U6 Drenge 3:3 (17) Forår, Pulje 3 (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 30-04 2023
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Nandrupsvej Bane 1-3 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
763439 11:00 Husum BK 1 GVI 1 Nandrupsvej Bane 1-3
11:00
Husum BK 1
GVI 1
763440 11:00 B 1903 1 KB 1 Nandrupsvej Bane 1-3
11:00
B 1903 1
KB 1
763441 11:20 Husum BK 1 FB 1 Nandrupsvej Bane 1-3
11:20
Husum BK 1
FB 1
763442 11:20 KB 1 FA 2000 1 Nandrupsvej Bane 1-3
11:20
KB 1
FA 2000 1
763443 11:40 FB 1 B 1903 1 Nandrupsvej Bane 1-3
11:40
FB 1
B 1903 1
782426 11:40 FA 2000 1 GVI 1 Nandrupsvej Bane 1-3
11:40
FA 2000 1
GVI 1
782427 12:00 B 1903 1 Husum BK 1 Nandrupsvej Bane 1-3
12:00
B 1903 1
Husum BK 1
783378 12:00 GVI 1 KB 1 Nandrupsvej Bane 1-3
12:00
GVI 1
KB 1
783379 12:20 FB 1 FA 2000 1 Nandrupsvej Bane 1-3
12:20
FB 1
FA 2000 1
Arrangør:
søndag den. 30-04 2023
Spillested:
Genforeningspladsen Genforeningspladsen 53 2400 København NV
675039 10:00 HIK 1 BK Fix 1
10:00
HIK 1
BK Fix 1
675040 10:00 Brønshøj BK 1 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
1
10:00
Brønshøj BK 1
JIF Hakoah 1
763432 10:20 HIK 1 B 93 1
10:20
HIK 1
B 93 1
763433 10:20 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
BK Union 1 1
10:20
JIF Hakoah 1
BK Union 1
763434 10:40 B 93 1 Brønshøj BK 1
10:40
B 93 1
Brønshøj BK 1
763435 10:40 BK Union 1 BK Fix 1
10:40
BK Union 1
BK Fix 1
763436 11:00 Brønshøj BK 1 HIK 1
11:00
Brønshøj BK 1
HIK 1
763437 11:00 BK Fix 1 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
1
11:00
BK Fix 1
JIF Hakoah 1
763438 11:20 B 93 1 BK Union 1
11:20
B 93 1
BK Union 1
Arrangør:
søndag den. 14-05 2023
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
783588 10:00 B 93 1 GVI 1
10:00
B 93 1
GVI 1
783589 10:00 FA 2000 1 B 1903 1
10:00
FA 2000 1
B 1903 1
783590 10:20 B 93 1 BK Fix 1
10:20
B 93 1
BK Fix 1
783591 10:20 B 1903 1 Brønshøj BK 1
10:20
B 1903 1
Brønshøj BK 1
783592 10:40 BK Fix 1 FA 2000 1
10:40
BK Fix 1
FA 2000 1
783593 10:40 Brønshøj BK 1 GVI 1
10:40
Brønshøj BK 1
GVI 1
783594 11:00 FA 2000 1 B 93 1
11:00
FA 2000 1
B 93 1
783595 11:00 GVI 1 B 1903 1
11:00
GVI 1
B 1903 1
783596 11:20 BK Fix 1 Brønshøj BK 1
11:20
BK Fix 1
Brønshøj BK 1
søndag den. 14-05 2023
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg 1 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
783380 10:15 HIK 1 JIF Hakoah 1 1
10:15
HIK 1
JIF Hakoah 1
783381 10:15 FB 1 KB 1 1
10:15
FB 1
KB 1
783382 10:35 HIK 1 BK Union 1 1
10:35
HIK 1
BK Union 1
783383 10:35 KB 1 Husum BK 1 1
10:35
KB 1
Husum BK 1
783384 10:55 BK Union 1 FB 1 1
10:55
BK Union 1
FB 1
783385 10:55 Husum BK 1 JIF Hakoah 1 1
10:55
Husum BK 1
JIF Hakoah 1
783386 11:15 FB 1 HIK 1 1
11:15
FB 1
HIK 1
783387 11:15 JIF Hakoah 1 KB 1 1
11:15
JIF Hakoah 1
KB 1
783587 11:35 BK Union 1 Husum BK 1 1
11:35
BK Union 1
Husum BK 1
søndag den. 04-06 2023
Spillested:
Jens Jessens Vej Podebane 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
783597 10:00 Brønshøj BK 1 FB 1 Podebane 1
10:00
Brønshøj BK 1
FB 1
783598 10:00 FA 2000 1 HIK 1 Podebane 2
10:00
FA 2000 1
HIK 1
783599 10:20 Brønshøj BK 1 BK Union 1
10:20
Brønshøj BK 1
BK Union 1
783600 10:20 HIK 1 GVI 1
10:20
HIK 1
GVI 1
783601 10:40 BK Union 1 FA 2000 1
10:40
BK Union 1
FA 2000 1
783602 10:40 GVI 1 FB 1
10:40
GVI 1
FB 1
783603 11:00 FA 2000 1 Brønshøj BK 1
11:00
FA 2000 1
Brønshøj BK 1
783604 11:00 FB 1 HIK 1
11:00
FB 1
HIK 1
783605 11:20 BK Union 1 GVI 1
11:20
BK Union 1
GVI 1
Arrangør:
søndag den. 04-06 2023
Spillested:
