Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
10:00
Oversidder
Frem Hellebæk (1)
|
|||||||||||||||||||
06. apr
14:00
FC Holte
Fredensborg BI
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
Bagsværd BK
1
Farum BK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:30
Farum BK
5
FC Holte
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
Frem Hellebæk (1)
8
Bagsværd BK
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:00
Fredensborg BI
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Oversidder
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
Fredensborg BI
6
Frem Hellebæk (1)
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:45
FC Holte
0
Bagsværd BK
1
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:30
Farum BK
1
Fredensborg BI
5
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:45
FC Holte
1
Frem Hellebæk (1)
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
Bagsværd BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
Fredensborg BI
5
Bagsværd BK
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Oversidder
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Frem Hellebæk (1)
0
Farum BK
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Fredensborg BI
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Farum BK
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Frem Hellebæk (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Oversidder
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:45
FC Holte
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
Bagsværd BK
Frem Hellebæk (1)
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Farum BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:15
Bagsværd BK
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Frem Hellebæk (1)
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Oversidder
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Fredensborg BI
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Frem Hellebæk (1)
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:30
Farum BK
Frem Hellebæk (1)
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Bagsværd BK
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:45
FC Holte
Oversidder
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Ølstykke.
Semifinaler 22. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2