U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår, Blå

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
672179
05-05 2024
09:30 B1903 Bane 1A-1 Boldklubben 1903
05. maj
09:30
B 1903 1
FB 2
672180
05-05 2024
09:30 B1903 Bane 1A-2 Boldklubben 1903
05. maj
09:30
FA 2000 1
Skovshoved IF 1
672181
05-05 2024
09:55 B1903 Bane 1A-1 Boldklubben 1903
05. maj
09:55
B 1903 1
GVI 1
672182
05-05 2024
09:55 B1903 Bane 1A-2 Boldklubben 1903
05. maj
09:55
Skovshoved IF 1
B.93 1
672170
05-05 2024
10:00 Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovre Idrætsforening
05. maj
10:00
Nørrebro United 2
Skjold 2
672171
05-05 2024
10:00 Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovre Idrætsforening
05. maj
10:00
Frem 2
Hvidovre IF 1
672214
05-05 2024
10:00 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
05. maj
10:00
Vanløse 1
Ørestad IF 1
672215
05-05 2024
10:00 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
05. maj
10:00
Brønshøj BK 1
KB 4
672209
05-05 2024
10:20 B1903 Bane 1A-1 Boldklubben 1903
05. maj
10:20
GVI 1
FA 2000 1
672210
05-05 2024
10:20 B1903 Bane 1A-2 Boldklubben 1903
05. maj
10:20
B.93 1
FB 2
672172
05-05 2024
10:25 Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovre Idrætsforening
05. maj
10:25
Nørrebro United 2
KB 2
672173
05-05 2024
10:25 Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovre Idrætsforening
05. maj
10:25
Hvidovre IF 1
Fix 1
672216
05-05 2024
10:25 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
05. maj
10:25
Vanløse 1
HIK 1
672217
05-05 2024
10:25
Oversidder
Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
05. maj
10:25
KB 4
Oversidder
672211
05-05 2024
10:45 B1903 Bane 1A-1 Boldklubben 1903
05. maj
10:45
FA 2000 1
B 1903 1
672212
05-05 2024
10:45 B1903 Bane 1A-2 Boldklubben 1903
05. maj
10:45
FB 2
Skovshoved IF 1
672174
05-05 2024
10:50 Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovre Idrætsforening
05. maj
10:50
KB 2
Frem 2
672175
05-05 2024
10:50 Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovre Idrætsforening
05. maj
10:50
Fix 1
Skjold 2
672218
05-05 2024
10:50 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
05. maj
10:50
HIK 1
Brønshøj BK 1
672219
05-05 2024
10:50
Oversidder
Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
05. maj
10:50
Oversidder
Ørestad IF 1
672213
05-05 2024
11:10 B1903 Bane 1A-1 Boldklubben 1903
05. maj
11:10
GVI 1
B.93 1
672176
05-05 2024
11:15 Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovre Idrætsforening
05. maj
11:15
Frem 2
Nørrebro United 2
672177
05-05 2024
11:15 Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovre Idrætsforening
05. maj
11:15
Skjold 2
Hvidovre IF 1
672220
05-05 2024
11:15 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
05. maj
11:15
Brønshøj BK 1
Vanløse 1
672430
05-05 2024
11:15 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
05. maj
11:15
Ørestad IF 1
KB 4
672431
05-05 2024
11:40
Oversidder
Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
05. maj
11:40
HIK 1
Oversidder
672178
05-05 2024
