Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. apr 2021
10:00
Hvidovre IF
1
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
14:00
A27
2
FA 2000
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
14:00
KFUM BK, Roskilde
4
Roskilde Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
12:00
AB
2
Slagelse B&I
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
13:00
Næstved I.F.
0
B93
3
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
16:30
FC Helsingør
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2021
18:30
Greve Fodbold
2
KFUM BK, Roskilde
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
12:00
Oversidder
A27
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
13:00
B93
4
AB
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
14:00
Roskilde Boldklub
5
FC Helsingør
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
14:00
Slagelse B&I
1
Hvidovre IF
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
14:00
FA 2000
2
Næstved I.F.
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2021
18:30
Greve Fodbold
3
Slagelse B&I
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
10:00
KFUM BK, Roskilde
2
FC Helsingør
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
15:00
Hvidovre IF
3
B93
4
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
12:00
AB
2
FA 2000
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
13:00
Næstved I.F.
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
12:00
Oversidder
AB
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
14:00
FA 2000
1
Hvidovre IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
14:00
Roskilde Boldklub
3
Næstved I.F.
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
14:00
Slagelse B&I
2
KFUM BK, Roskilde
6
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
15:00
FC Helsingør
3
A27
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
18:00
A27
3
Roskilde Boldklub
4
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
10:00
KFUM BK, Roskilde
5
A27
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
10:00
Greve Fodbold
9
FA 2000
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
12:00
Slagelse B&I
0
B93
4
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
12:00
Hvidovre IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
12:00
AB
3
Roskilde Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
13:00
Næstved I.F.
3
FC Helsingør
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
12:00
AB
0
Hvidovre IF
0
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
12:00
KFUM BK, Roskilde
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
12:30
FC Helsingør
1
B93
4
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
13:00
Næstved I.F.
2
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
14:00
A27
2
Slagelse B&I
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
14:00
Roskilde Boldklub
2
FA 2000
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
12:00
B93
1
KFUM BK, Roskilde
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
12:00
Oversidder
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
14:00
A27
1
Næstved I.F.
4
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
14:00
FA 2000
3
Slagelse B&I
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
16:00
Roskilde Boldklub
2
Hvidovre IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
15:30
FC Helsingør
1
AB
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
10:00
Hvidovre IF
2
FC Helsingør
0
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
10:00
Greve Fodbold
0
Roskilde Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
11:00
KFUM BK, Roskilde
5
Næstved I.F.
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
14:00
Slagelse B&I
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
12:00
AB
4
A27
2
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
17:45
B93
1
A27
0
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:00
Hvidovre IF
1
KFUM BK, Roskilde
0
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:00
Greve Fodbold
1
AB
3
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:00
Slagelse B&I
3
Næstved I.F.
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:00
FA 2000
1
FC Helsingør
3
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:00
Oversidder
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
12:00
A27
1
Hvidovre IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
12:00
KFUM BK, Roskilde
2
FA 2000
3
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
12:00
Oversidder
B93
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
12:30
Roskilde Boldklub
3
Slagelse B&I
1
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
13:00
Næstved I.F.
2
AB
1
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
16:30
FC Helsingør
2
Greve Fodbold
6
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
B93
3
FA 2000
0
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
B93
7
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2021
18:30
Hvidovre IF
1
Næstved I.F.
1
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2021
18:30
Greve Fodbold
3
A27
3
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
14:00
B93
3
Roskilde Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
14:00
AB
2
KFUM BK, Roskilde
0
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
14:00
Slagelse B&I
1
FC Helsingør
2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
14:00
FA 2000
Oversidder
|
Grundspil
Pulje 2 Pulje 3
2 x 4 hold 2 x 4 hold
Hjemme og ude 6 kampe.
Slutspil - uge 21-23
Nummer 1-2 i pulje 2a og 2b / nummer 3-4 i pulje 2a og 2b spiller enkeltturnering med 3 kampe.
Højest placeret grundspil får flest kampe hjemme slutspil.Nummer 1-2 i pulje 3a og 3b / nummer 3-4 i pulje 3a og 3b spiller enkeltturnering med 3 kampe.