Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. apr
18:30
FC Hornsherred
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. apr
10:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:00
Oversidder
Såby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Oversidder
FC Hornsherred
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:30
Såby Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Oversidder
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
FC Hornsherred
2
Såby Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Oversidder
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Taastrup FC
3
FC Hornsherred
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Såby Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Oversidder
FC Hornsherred
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Taastrup FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Såby Fodbold
6
Taastrup FC
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:45
Taastrup FC
2
Såby Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Oversidder
FC Hornsherred
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
FC Hornsherred
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Såby Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Oversidder
Såby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Taastrup FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Såby Fodbold
FC Hornsherred
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Taastrup FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
FC Hornsherred
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Oversidder
Såby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Oversidder
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
FC Hornsherred
Oversidder
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Ølstykke.
Semifinaler 22. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2