11:40 Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovre Idrætsforening
05. maj
11:40
KB 2
Fix 1
691791
25-05 2024
09:30 Valby Idrætspark Boldklubben Frem
25. maj
09:30
Frem 2
Brønshøj BK 1
691792
25-05 2024
09:30 Valby Idrætspark Boldklubben Frem
25. maj
09:30
FA 2000 1
B.93 1
691793
25-05 2024
09:55 Valby Idrætspark Boldklubben Frem
25. maj
09:55
Frem 2
Fix 1
691794
25-05 2024
09:55
Oversidder
Valby Idrætspark Boldklubben Frem
25. maj
09:55
B.93 1
Oversidder
691801
25-05 2024
10:20 Valby Idrætspark Boldklubben Frem
25. maj
10:20
Fix 1
FA 2000 1
692299
25-05 2024
10:20
Oversidder
Valby Idrætspark Boldklubben Frem
25. maj
10:20
Oversidder
Brønshøj BK 1
692300
25-05 2024
10:45 Valby Idrætspark Boldklubben Frem
25. maj
10:45
FA 2000 1
Frem 2
692486
25-05 2024
10:45 Valby Idrætspark Boldklubben Frem
25. maj
10:45
Brønshøj BK 1
B.93 1
692487
25-05 2024
11:10
Oversidder
Valby Idrætspark Boldklubben Frem
25. maj
11:10
Fix 1
Oversidder
691782
26-05 2024
10:00 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
26. maj
10:00
KB 2
HIK 1
691783
26-05 2024
10:00
FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
HIK HIK Græs 5M
Hellerup Idræts Klub
26. maj
10:00
GVI 1
FB 2
691784
26-05 2024
10:25 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
26. maj
10:25
KB 2
Skjold 2
691785
26-05 2024
10:25
FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
HIK HIK Græs 5M
Hellerup Idræts Klub
26. maj
10:25
FB 2
Ørestad IF 1
691604
26-05 2024
10:30 Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
26. maj
10:30
Nørrebro United 2
Vanløse 1
691612
26-05 2024
10:30 Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
26. maj
10:30
B 1903 1
Skovshoved IF 1
691786
26-05 2024
10:50 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
26. maj
10:50
Skjold 2
GVI 1
691787
26-05 2024
10:50 HIK HIK Græs 5M Hellerup Idræts Klub
26. maj
10:50
Ørestad IF 1
HIK 1
691613
26-05 2024
10:55 Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
26. maj
10:55
Nørrebro United 2
Hvidovre IF 1
691614
26-05 2024
10:55
KB 4
!
NB: KB 4 er taberdømt
Skovshoved I P Kunst
Skovshoved Idrætsforening
26. maj
10:55
Skovshoved IF 1
KB 4
691788
26-05 2024
11:15 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
26. maj
11:15
GVI 1
KB 2
691789
26-05 2024
11:15
FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
HIK HIK Græs 5M
Hellerup Idræts Klub
26. maj
11:15
HIK 1
FB 2
691615
26-05 2024
11:20 Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
26. maj
11:20
Hvidovre IF 1
B 1903 1
691616
26-05 2024
11:20
KB 4
!
NB: KB 4 er taberdømt
Skovshoved I P Kunst
Skovshoved Idrætsforening
26. maj
11:20
KB 4
Vanløse 1
691790
26-05 2024
11:40 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
26. maj
11:40
Skjold 2
Ørestad IF 1
691660
26-05 2024
11:45 Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
26. maj
11:45
B 1903 1
Nørrebro United 2
691780
26-05 2024
11:45 Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
26. maj
11:45
Vanløse 1
Skovshoved IF 1
691781
26-05 2024
12:10
KB 4
!