Husumparken Bane 4 (7-mands) - græs Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
783606 12:00 B 93 1 B 1903 1 Bane 4 (7-mands) - græs
12:00
B 93 1
B 1903 1
783607 12:00 Husum BK 1 BK Fix 1 Bane 4 (7-mands) - græs
12:00
Husum BK 1
BK Fix 1
783608 12:20 B 93 1 JIF Hakoah 1 Bane 4 (7-mands) - græs
12:20
B 93 1
JIF Hakoah 1
783609 12:20 BK Fix 1 KB 1 Bane 4 (7-mands) - græs
12:20
BK Fix 1
KB 1
783610 12:40 JIF Hakoah 1 Husum BK 1 Bane 4 (7-mands) - græs
12:40
JIF Hakoah 1
Husum BK 1
783611 12:40 KB 1 B 1903 1 Bane 4 (7-mands) - græs
12:40
KB 1
B 1903 1
783612 13:00 Husum BK 1 B 93 1 Bane 4 (7-mands) - græs
13:00
Husum BK 1
B 93 1
783613 13:00 B 1903 1 BK Fix 1 Bane 4 (7-mands) - græs
13:00
B 1903 1
BK Fix 1
783614 13:20 JIF Hakoah 1 KB 1 Bane 4 (7-mands) - græs
13:20
JIF Hakoah 1
KB 1
Arrangør:
søndag den. 11-06 2023
Spillested:
B1903 Bane 5A Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
783624 12:30 GVI 1 BK Fix 1 Bane 5A
12:30
GVI 1
BK Fix 1
783625 12:30 FB 1 B 93 1 Bane 5B
12:30
FB 1
B 93 1
783626 12:50 GVI 1 JIF Hakoah 1 Bane 5B
12:50
GVI 1
JIF Hakoah 1
783627 12:50 B 93 1 B 1903 1 Bane 5A
12:50
B 93 1
B 1903 1
783628 13:10 JIF Hakoah 1 FB 1 Bane 5B
13:10
JIF Hakoah 1
FB 1
783629 13:10 B 1903 1 BK Fix 1 Bane 5A
13:10
B 1903 1
BK Fix 1
783630 13:30 FB 1 GVI 1 Bane 5A
13:30
FB 1
GVI 1
783631 13:30 BK Fix 1 B 93 1 Bane 5B
13:30
BK Fix 1
B 93 1
783632 13:50 JIF Hakoah 1 B 1903 1 Bane 5A
13:50
JIF Hakoah 1
B 1903 1
søndag den. 11-06 2023
Spillested:
HIK HIK Græs 3M Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
783615 10:00 HIK 1 KB 1 HIK Græs 3M
10:00
HIK 1
KB 1
783616 10:00 Husum BK 1 Brønshøj BK 1 HIK Græs 5M
10:00
Husum BK 1
Brønshøj BK 1
783617 10:20 HIK 1 FA 2000 1 HIK Græs 3M
10:20
HIK 1
FA 2000 1
783618 10:20 Brønshøj BK 1 BK Union 1 HIK Græs 5M
10:20
Brønshøj BK 1
BK Union 1
783619 10:40 FA 2000 1 Husum BK 1 HIK Græs 3M
10:40
FA 2000 1
Husum BK 1
783620 10:40 BK Union 1 KB 1 HIK Græs 5M
10:40
BK Union 1
KB 1
783621 11:00 Husum BK 1 HIK 1 HIK Græs 3M
11:00
Husum BK 1
HIK 1
783622 11:00 KB 1 Brønshøj BK 1 HIK Græs 5M
11:00
KB 1
Brønshøj BK 1
783623 11:20 FA 2000 1 BK Union 1 HIK Græs 3M
11:20
FA 2000 1
BK Union 1
lørdag den. 17-06 2023
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
783633 12:00 HIK 1 BK Fix 1
12:00
HIK 1
BK Fix 1
783634 12:00 B 1903 1 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
1
12:00
B 1903 1
FB 1
783642 12:00 B 93 1 KB 1
12:00
B 93 1
KB 1
783643 12:00 JIF Hakoah 1 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
1
12:00
JIF Hakoah 1
FA 2000 1
783644 12:20 B 93 1 Brønshøj BK 1
12:20
B 93 1
Brønshøj BK 1
783645 12:20 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
GVI 1 1
12:20
FA 2000 1
GVI 1
783635 12:20 HIK 1 BK Union 1
12:20
HIK 1
BK Union 1
783636 12:20 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
Husum BK 1 1
12:20
FB 1
Husum BK 1
783637 12:40 BK Union 1 B 1903 1
12:40
BK Union 1
B 1903 1
783638 12:40 Husum BK 1 BK Fix 1
12:40
Husum BK 1
BK Fix 1
783646 12:40 Brønshøj BK 1 JIF Hakoah 1
12:40
Brønshøj BK 1
JIF Hakoah 1
783647 12:40 GVI 1 KB 1
12:40
GVI 1
KB 1
783648 13:00 JIF Hakoah 1 B 93 1
13:00
JIF Hakoah 1
B 93 1
783649 13:00 KB 1 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
1
13:00
KB 1
FA 2000 1
783639 13:00 B 1903 1 HIK 1
13:00
B 1903 1
HIK 1
783640 13:00 BK Fix 1 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
1
13:00
BK Fix 1
FB 1
783641 13:20 BK Union 1 Husum BK 1
13:20
BK Union 1
Husum BK 1
783650 13:20 Brønshøj BK 1 GVI 1
13:20
Brønshøj BK 1
GVI 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind