Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. nov 2019
10:00
Albertslund IF 1
Himmelev-Veddelev BK 3
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
10:00
Holbæk B&I 1
Himmelev-Veddelev BK 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
10:18
Holbæk B&I 2
Albertslund IF 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
10:18
Himmelev-Veddelev BK 3
Holbæk B&I 1
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
10:36
Himmelev-Veddelev BK 2
Holbæk B&I 2
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
10:36
Holbæk B&I 1
Albertslund IF 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
10:54
Himmelev-Veddelev BK 3
Holbæk B&I 2
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
10:54
Albertslund IF 1
Himmelev-Veddelev BK 2
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
11:12
Himmelev-Veddelev BK 2
Himmelev-Veddelev BK 3
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
11:12
Holbæk B&I 2
Holbæk B&I 1
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:00
Tune IF 1
FC Lejre 1
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
RB 1906 2
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:00
LSF 1
Taastrup FC 2
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:00
Vanløse 2
Frederiksværk Fodbold Klub 1
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:18
Oversidder
LSF 1
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:18
Taastrup FC 2
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:18
Ølstykke FC 1
Tune IF 1
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:18
FC Lejre 1
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:36
RB 1906 2
Ølstykke FC 1
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:36
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
Tune IF 1
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:36
Frederiksværk Fodbold Klub 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:36
Vanløse 2
LSF 1
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:54
Taastrup FC 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:54
LSF 1
Frederiksværk Fodbold Klub 1
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:54
FC Lejre 1
Ølstykke FC 1
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:54
Tune IF 1
RB 1906 2
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
11:12
RB 1906 2
FC Lejre 1
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
11:12
Ølstykke FC 1
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
11:12
Frederiksværk Fodbold Klub 1
Taastrup FC 2
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
11:12
Oversidder
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
10:00
Holbæk B&I 1
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
10:00
Vanløse 2
Holbæk B&I 2
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
10:18
Oversidder
Holbæk B&I 1
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
10:18
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
10:36
Holbæk B&I 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
10:36
Vanløse 2
Holbæk B&I 1
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
10:54
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
10:54
Holbæk B&I 1
Holbæk B&I 2
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
11:12
Holbæk B&I 2
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
11:12
Oversidder
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:00
Albertslund IF 1
Tune IF 1
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:00
LSF 1
Ølstykke FC 1
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:00
Himmelev-Veddelev BK 3
FC Lejre 1
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:00
Taastrup FC 2
Himmelev-Veddelev BK 2
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:18
RB 1906 2
Himmelev-Veddelev BK 3
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:18
FC Lejre 1
Taastrup FC 2
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:18
Frederiksværk Fodbold Klub 1
Albertslund IF 1
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:18
Tune IF 1
LSF 1
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:36
Ølstykke FC 1
Frederiksværk Fodbold Klub 1
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:36
LSF 1
Albertslund IF 1
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:36
Himmelev-Veddelev BK 2
RB 1906 2
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:36
Taastrup FC 2
Himmelev-Veddelev BK 3
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:54
FC Lejre 1
RB 1906 2
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:54
Himmelev-Veddelev BK 3
Himmelev-Veddelev BK 2
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:54
Tune IF 1
Frederiksværk Fodbold Klub 1
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:54
Albertslund IF 1
Ølstykke FC 1
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
11:12
Ølstykke FC 1
Tune IF 1
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
11:12
Frederiksværk Fodbold Klub 1
LSF 1
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
11:12
Himmelev-Veddelev BK 2
FC Lejre 1
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
11:12
RB 1906 2
Taastrup FC 2
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:00
Himmelev-Veddelev BK 2
RB 1906 2
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub 1
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:00
Albertslund IF 1
FC Lejre 1
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:00
Vanløse 2
Holbæk B&I 1
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:00
Holbæk B&I 2
Ølstykke FC 1
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:00
Oversidder
Himmelev-Veddelev BK 3
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:18
Tune IF 1
Holbæk B&I 2
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:18
Ølstykke FC 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:18
LSF 1
Albertslund IF 1
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:18
FC Lejre 1
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:18
Taastrup FC 2
Himmelev-Veddelev BK 2
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:18
RB 1906 2
Frederiksværk Fodbold Klub 1
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:36
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
Taastrup FC 2
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:36
Frederiksværk Fodbold Klub 1
Himmelev-Veddelev BK 2
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:36
Holbæk B&I 1
LSF 1
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:36
Vanløse 2
Albertslund IF 1
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:36
Himmelev-Veddelev BK 3
Tune IF 1
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:36
Oversidder
Holbæk B&I 2
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:54
Ølstykke FC 1
Tune IF 1
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:54
Holbæk B&I 2
Himmelev-Veddelev BK 3
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:54
FC Lejre 1
LSF 1
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:54
Albertslund IF 1
Holbæk B&I 1
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:54
RB 1906 2
Taastrup FC 2
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:54
Himmelev-Veddelev BK 2
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
11:12
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
RB 1906 2
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
11:12
Taastrup FC 2
Frederiksværk Fodbold Klub 1
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
11:12
Holbæk B&I 1
FC Lejre 1
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
11:12
LSF 1
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
11:12
Himmelev-Veddelev BK 3
Ølstykke FC 1
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
11:12
Tune IF 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
