Taastrup FC

Ryd
Hold Pulje
Senior
Sjællandsserien Pulje 1
Sjællandsserien
Serie 3 Pulje 5
Serie 3
Serie 4 - Efterår
Serie 4A - Forår Pulje 2
Serie 4A - Forår Pulje 3
Serie 5 - Efterår
M+32 1 - 2024 Pulje 2
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 4
8:8 M+32 2 - Efterår
Veteran-LP Øst
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 5
8:8 M+40 2 - Efterår
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
8:8 M+45 2 - Efterår
U19
U19 Drenge Liga 2 Efterår (06-07) 2024 Pulje 1
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 2
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår
SM FINALS U19 drenge M Pulje 1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U17
U17 Drenge Liga 2 Efterår (08) 2024 Pulje 1
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 2
U17 Drenge 2 (08) Efterår
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 2
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Drenge Liga 1 Efterår (09) 2024 Pulje 1
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 1
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U15
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
U15 Drenge 2 (10) Efterår
U15 Drenge 4 (10) Efterår
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
U15 Piger 2 (10) Efterår
U14
U14 Drenge Mester (11) Efterår
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 3
U14 Drenge 2 (11) Efterår
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 2
U14 Drenge 4 (11) Efterår
U14 Piger 2 (11) Efterår
U13
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
U13 Piger Liga 1 8:8 (12) efterår Pulje 1
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 3
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 4
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 2
8:8 U13 Piger 2 (12) Efterår
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 2
Finals U13 Pige 2 8:8 Pulje 1
Finals U13 Pige 3 8:8 Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 4
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
U11
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 3
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
U11 Piger 3 8:8 (14) Efterår
U10
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) beg - 8v8 mål u. pause 23 juni Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 5
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 5
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 6
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 7
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 6
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 16. juni Medaljestævne Pulje 6
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 16. juni Medaljestævne Pulje 7
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 1
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-10 (14) rk.3 Pulje 3
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-10 (14) rk.3 Pulje 1
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 11. maj Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 6
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 6
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 6
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 3 LØR Pulje 1
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 7
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 4
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 5
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 4
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 4
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 16
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 17
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 18
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 16
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 17
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 18
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 15
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 16
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 17
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 15
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 16
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 14
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 15
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 16
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 17
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 14
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 15
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 16
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 15
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 10
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 16
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 11
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 9
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 10
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 10
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 11
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 11
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 16
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 17
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 18
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 19
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 20
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 21

Log ind