NB: KB 4 er taberdømt
Skovshoved I P Kunst
Skovshoved Idrætsforening
26. maj
12:10
Hvidovre IF 1
KB 4
692488
01-06 2024
09:30 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
01. jun
09:30
KB 2
Vanløse 1
692524
01-06 2024
09:30 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
01. jun
09:30
FB 2
FA 2000 1
692526
01-06 2024
09:55 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
01. jun
09:55
KB 2
Hvidovre IF 1
692551
01-06 2024
09:55
Oversidder
Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
01. jun
09:55
FA 2000 1
Oversidder
692552
01-06 2024
10:20 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
01. jun
10:20
Hvidovre IF 1
FB 2
692553
01-06 2024
10:20
Oversidder
Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
01. jun
10:20
Oversidder
Vanløse 1
692560
01-06 2024
10:45 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
01. jun
10:45
FB 2
KB 2
692572
01-06 2024
10:45 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
01. jun
10:45
Vanløse 1
FA 2000 1
692573
01-06 2024
11:10
Oversidder
Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
01. jun
11:10
Hvidovre IF 1
Oversidder
692574
01-06 2024
15:00 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-1 Boldklubben af 1893
01. jun
15:00
Skjold 2
Brønshøj BK 1
692575
01-06 2024
15:00 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-2 Boldklubben af 1893
01. jun
15:00
B.93 1
B 1903 1
692592
01-06 2024
15:25 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-1 Boldklubben af 1893
01. jun
15:25
Skjold 2
Frem 2
692620
01-06 2024
15:25 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-2 Boldklubben af 1893
01. jun
15:25
B 1903 1
Ørestad IF 1
692621
01-06 2024
15:50 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-1 Boldklubben af 1893
01. jun
15:50
Frem 2
B.93 1
692622
01-06 2024
15:50 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-2 Boldklubben af 1893
01. jun
15:50
Ørestad IF 1
Brønshøj BK 1
692623
01-06 2024
16:15 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-2 Boldklubben af 1893
01. jun
16:15
Brønshøj BK 1
B 1903 1
692589
01-06 2024
16:15 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-1 Boldklubben af 1893
01. jun
16:15
B.93 1
Skjold 2
692590
01-06 2024
16:40 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-1 Boldklubben af 1893
01. jun
16:40
Frem 2
Ørestad IF 1
692624
02-06 2024
12:30 Nørrebroparken Nørrebro United
02. jun
12:30
Nørrebro United 2
HIK 1
692646
02-06 2024
12:30 Nørrebroparken Nørrebro United
02. jun
12:30
Skovshoved IF 1
GVI 1
692763
02-06 2024
12:55 Nørrebroparken Nørrebro United
02. jun
12:55
Nørrebro United 2
Fix 1
693008
02-06 2024
12:55 Nørrebroparken Nørrebro United
02. jun
12:55
GVI 1
KB 4
693187
02-06 2024
13:20 Nørrebroparken Nørrebro United
02. jun
13:20
Fix 1
Skovshoved IF 1
694988
02-06 2024
13:20 Nørrebroparken Nørrebro United
02. jun
13:20
KB 4
HIK 1
695275
02-06 2024
13:45 Nørrebroparken Nørrebro United
02. jun
13:45
Skovshoved IF 1
Nørrebro United 2
697611
02-06 2024
13:45 Nørrebroparken Nørrebro United
02. jun
13:45
HIK 1
GVI 1
699437
02-06 2024
14:10 Nørrebroparken Nørrebro United
02. jun
14:10
Fix 1
KB 4
703430
09-06 2024
10:00 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
09. jun
10:00
Skjold 2
Skovshoved IF 1
703431
09-06 2024
10:00 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
09. jun
10:00
KB 4
Hvidovre IF 1
703432
09-06 2024
10:25 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
09. jun
10:25
Skjold 2
FA 2000 1
703494
09-06 2024
10:25 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
09. jun
10:25
Hvidovre IF 1
Brønshøj BK 1
703495
09-06 2024
10:50 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
09. jun
10:50
FA 2000 1
KB 4
703496
09-06 2024
10:50 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
09. jun
10:50
Brønshøj BK 1
Skovshoved IF 1
703599
09-06 2024
11:15 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
09. jun
11:15
KB 4
Skjold 2
703653
09-06 2024
11:15 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
09. jun
11:15
Skovshoved IF 1
Hvidovre IF 1
703654
09-06 2024
11:40 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
09. jun
11:40
FA 2000 1
Brønshøj BK 1
699760
09-06 2024
12:00 B1903 Bane 1A-1 Boldklubben 1903
09. jun
12:00
KB 2
B 1903 1
699761
09-06 2024
12:00 B1903 Bane 1A-2 Boldklubben 1903
09. jun
12:00
Ørestad IF 1
Fix 1
702147
09-06 2024
12:25 B1903 Bane 1A-1 Boldklubben 1903
