Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. nov 2022
14:20
FC Rudersdal
7
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
14:30
Slangerup & Omegn IF
2
Vallensbæk IF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
14:40
Amager Pigefodbold (1)
2
FC Rudersdal
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
14:50
Frederiksværk Fodbold Klub
0
Slangerup & Omegn IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
15:00
Vallensbæk IF
2
Amager Pigefodbold (1)
3
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
15:10
FC Rudersdal
1
Slangerup & Omegn IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
15:20
Amager Pigefodbold (1)
10
Frederiksværk Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
15:30
Vallensbæk IF
4
FC Rudersdal
2
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
15:40
Slangerup & Omegn IF
0
Amager Pigefodbold (1)
1
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
15:50
Frederiksværk Fodbold Klub
1
Vallensbæk IF
4
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
14:20
Frederiksværk Fodbold Klub
FC Rudersdal
HHT
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
14:30
Vallensbæk IF
0
Slangerup & Omegn IF
3
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
14:40
FC Rudersdal
4
Amager Pigefodbold (1)
4
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
14:50
Slangerup & Omegn IF
Frederiksværk Fodbold Klub
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
15:00
Amager Pigefodbold (1)
1
Vallensbæk IF
4
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
15:10
Slangerup & Omegn IF
0
FC Rudersdal
8
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
15:20
Frederiksværk Fodbold Klub
Amager Pigefodbold (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
15:30
FC Rudersdal
4
Vallensbæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
15:40
Amager Pigefodbold (1)
2
Slangerup & Omegn IF
1
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
15:50
Vallensbæk IF
Frederiksværk Fodbold Klub
UHT
|
Mellemrunden spilles 21 eller 22. januar 2023.
15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4. eller 5. marts 2023 i Roskilde Hallerne.