10:00
Himmelev-Veddelev BK 3
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub 1
Albertslund IF 1
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
10:18
Vanløse 2
Himmelev-Veddelev BK 3
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
10:18
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
Frederiksværk Fodbold Klub 1
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
10:36
Albertslund IF 1
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
10:36
Frederiksværk Fodbold Klub 1
Himmelev-Veddelev BK 3
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
10:54
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
10:54
Himmelev-Veddelev BK 3
Albertslund IF 1
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
11:12
Albertslund IF 1
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
11:12
Vanløse 2
Frederiksværk Fodbold Klub 1
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:00
Holbæk B&I 1
RB 1906 2
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:00
Oversidder
Holbæk B&I 2
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:00
Himmelev-Veddelev BK 2
Ølstykke FC 1
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:00
LSF 1
FC Lejre 1
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:18
Taastrup FC 2
Himmelev-Veddelev BK 2
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:18
Ølstykke FC 1
LSF 1
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:18
Tune IF 1
Holbæk B&I 1
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:18
RB 1906 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:36
Holbæk B&I 2
Tune IF 1
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:36
Oversidder
Holbæk B&I 1
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:36
FC Lejre 1
Taastrup FC 2
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:36
LSF 1
Himmelev-Veddelev BK 2
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:54
Ølstykke FC 1
Taastrup FC 2
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:54
Himmelev-Veddelev BK 2
FC Lejre 1
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:54
RB 1906 2
Tune IF 1
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:54
Holbæk B&I 1
Holbæk B&I 2
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
11:12
Holbæk B&I 2
RB 1906 2
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
11:12
Tune IF 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
11:12
FC Lejre 1
Ølstykke FC 1
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
11:12
Taastrup FC 2
LSF 1
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
09:30
Himmelev-Veddelev BK 3
RB 1906 2
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
09:30
LSF 1
Ølstykke FC 1
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
09:48
Vanløse 2
Himmelev-Veddelev BK 3
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
09:48
RB 1906 2
LSF 1
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
10:06
Ølstykke FC 1
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
10:06
LSF 1
Himmelev-Veddelev BK 3
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
10:24
RB 1906 2
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
10:24
Himmelev-Veddelev BK 3
Ølstykke FC 1
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
10:42
Ølstykke FC 1
RB 1906 2
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
10:42
Vanløse 2
LSF 1
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:00
Holbæk B&I 2
Tune IF 1
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:00
Taastrup FC 2
Holbæk B&I 1
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:00
Albertslund IF 1
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:00
Oversidder
Himmelev-Veddelev BK 2
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:18
FC Lejre 1
Albertslund IF 1
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:18
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:18
Frederiksværk Fodbold Klub 1
Holbæk B&I 2
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:18
Tune IF 1
Taastrup FC 2
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:36
Holbæk B&I 1
Frederiksværk Fodbold Klub 1
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:36
Taastrup FC 2
Holbæk B&I 2
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:36
Himmelev-Veddelev BK 2
FC Lejre 1
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:36
Oversidder
Albertslund IF 1
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:54
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
FC Lejre 1
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:54
Albertslund IF 1
Himmelev-Veddelev BK 2
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:54
Tune IF 1
Frederiksværk Fodbold Klub 1
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:54
Holbæk B&I 2
Holbæk B&I 1
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
11:12
Holbæk B&I 1
Tune IF 1
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
11:12
Frederiksværk Fodbold Klub 1
Taastrup FC 2
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
11:12
Himmelev-Veddelev BK 2
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
11:12
FC Lejre 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
09:00
Holbæk B&I 2
FC Lejre 1
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
09:00
Frederiksværk Fodbold Klub 1
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
09:18
LSF 1
Holbæk B&I 2
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
09:18
FC Lejre 1
Frederiksværk Fodbold Klub 1
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
09:36
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
LSF 1
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
09:36
Frederiksværk Fodbold Klub 1
Holbæk B&I 2
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
09:54
FC Lejre 1
LSF 1
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
09:54
Holbæk B&I 2
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
10:12
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
FC Lejre 1
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
10:12
LSF 1
Frederiksværk Fodbold Klub 1
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:00
Holbæk B&I 1
Ølstykke FC 1
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:00
Taastrup FC 2
Albertslund IF 1
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:00
Himmelev-Veddelev BK 2
Tune IF 1
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:00
Vanløse 2
Himmelev-Veddelev BK 3
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:18
Oversidder
Himmelev-Veddelev BK 2
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:18
Tune IF 1
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:18
RB 1906 2
Holbæk B&I 1
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:18
Ølstykke FC 1
Taastrup FC 2
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:36
Albertslund IF 1
RB 1906 2
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:36
Taastrup FC 2
Holbæk B&I 1
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:36
Himmelev-Veddelev BK 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:36
Vanløse 2
Himmelev-Veddelev BK 2
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:54
Tune IF 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:54
Himmelev-Veddelev BK 2
Himmelev-Veddelev BK 3
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:54
Ølstykke FC 1
RB 1906 2
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:54
Holbæk B&I 1
Albertslund IF 1
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
11:12
Albertslund IF 1
Ølstykke FC 1
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
11:12
RB 1906 2
Taastrup FC 2
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
11:12
Himmelev-Veddelev BK 3
Tune IF 1
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
11:12
Oversidder
Vanløse 2
|