MENU

U10 Drenge (11) 5v5 2 Forår, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
211336 Kl. 14:30 Nørrebro United 2 Fremad Amager 1
211380 Kl. 14:30 KB 7 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
Bane 1
211381 Kl. 14:50 KB 7 Nørrebro United 2
211382 Kl. 14:50 Fremad Amager 1 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
Bane 1
211383 Kl. 15:10 Nørrebro United 2 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
Bane 1
211403 Kl. 15:10 Fremad Amager 1 KB 7
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
208706 Kl. 13:00 GVI 2 BK Vestia 2
208707 Kl. 13:00 Vanløse IF 3 B 93 4
208708 Kl. 13:20 Vanløse IF 3 GVI 2
208709 Kl. 13:20 BK Vestia 2 B 93 4
208710 Kl. 13:40 GVI 2 B 93 4
208711 Kl. 13:40 BK Vestia 2 Vanløse IF 3
211404 Kl. 14:30 BK Hekla 3
!
NB: BK Hekla 3 er taberdømt
Vanløse IF 4 Bane 1
211405 Kl. 14:30 B 1903 2 Vanløse IF 1
211406 Kl. 14:50 B 1903 2 BK Hekla 3
!
NB: BK Hekla 3 er taberdømt
Bane 1
211407 Kl. 14:50 Vanløse IF 4 Vanløse IF 1
211408 Kl. 15:10 BK Hekla 3
!
NB: BK Hekla 3 er taberdømt
Vanløse IF 1 Bane 1
211409 Kl. 15:10 Vanløse IF 4 B 1903 2
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
211410 Kl. 10:00 B 93 3 FB 3
211411 Kl. 10:00 BK Skjold 2 BK Fix 3
211412 Kl. 10:20 BK Skjold 2 B 93 3
211416 Kl. 10:20 FB 3 BK Fix 3
190625 Kl. 10:40 B 93 3 BK Fix 3
190646 Kl. 10:40 FB 3 BK Skjold 2
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Hekla Park Artillerivej 190 2300 København S
208712 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 BK Hekla 3
208713 Kl. 10:00 BK Fix 3 GVI 2
208772 Kl. 10:20 BK Fix 3 Nørrebro United 2
208773 Kl. 10:20 BK Hekla 3 GVI 2
208774 Kl. 10:40 Nørrebro United 2 GVI 2
208775 Kl. 10:40 BK Hekla 3 BK Fix 3
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
208782 Kl. 13:00 KB 7 Vanløse IF 1
208783 Kl. 13:00 FB 3 BK Vestia 2
208784 Kl. 13:20 FB 3 KB 7
208785 Kl. 13:20 Vanløse IF 1 BK Vestia 2
208786 Kl. 13:40 KB 7 BK Vestia 2
208787 Kl. 13:40 Vanløse IF 1 FB 3
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
208776 Kl. 14:30 Fremad Amager 1 B 1903 2
208777 Kl. 14:30 BK Skjold 2 B 93 4
208778 Kl. 14:50 BK Skjold 2 Fremad Amager 1
208779 Kl. 14:50 B 1903 2 B 93 4
208780 Kl. 15:10 Fremad Amager 1 B 93 4
208781 Kl. 15:10 B 1903 2 BK Skjold 2
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Gentofte Sportspark - kunst 1 Ved Stadion 6 2820 Gentofte
208788 Kl. 10:00 Aakanden GF 2 Vanløse IF 4
208789 Kl. 10:00 B 93 3 Vanløse IF 3
208790 Kl. 10:20 B 93 3 Aakanden GF 2
208791 Kl. 10:20 Vanløse IF 4 Vanløse IF 3
208792 Kl. 10:40 Aakanden GF 2 Vanløse IF 3
208793 Kl. 10:40 Vanløse IF 4 B 93 3
lørdag den. 29-05 2021
Spillested:
Vanløse I P Bane 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
208794 Kl. 13:00 Fremad Amager 1 Vanløse IF 4 Bane 1
208795 Kl. 13:00 BK Fix 3 BK Vestia 2 Bane 1
208796 Kl. 13:20 BK Fix 3 Fremad Amager 1 Bane 1
208797 Kl. 13:20 Vanløse IF 4 BK Vestia 2 Bane 1
208798 Kl. 13:40 Fremad Amager 1 BK Vestia 2 Bane 1
208799 Kl. 13:40 Vanløse IF 4 BK Fix 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
211473 Kl. 10:00 KB 7 BK Hekla 3
211474 Kl. 10:00 B 93 3 B 93 4
211475 Kl. 10:20 B 93 3 KB 7
211476 Kl. 10:20 BK Hekla 3 B 93 4
211477 Kl. 10:40 KB 7 B 93 4
211478 Kl. 10:40 BK Hekla 3 B 93 3
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
208800 Kl. 11:30 Aakanden GF 2 B 1903 2
208801 Kl. 11:30 FB 3 GVI 2
