Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. aug 2021
13:00
Græsted IF
1
Bagsværd BK
0
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
13:30
Frederiksværk FK
2
Græsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
13:00
Græsted IF
0
Jyllinge FC
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
15:00
Frederikssund IK
2
Græsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
13:00
Græsted IF
1
Lynge-Uggeløse IF
6
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
11:30
Helsinge Fodbold
4
Græsted IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:00
Græsted IF
3
Virum-Sorgenfri
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
13:00
Græsted IF
6
Allerød FK
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
13:00
Hareskov IF
3
Græsted IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
13:00
Græsted IF
0
Fredensborg BI
2
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
14:00
Brødeskov IF
5
Græsted IF
3
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
13:00
Græsted IF
1
Brødeskov IF
4
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
12:00
Bagsværd BK
3
Græsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2022
13:00
Græsted IF
0
Frederiksværk FK
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
14:30
Jyllinge FC
Græsted IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
13:00
Græsted IF
1
Frederikssund IK
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
13:00
Lynge-Uggeløse IF
3
Græsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
13:00
Græsted IF
2
Helsinge Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
13:00
Virum-Sorgenfri
3
Græsted IF
0
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
14:00
Allerød FK
5
Græsted IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
13:00
Græsted IF
2
Hareskov IF
3
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
15:00
Fredensborg BI
2
Græsted IF
2
|
Turneringsafslutning:
Kvalkampe til finalen tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4
Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1.