Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr 2019
18:30
Avarta
2
Lyngby Boldklub 1921
0
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2019
19:00
Rosenhøj BK
GVI
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2019
19:30
Skovshoved IF
Valby Bk.
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2019
18:30
AB Tårnby
1
Fix
4
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2019
19:40
Husum Bk.
4
SSB
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2019
11:45
Valby Bk.
4
Husum Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
19:30
SSB
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
20:15
GVI
1
AB Tårnby
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2019
19:15
Lyngby Boldklub 1921
5
Skovshoved IF
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2019
18:30
Fix
0
Avarta
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2019
19:00
Rosenhøj BK
Valby Bk.
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2019
19:00
Avarta
4
Skovshoved IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
18:30
AB Tårnby
4
SSB
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2019
18:30
Fix
3
GVI
3
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2019
19:40
Husum Bk.
1
Lyngby Boldklub 1921
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2019
18:30
Valby Bk.
2
AB Tårnby
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2019
19:30
Skovshoved IF
4
Husum Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2019
20:15
GVI
0
Avarta
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
20:00
SSB
3
Fix
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2019
19:15
Lyngby Boldklub 1921
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2019
19:00
Rosenhøj BK
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2019
19:00
Avarta
3
Husum Bk.
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
20:15
GVI
8
SSB
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2019
18:30
Fix
1
Valby Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2019
19:00
AB Tårnby
1
Lyngby Boldklub 1921
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2019
19:40
Husum Bk.
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2019
19:00
Valby Bk.
3
GVI
1
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2019
19:30
Skovshoved IF
3
AB Tårnby
1
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
21:00
SSB
0
Avarta
4
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2019
19:15
Lyngby Boldklub 1921
1
Fix
1
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
20:15
GVI
Lyngby Boldklub 1921
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
22:00
Avarta
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
18:30
AB Tårnby
6
Husum Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
21:00
SSB
0
Valby Bk.
10
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2019
18:30
Fix
2
Skovshoved IF
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2019
19:00
Rosenhøj BK
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2019
19:00
Avarta
4
Valby Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2019
18:45
Skovshoved IF
0
GVI
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2019
19:15
Lyngby Boldklub 1921
SSB
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2019
19:40
Husum Bk.
1
Fix
1
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2019
18:30
AB Tårnby
4
Avarta
1
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2019
19:00
Valby Bk.
2
Lyngby Boldklub 1921
0
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
21:00
SSB
3
Skovshoved IF
5
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2019
18:30
Fix
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2019
20:15
GVI
3
Husum Bk.
0
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2019
19:00
Valby Bk.
1
Skovshoved IF
3
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2019
19:45
SSB
0
Husum Bk.
4
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2019
19:15
Lyngby Boldklub 1921
3
Avarta
1
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2019
20:15
GVI
2
Rosenhøj BK
0
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2019
18:30
Fix
0
AB Tårnby
3
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2019
19:00
Rosenhøj BK
4
SSB
1
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2019
19:00
Avarta
1
Fix
3
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2019
19:30
Skovshoved IF
1
Lyngby Boldklub 1921
3
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2019
19:40
Husum Bk.
0
Valby Bk.
4
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2019
19:00
Valby Bk.
4
Rosenhøj BK
4
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2019
20:15
GVI
4
Fix
5
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2019
19:15
SSB
1
AB Tårnby
8
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
18:45
Skovshoved IF
2
Avarta
1
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
19:15
Lyngby Boldklub 1921
7
Husum Bk.
0
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2019
18:30
Avarta
2
GVI
2
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2019
19:00
Rosenhøj BK
0
Lyngby Boldklub 1921
2
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2019
19:40
Husum Bk.
4
Skovshoved IF
4
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2019
18:30
AB Tårnby
3
Valby Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2019
18:30
Fix
13
SSB
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2019
18:30
AB Tårnby
4
GVI
1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2019
19:00
Valby Bk.
3
Fix
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
18:30
Skovshoved IF
Rosenhøj BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
19:15
Lyngby Boldklub 1921
0
AB Tårnby
0
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2019
19:40
Husum Bk.
0
Avarta
3
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2019
18:30
Avarta
4
SSB
0
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2019
19:45
Rosenhøj BK
3
Husum Bk.
0
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2019
20:15
GVI
0
Valby Bk.
5
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2019
18:00
Fix
1
Lyngby Boldklub 1921
0
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
11:15
AB Tårnby
4
Skovshoved IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2019
19:00
Valby Bk.
11
SSB
0
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2019
19:40
Husum Bk.
0
AB Tårnby
9
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2019
19:45
Rosenhøj BK
2
Avarta
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2019
19:45
Lyngby Boldklub 1921
GVI
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2019
20:00
Skovshoved IF
Fix
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2019
19:15
Valby Bk.
3
Avarta
3
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2019
20:15
GVI
2
Skovshoved IF
5
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2019
17:30
Fix
Husum Bk.
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2019
21:00
SSB
0
Lyngby Boldklub 1921
5
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2019
18:30
AB Tårnby
1
Rosenhøj BK
3
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2019
19:45
Husum Bk.
2
GVI
1
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2019
19:00
Rosenhøj BK
Fix
UMH
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2019
18:00
SSB
4
GVI
8
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2019
20:40
Lyngby Boldklub 1921
1
Valby Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2019
18:00
Avarta
1
AB Tårnby
1
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
14:00
Skovshoved IF
2
SSB
0
|
Oprykning:
De to bedste oprykningsberettigede hold rykker op.
Nedrykning:
Ingen