
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
13:00
B93
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
14:30
Hvidovre IF
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
10:00
HIK
AB
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
11:15
Sundby Bk.
Hekla
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
12:00
B93
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
11:30
B 1903
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
15:30
B 1903
BK Frem
|
|||||||||||||||||||
07. jan 2023
14:45
B 1903
GVI
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
10:00
B93
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
10:00
HIK
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
13:00
B 1903
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
13:30
Hvidovre IF
B 1903
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
13:00
Hvidovre IF
HIK
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. jan 2023
16:30
BK Frem
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
12:00
Boldklubben Fremad Amager
AB
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
15:00
B93
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
16:00
HIK
Nykøbing IF (1)
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
16:00
B 1903
Roskilde Boldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. feb 2023
17:45
Brønshøj BK
B93
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
16:45
Fremad Amager
BK Frem
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
12:00
Nørrebro United
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
14:00
AB Tårnby
LSF
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
10:00
HIK
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
11:00
B 1903
LSF
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
16:00
HIK
Kalmar FF
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2023
13:45
Sundby Bk.
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2023
14:00
Nørrebro United
Boldklubben af 1893
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
10:00
HIK
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
10:00
HIK
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
11:15
Sundby Bk.
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
11:15
Sundby Bk.
B 1903
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
12:00
BK Frem
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
14:00
Dragør BK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
15:00
Hvidovre IF
BK Friheden
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
09:30
Fremad Amager
LB07
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
12:00
B93
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
13:30
GVI
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
12:00
B93
KB (1)
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
12:00
GVI
HB Køge
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
16:45
B 1903
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
17:00
B93
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
10:00
Fremad Amager
FC Trelleborg
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
12:00
B93
LSF
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
15:00
GVI
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
12:00
AB Tårnby
BK Frem
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2023
19:25
B 1903
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
10:00
AB Tårnby
B 1903
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
13:30
BK Frem
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
16:30
B 1903
BSF
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
15:00
Sundby Bk.
Greve Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
10:30
Brønshøj BK
Nødebo IF
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2023
14:00
BK Frem
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2023
10:00
BK Frem
Farum BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
18:00
Nørrebro United
U15 træning - B2 kursus
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2023
11:00
FA 2000 (2)
FC Horsens
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2023
16:00
BK Frem (2)
Brøndbyernes IF (2)
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2023
10:00
AC Amager U15 (2)
Næstved I.F. (1)
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2023
11:00
B 1903 (2)
AB (2)
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2023
10:00
BB/Fix
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2023
14:00
B93 (3)
Køge BK (2)
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
11:00
B 1903 (3)
FB (2)
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
12:00
HIK (2)
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
12:00
BK Frem (3)
KFUM BK, Roskilde (2)
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
12:00
B93 (2)
Hvidovre IF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2023
19:00
A27
Hvidovre IF (3)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
10:00
AC Amager U15 (1)
HIK (3)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
11:00
B 1903 (4)
Helsingør IF Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
12:00
B93 (4)
Holbæk B&I (2)
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
10:00
GVI (2)
Aakanden/SIF
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
10:00
AC Amager U15 (3)
KB Liga 3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2023
18:30
B 1903
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2023
19:15
B93 (5)
Farum BK (2)
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2023
18:30
AC U15
Greve Fodbold Liga
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2023
19:15
Fremad Amager (2)
Malmø FF
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
13:30
B.93 (1)
AaB
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2023
17:45
B.93 (2)
KB (2)
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
14:30
AC Amager U15 (5)
AB U15-1 (1)
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
14:00
AB Tårnby (2)
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
14:00
AC Amager U15 (6)
GVI (3)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
16:00
HIK (5)
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
12:00
AC Amager U15 (4)
Holbæk U15-1
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2023
19:15
B.93 (8)
Farum BK (3)
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
10:00
Frem (3)
Fremad Amager (3)
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
10:00
HIK (7)
KB (3)
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
12:00
B.93 (3)
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
12:00
GVI (10)
Frem (2)
|
|||||||||||||||||||
13. jan
12:00
B.93 (7)
HIK (4)
|
|||||||||||||||||||
14. jan
12:00
Frem (5)
Roskilde Boldklub (2)
|
|||||||||||||||||||
20. jan
10:00
AB Tårnby (4)
AB (4)
|
|||||||||||||||||||
20. jan
10:00
GVI (4)
Slagelse B&I (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. jan
10:00
Sundby Bk. (2)
hellas
|
|||||||||||||||||||
20. jan
12:30
Hvidovre IF (7)
Roskilde Boldklub (3)
|
|||||||||||||||||||
20. jan
14:00
Fremad Amager (4)
Greve U15-1
|
|||||||||||||||||||
20. jan
14:00
FA 2000 (9)
Næstved I.F. (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. jan
14:15
Fix (2)
Hørsholm-Usserød IK (2)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
10:00
HIK (8)
Greve Fodbold (4)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
14:00
B.93 (9)
KB (4)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:00
HIK (9)
AB (5)
|
|||||||||||||||||||
28. jan
12:00
GVI (5)
Helsingør IF Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
28. jan
14:00
Frem (1)
Gladsaxe-Hero BK (2)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
10:00
Frem (4)
Hvidovre IF (6)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
14:00
B.93 (11)
KFUM BK, Roskilde (4)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:00
FA 2000
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:00
GVI (6)
Eskilsminne IF (Sve)
|
|||||||||||||||||||
06. feb
17:30
B.93 (10)
FC Helsingør (2)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
11:15
B 1903 (7)
Helsingør IF Fodbold (3)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
10:00
GVI (11)
BK Malmø Olympic (SWE)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
10:00
HIK (10)
Brønshøj BK (2)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
10:00
FA 2000 (5)
Sundby Bk. (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:00
B.93 (4)
Greve Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:00
B.93 (13)
Frem (10)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
10:00
AC Amager U15
AB U15-1
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
AB Tårnby (6)
Holbæk B&I (3)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
16:00
Frem (8)
B.93 (12)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
10:00
HIK (11)
B 1903 (6)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
11:57
Frem (9)
KB (5)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:30
Brønshøj BK (3)
Greve Fodbold (5)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:30
Hvidovre IF (5)
BK Friheden (2)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
12:00
GVI (7)
Nykøbing IF (2)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:00
AB Tårnby (3)
Hvidovre IF (4)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:00
B.93 (5)
AB (3)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
10:00
GVI (8)
Gladsaxe-Hero BK (1)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
13:30
AC Amager U14
HIK U15
|
|||||||||||||||||||
16. mar
10:00
FA 2000 (6)
Ølstykke FC (2)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
10:00
GVI (9)
HIK (6)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
12:00
B.93 (6)
Næstved I.F. (2)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:00
AB Tårnby (5)
Frem (7)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:30
AC Amager U15 (8)
FCN U14-1
|
|||||||||||||||||||
23. mar
12:00
FA 2000 (8)
KFUM BK, Roskilde (3)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:15
Brønshøj BK (4)
KFUM BK, Roskilde (5)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
HIK (12)
Greve Fodbold (6)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
16:00
Frem (6)
Slagelse B&I (3)
|
|||||||||||||||||||
06. apr
14:00
B.93
B.93
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:00
AB Tårnby (7)
GVI (12)
|
|||||||||||||||||||
07. aug
19:00
B 1903
Holbæk B&I
|