MENU

U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 Efterår, Pulje 3 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Tingbjerg I P Ruten 2 2700 Brønshøj
813878 Kl. 10:00 B 1908 3 KB 11
813879 Kl. 10:00 BK Hellas 1 KB 13
813880 Kl. 10:00 B 93 3 Brønshøj BK 1
813881 Kl. 10:00 Oversidder GVI 3
813882 Kl. 10:20 FA 2000 7 FB 3
813883 Kl. 10:20 Oversidder Oversidder
813884 Kl. 10:20 B 1908 3 KB 13
813885 Kl. 10:20 BK Hellas 1 KB 11
813886 Kl. 10:40 Brønshøj BK 1 Oversidder
813887 Kl. 10:40 GVI 3 B 93 3
813888 Kl. 10:40 Oversidder FB 3
813889 Kl. 10:40 FA 2000 7 Oversidder
813890 Kl. 11:00 Brønshøj BK 1 B 1908 3
813891 Kl. 11:00 KB 11 B 93 3
813892 Kl. 11:00 KB 13 Oversidder Bane 1
813893 Kl. 11:00 GVI 3 BK Hellas 1
813894 Kl. 11:20 FB 3 B 1908 3
813895 Kl. 11:20 KB 11 FA 2000 7
813896 Kl. 11:20 KB 13 Oversidder Bane 1
813897 Kl. 11:20 Oversidder BK Hellas 1
813898 Kl. 11:40 FB 3 Brønshøj BK 1
813899 Kl. 11:40 B 93 3 FA 2000 7
813900 Kl. 11:40 Oversidder Oversidder
813901 Kl. 11:40 Oversidder GVI 3
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Tingbjerg I P Bane 1 Ruten 2 2700 Brønshøj
813902 Kl. 10:00 B 1908 3 Oversidder Bane 1
813987 Kl. 10:00 KB 11 GVI 3 Bane 1
813988 Kl. 10:00 KB 13 FA 2000 7 Bane 1
813989 Kl. 10:00 BK Hellas 1 Oversidder Bane 1
813990 Kl. 10:20 Brønshøj BK 1 Oversidder Bane 1
813991 Kl. 10:20 B 93 3 FB 3 Bane 1
813992 Kl. 10:20 B 1908 3 GVI 3 Bane 1
813993 Kl. 10:20 KB 11 Oversidder Bane 1
813994 Kl. 10:40 B 93 3 Oversidder Bane 1
813995 Kl. 10:40 FB 3 KB 13 Bane 1
813996 Kl. 10:40 FA 2000 7 BK Hellas 1 Bane 1
813997 Kl. 10:40 Oversidder Brønshøj BK 1 Bane 1
813998 Kl. 11:00 Oversidder FA 2000 7 Bane 1
813999 Kl. 11:00 KB 13 KB 11 Bane 1
814000 Kl. 11:00 BK Hellas 1 B 1908 3 Bane 1
814001 Kl. 11:00 GVI 3 Oversidder Bane 1
814002 Kl. 11:20 Oversidder B 93 3 Bane 1
814003 Kl. 11:20 Brønshøj BK 1 KB 11 Bane 1
814004 Kl. 11:20 Oversidder B 1908 3 Bane 1
814005 Kl. 11:20 GVI 3 FB 3 Bane 1
814006 Kl. 11:40 Oversidder B 93 3 Bane 1
814007 Kl. 11:40 FA 2000 7 Brønshøj BK 1 Bane 1
814008 Kl. 11:40 Oversidder KB 13 Bane 1
814009 Kl. 11:40 FB 3 BK Hellas 1 Bane 1
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
814010 Kl. 10:00 FA 2000 7 B 1908 3
814011 Kl. 10:00 FB 3 Oversidder
814012 Kl. 10:00 KB 13 B 93 3 Bane 1
814013 Kl. 10:00 Oversidder BK Hellas 1
814014 Kl. 10:20 Brønshøj BK 1 GVI 3
814015 Kl. 10:20 KB 11 Oversidder
814016 Kl. 10:20 B 93 3 B 1908 3
814017 Kl. 10:20 Oversidder FB 3
814018 Kl. 10:40 GVI 3 KB 13
