Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2021
13:00
Ishøj IF
1
Lellinge IF
5
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
14:30
Borup IF
13
Ishøj IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
13:00
Ishøj IF
1
Køge Nord FC
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
14:00
Ejby IF Fodbold
4
Ishøj IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
14:00
Ishøj IF
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
11:00
Skensved IF
Ishøj IF
UMH
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
15:00
Ishøj IF
2
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:00
Benløse IF
4
Ishøj IF
3
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
20:00
Ishøj IF
2
Jersie United
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
13:30
Køge BK
Ishøj IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
14:00
Ishøj IF
1
IF Frem Bjæverskov
6
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
15:30
Lellinge IF
Ishøj IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
12:00
Ishøj IF
Borup IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2022
15:30
Køge Nord FC
Ishøj IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
12:00
Ishøj IF
Ejby IF Fodbold
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
15:00
Oversidder
Ishøj IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
12:00
Ishøj IF
Skensved IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Ishøj IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
12:00
Ishøj IF
Benløse IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
11:00
Jersie United
Ishøj IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
12:00
Ishøj IF
Køge BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
15:00
IF Frem Bjæverskov
Ishøj IF
UHT
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2