MENU

Boldklubben Frem //

Ryd
Hold Pulje
Senior
3. Division - Grundspil 2023/24 Pulje 1
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 4
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 9
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 6
Herre Senior 1 7:7 Efterår P2
Herre Senior 2 7:7 Efterår P3
Herre Senior 3 7:7 Efterår P4
Herre Senior 3 7:7 Efterår P5
Herre Senior 4 7:7 Efterår P1
Herre Senior 4 7:7 Efterår P3
Herre Senior 4 7:7 Efterår P4
Herre Senior 5 7:7 Efterår P5
Herre Senior 5 7:7 Efterår P6
Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
Herre Senior 5 7:7 Efterår P8
Herre Senior 5 7:7 Efterår P1
Herre Senior 5 7:7 Efterår P2
Herre Senior 5 7:7 Efterår P3
Herre Senior 5 7:7 Efterår P4
Herre Senior 5 7:7 Efterår P9
M+45 Mester 7:7 Efterår Pulje 1
M+65 7:7 Efterår Pulje 1
M+70 5:5 Efterår Pulje 1
U19
U19 Drenge Øst 2 E 2023 (05) P2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U17
U17 Drenge Øst 2 E 2023 (07) P2
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U15
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) efterår Pulje B
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
U15 Drenge Mester (09) Efterår Mester
U14
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) efterår Pulje A
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga Øst 3 8M (11) efterår Pulje A
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Efterår Pulje 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Efterår Pulje 3
U12
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Efterår Sort
U11
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Blå
U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Efterår Grøn
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Efterår Hvid
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Efterår Lilla
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Efterår Blå
U9
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Sort
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Blå
U8
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår Sort
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Rød
U7
U7 Drenge Øvet (17) 3:3 Efterår Rød
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Efterår Blå
U6
U6 Dr. Søn. 17/9 10-13 Fodboldfestival i Rødovre Pulje 1
U6 Dr. Søn. 17/9 10-13 Fodboldfestival i Rødovre Pulje 1
U6 Dr. Søn 1/10 10-13 Afslutningsstævne i GVI Pulje 1
U6 Dr. Søn 1/10 10-13 Afslutningsstævne i GVI Pulje 1
U6 Dr. Søn 1/10 10-13 Afslutningsstævne i GVI Pulje 1
U6 Dr Søn 8/10 10-13 Afslutningsstævne i Frem
U6 Dr Søn 8/10 10-13 Afslutningsstævne i Frem
U6 Dr Søn 8/10 10-13 Afslutningsstævne i Frem
U5
U5 Dr. Lørdag 16/9 10-13 Fodboldfestival i Skjold Pulje 1
U5 Dr. Lørdag 16/9 10-13 Fodboldfestival i Skjold Pulje 1

Log ind