814019 Kl. 10:40 Oversidder KB 11
814020 Kl. 10:40 BK Hellas 1 Brønshøj BK 1
814021 Kl. 10:40 Oversidder FA 2000 7
814022 Kl. 11:00 B 1908 3 KB 13
814023 Kl. 11:00 Oversidder Oversidder
814024 Kl. 11:00 BK Hellas 1 B 93 3
814025 Kl. 11:00 FA 2000 7 FB 3
814026 Kl. 11:20 B 1908 3 Oversidder
814027 Kl. 11:20 Brønshøj BK 1 Oversidder
814028 Kl. 11:20 B 93 3 GVI 3
814029 Kl. 11:20 FB 3 KB 11
814030 Kl. 11:40 KB 11 BK Hellas 1
814031 Kl. 11:40 KB 13 Brønshøj BK 1 Bane 1
814032 Kl. 11:40 GVI 3 FA 2000 7
814033 Kl. 11:40 Oversidder Oversidder
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
814034 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 FB 3
814035 Kl. 10:00 FA 2000 7 B 93 3
814036 Kl. 10:00 Oversidder Oversidder
814037 Kl. 10:00 GVI 3 Oversidder
814038 Kl. 10:20 FB 3 B 1908 3
814039 Kl. 10:20 KB 11 FA 2000 7
814052 Kl. 10:20 Oversidder KB 13
814053 Kl. 10:20 Oversidder BK Hellas 1
814054 Kl. 10:40 B 1908 3 Brønshøj BK 1
814055 Kl. 10:40 B 93 3 KB 11
814056 Kl. 10:40 KB 13 Oversidder Bane 1
814057 Kl. 10:40 BK Hellas 1 GVI 3
814058 Kl. 11:00 Oversidder B 93 3
814059 Kl. 11:00 Brønshøj BK 1 GVI 3
814060 Kl. 11:00 FB 3 Oversidder
814061 Kl. 11:00 FA 2000 7 Oversidder
814062 Kl. 11:20 Oversidder B 1908 3
814063 Kl. 11:20 KB 13 FA 2000 7 Bane 1
814064 Kl. 11:20 Oversidder BK Hellas 1
814065 Kl. 11:20 KB 11 FB 3
814066 Kl. 11:40 B 1908 3 KB 11
814067 Kl. 11:40 BK Hellas 1 KB 13
814068 Kl. 11:40 B 93 3 Brønshøj BK 1
814069 Kl. 11:40 GVI 3 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Tingbjerg I P Ruten 2 2700 Brønshøj
814070 Kl. 10:00 Oversidder B 93 3
814071 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 FA 2000 7
814072 Kl. 10:00 Oversidder KB 13
814073 Kl. 10:00 FB 3 BK Hellas 1
814074 Kl. 10:20 Oversidder Oversidder
814075 Kl. 10:20 Brønshøj BK 1 KB 11
814076 Kl. 10:20 B 1908 3 B 93 3
814077 Kl. 10:20 FB 3 GVI 3
814078 Kl. 10:40 Oversidder FA 2000 7
814079 Kl. 10:40 KB 13 KB 11
814080 Kl. 10:40 BK Hellas 1 B 1908 3
814081 Kl. 10:40 GVI 3 Oversidder
814082 Kl. 11:00 B 93 3 Oversidder
814083 Kl. 11:00 KB 13 FB 3
814084 Kl. 11:00 FA 2000 7 BK Hellas 1
814085 Kl. 11:00 Oversidder Brønshøj BK 1
814086 Kl. 11:20 Oversidder Brønshøj BK 1
814087 Kl. 11:20 B 93 3 FB 3
814088 Kl. 11:20 B 1908 3 GVI 3
814089 Kl. 11:20 KB 11 Oversidder
814090 Kl. 11:40 BK Hellas 1 Oversidder
814091 Kl. 11:40 KB 11 Oversidder
814092 Kl. 11:40 GVI 3 KB 13
814093 Kl. 11:40 FA 2000 7 B 1908 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind