Frederiksberg Boldklub

Ryd
Hold Pulje
Senior
VinterBOLD Kvindesenior 2 Pulje 1
KS Herre 23/24 P1
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
DBU Pokalen 2024 Pulje 1
U19
VinterBOLD U-19 Drenge Øst Pulje 2
VinterBold U-19 Drenge Mester Pulje 2
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U17
VinterBold U17 Drenge Mester Pulje 2
U16
VinterBOLD U-16 piger Øst Pulje 2
VinterBOLD U-16 piger 1 Pulje 3
VinterBOLD U-16 drenge 3-4 Pulje 2
VinterBOLD U-16 drenge 3-4 Pulje 3
U15
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 3
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 3
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 6
U14
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 4
VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 2
VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 2
U13
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 3
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 5
U12
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 Pulje 4
VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 Pulje 5
VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 Pulje 6
VinterBold U12 Piger 3 (12) 8:8 Pulje 4
U11
VinterBold U11 Drenge 1 (13) 8:8 Pulje 4
VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 7
VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 Pulje 8
U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 5
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 8
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 4
VinterBold U10 Piger 1 (14) 5:5 Pulje 1
VinterBold U10 Piger 3 (14) 5:5 Pulje 1
U9
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8
U8
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 1
VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 2
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 4
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 4
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 4
VinterBold U8 Piger 3 (16) 5:5 Pulje 1
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 3
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 3
U5
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1

Log ind