09. jun
12:25
KB 2
B.93 1
703382
09-06 2024
12:25 B1903 Bane 1A-2 Boldklubben 1903
09. jun
12:25
Fix 1
HIK 1
699461
09-06 2024
12:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
12:30
Nørrebro United 2
FB 2
699471
09-06 2024
12:30
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
12:30
Oversidder
Frem 2
703403
09-06 2024
12:50 B1903 Bane 1A-1 Boldklubben 1903
09. jun
12:50
B.93 1
Ørestad IF 1
703426
09-06 2024
12:50 B1903 Bane 1A-2 Boldklubben 1903
09. jun
12:50
HIK 1
B 1903 1
699685
09-06 2024
12:55 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
12:55
Nørrebro United 2
GVI 1
699687
09-06 2024
12:55 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
12:55
Frem 2
Vanløse 1
703427
09-06 2024
13:15 B1903 Bane 1A-2 Boldklubben 1903
09. jun
13:15
Ørestad IF 1
KB 2
703428
09-06 2024
13:15 B1903 Bane 1A-1 Boldklubben 1903
09. jun
13:15
B 1903 1
Fix 1
699689
09-06 2024
13:20
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
13:20
GVI 1
Oversidder
699695
09-06 2024
13:20 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
13:20
Vanløse 1
FB 2
703429
09-06 2024
13:40 B1903 Bane 1A-1 Boldklubben 1903
09. jun
13:40
B.93 1
HIK 1
699737
09-06 2024
13:45
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
13:45
Oversidder
Nørrebro United 2
699752
09-06 2024
13:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
13:45
FB 2
Frem 2
699753
09-06 2024
14:10 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
14:10
GVI 1
Vanløse 1
704812
15-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:00
Fix 1
GVI 1
704815
15-06 2024
10:00
Vanløse 1
!
NB: Vanløse 1 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
15. jun
10:00
Vanløse 1
Hvidovre IF 1
703809
15-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:00
Skjold 2
B 1903 1
704021
15-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:00
HIK 1
Frem 2
707823
15-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:00
Nørrebro United 2
FA 2000 1
707824
15-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:00
Brønshøj BK 1
KB 2
707825
15-06 2024
10:25 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:25
Nørrebro United 2
Skovshoved IF 1
707826
15-06 2024
10:25
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:25
KB 2
Oversidder
704022
15-06 2024
10:25 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:25
Skjold 2
FB 2
704282
15-06 2024
10:25
KB 4
!
NB: KB 4 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
15. jun
10:25
Frem 2
KB 4
704834
15-06 2024
10:25 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:25
Fix 1
B.93 1
705474
15-06 2024
10:25 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:25
Hvidovre IF 1
Ørestad IF 1
705859
15-06 2024
10:50
Vanløse 1
!
NB: Vanløse 1 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
15. jun
10:50
B.93 1
Vanløse 1
706662
15-06 2024
10:50 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:50
Ørestad IF 1
GVI 1
704289
15-06 2024
10:50 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:50
FB 2
HIK 1
704290
15-06 2024
10:50
KB 4
!
NB: KB 4 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
15. jun
10:50
KB 4
B 1903 1
707827
15-06 2024
10:50 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:50
Skovshoved IF 1
Brønshøj BK 1
707828
15-06 2024
10:50
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
10:50
Oversidder
FA 2000 1
707829
15-06 2024
11:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
11:15
Brønshøj BK 1
Nørrebro United 2
707830
15-06 2024
11:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
11:15
FA 2000 1
KB 2
704292
15-06 2024
11:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
11:15
HIK 1
Skjold 2
704808
15-06 2024
11:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
11:15
B 1903 1
Frem 2
707455
15-06 2024
11:15
Vanløse 1
!
NB: Vanløse 1 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
15. jun
11:15
Vanløse 1
Fix 1
707811
15-06 2024
11:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
11:15
GVI 1
Hvidovre IF 1
707816
15-06 2024
11:40 Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
11:40
Ørestad IF 1
B.93 1
704811
15-06 2024
11:40
KB 4
!
NB: KB 4 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
15. jun
11:40
FB 2
KB 4
707831
15-06 2024
11:40
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
15. jun
11:40
Skovshoved IF 1
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind