Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr
10:30
LSF
0
Nivå-Kokkedal FK
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:00
Hareskov IF / Farum BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Mørkøv IF
2
B. 1973, Herlev
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
16:00
Snekkersten IF
0
Brøndbyernes IF
6
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:45
B. 1973, Herlev
0
Hareskov IF / Farum BK
6
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Nivå-Kokkedal FK
3
BSF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Brøndbyernes IF
Mørkøv IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:30
Oversidder
LSF
|
|||||||||||||||||||
21. apr
15:00
Bagsværd BK
2
Snekkersten IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:30
BSF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Mørkøv IF
4
Bagsværd BK
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:30
B. 1973, Herlev
2
Brøndbyernes IF
5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
LSF
3
BSF
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Nivå-Kokkedal FK
1
Mørkøv IF
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Brøndbyernes IF
7
Hareskov IF / Farum BK
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:30
Oversidder
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Bagsværd BK
7
B. 1973, Herlev
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
BSF
1
Bagsværd BK
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Hareskov IF / Farum BK
BSF
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:45
B. 1973, Herlev
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Brøndbyernes IF
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Mørkøv IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Snekkersten IF
LSF
UDS
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Hareskov IF / Farum BK
LSF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
BSF
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Bagsværd BK
Hareskov IF / Farum BK
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
LSF
Mørkøv IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Nivå-Kokkedal FK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:30
Oversidder
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Snekkersten IF
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Hareskov IF / Farum BK
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:45
B. 1973, Herlev
LSF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Mørkøv IF
BSF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Bagsværd BK
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:30
LSF
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Hareskov IF / Farum BK
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Oversidder
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
BSF
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
Snekkersten IF
Mørkøv IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
B. 1973, Herlev
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Brøndbyernes IF
BSF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Mørkøv IF
Hareskov IF / Farum BK
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Nivå-Kokkedal FK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Bagsværd BK
LSF
|
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.