211464 Kl. 11:50 B 1903 2 GVI 2
208802 Kl. 11:50 FB 3 Aakanden GF 2
211465 Kl. 12:10 Aakanden GF 2 GVI 2
211466 Kl. 12:10 B 1903 2 FB 3
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
211467 Kl. 11:30 Nørrebro United 2 Vanløse IF 1
211468 Kl. 11:30 BK Skjold 2 Vanløse IF 3
211469 Kl. 11:50 BK Skjold 2 Nørrebro United 2
211470 Kl. 11:50 Vanløse IF 1 Vanløse IF 3
211471 Kl. 12:10 Nørrebro United 2 Vanløse IF 3
211472 Kl. 12:10 Vanløse IF 1 BK Skjold 2
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
211486 Kl. 14:30 Fremad Amager 1 Vanløse IF 1
211487 Kl. 14:30 B 93 3 GVI 2
211488 Kl. 14:50 B 93 3 Fremad Amager 1
211489 Kl. 14:50 Vanløse IF 1 GVI 2
211490 Kl. 15:10 Fremad Amager 1 GVI 2
211491 Kl. 15:10 Vanløse IF 1 B 93 3
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
211480 Kl. 10:00 KB 7 B 1903 2
211481 Kl. 10:00 BK Fix 3 Vanløse IF 3
211482 Kl. 10:20 BK Fix 3 KB 7
211483 Kl. 10:20 B 1903 2 Vanløse IF 3
211484 Kl. 10:40 KB 7 Vanløse IF 3
211485 Kl. 10:40 B 1903 2 BK Fix 3
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
211492 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 Vanløse IF 4
211880 Kl. 10:00 FB 3 B 93 4
211881 Kl. 10:20 FB 3 Nørrebro United 2
211882 Kl. 10:20 Vanløse IF 4 B 93 4
211883 Kl. 10:40 Nørrebro United 2 B 93 4
211884 Kl. 10:40 Vanløse IF 4 FB 3
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Gentofte Sportspark - kunst 1 Ved Stadion 6 2820 Gentofte
211885 Kl. 11:30 Aakanden GF 2 BK Hekla 3
211886 Kl. 11:30 BK Skjold 2 BK Vestia 2
211899 Kl. 11:50 BK Skjold 2 Aakanden GF 2
211900 Kl. 11:50 BK Hekla 3 BK Vestia 2
211901 Kl. 12:10 Aakanden GF 2 BK Vestia 2
211902 Kl. 12:10 BK Hekla 3 BK Skjold 2
Arrangør:
lørdag den. 12-06 2021
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Bane 1 Nordbanegade 18 2200 København N
215428 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 B 1903 2 Bane 1
215475 Kl. 10:00 B 93 3
!
NB: B 93 3 er taberdømt
BK Vestia 2 Bane 1
215476 Kl. 10:20 B 93 3
!
NB: B 93 3 er taberdømt
Nørrebro United 2 Bane 1
215477 Kl. 10:20 B 1903 2 BK Vestia 2 Bane 1
215478 Kl. 10:40 Nørrebro United 2 BK Vestia 2 Bane 1
215479 Kl. 10:40 B 1903 2 B 93 3
!
NB: B 93 3 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
211911 Kl. 13:00 Fremad Amager 1 BK Hekla 3
211912 Kl. 13:00 FB 3
!
NB: FB 3 er taberdømt
Vanløse IF 3 Bane 1
211913 Kl. 13:20 FB 3
!
NB: FB 3 er taberdømt
Fremad Amager 1 Bane 1
211914 Kl. 13:20 BK Hekla 3 Vanløse IF 3
211915 Kl. 13:40 Fremad Amager 1 Vanløse IF 3
211916 Kl. 13:40 BK Hekla 3 FB 3
!
NB: FB 3 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Bane 1 Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
215480 Kl. 13:00 KB 7 Vanløse IF 4
!
NB: Vanløse IF 4 er taberdømt
Bane 1
215481 Kl. 13:00 BK Skjold 2 GVI 2
215482 Kl. 13:20 BK Skjold 2 KB 7
215483 Kl. 13:20 Vanløse IF 4
!
NB: Vanløse IF 4 er taberdømt
GVI 2 Bane 1
215484 Kl. 13:40 KB 7 GVI 2
215485 Kl. 13:40 Vanløse IF 4
!
NB: Vanløse IF 4 er taberdømt
BK Skjold 2 Bane 1
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
211903 Kl. 14:30 Aakanden GF 2 Vanløse IF 1
211904 Kl. 14:30 BK Fix 3 B 93 4
!
NB: B 93 4 er taberdømt
Bane 1
211905 Kl. 14:50 BK Fix 3 Aakanden GF 2
211906 Kl. 14:50 Vanløse IF 1 B 93 4
!
NB: B 93 4 er taberdømt
Bane 1
211907 Kl. 15:10 Aakanden GF 2 B 93 4
!
NB: B 93 4 er taberdømt
Bane 1
211908 Kl. 15:10 Vanløse IF 1 BK Fix 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind