MENU

U19 Drenge Øst 1 E 2022 (04) (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
615689
fr
12-08 2022
Kl. 19:00
Skjold Birkerød Hørsholm-Usserød IK Birkerød Stadion
2
-
5
615685
14-08 2022
Kl. 12:00
GVI Holbæk B&I GVI. Nymosen
3
-
1
615686
14-08 2022
Kl. 13:00
Greve Fodbold Lyngby Boldklub 2 Greve Idræts Center
2
-
0
615687
14-08 2022
Kl. 14:00
Jægersborg BK Frem Gentofte Sportspark Øst
2
-
2
615688
14-08 2022
Kl. 14:00
FA 2000 A27 Frederiksberg IP, kunst
1
-
2
615684
14-08 2022
Kl. 14:00
Farum BK 2 Slagelse B&I Farum Park
2
-
2
615691
fr
19-08 2022
Kl. 18:00
Holbæk B&I Greve Fodbold Holbæk Sportsby
1
-
0
615692
fr
19-08 2022
Kl. 18:15
Frem GVI Valby Idrætspark
2
-
0
615694
fr
19-08 2022
Kl. 18:30
Slagelse B&I Skjold Birkerød Slagelse Stadion Kunst
3
-
2
615693
21-08 2022
Kl. 12:00
A27 Jægersborg BK Dragør Bk
2
-
2
615695
21-08 2022
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 2 Farum BK 2 Lyngby Stadion
6
-
1
615690
21-08 2022
Kl. 14:00
Hørsholm-Usserød IK FA 2000 Hørsholm Idrætspark
3
-
2
615701
fr
26-08 2022
Kl. 19:00
Skjold Birkerød Lyngby Boldklub 2 Birkerød Stadion
1
-
5
615696
28-08 2022
Kl. 12:00
GVI A27 GVI. Nymosen
4
-
2
615698
28-08 2022
Kl. 12:00
Holbæk B&I Frem Holbæk Sportsby
3
-
2
615697
28-08 2022
Kl. 13:00
Greve Fodbold Farum BK 2 Greve Idræts Center
7
-
1
615699
28-08 2022
Kl. 14:00
Jægersborg BK Hørsholm-Usserød IK Gentofte Sportspark Vest
2
-
1
615700
28-08 2022
Kl. 14:00
FA 2000 Slagelse B&I Jens Jessens Vej
6
-
0
615706
on
31-08 2022
Kl. 18:30
Slagelse B&I Jægersborg BK Slagelse Stadion Kunst
4
-
2
615704
fr
02-09 2022
Kl. 18:15
Frem Greve Fodbold Valby Idrætspark
2
-
0
615705
04-09 2022
Kl. 12:00
A27 Holbæk B&I Dragør Bk
3
-
5
615707
04-09 2022
Kl. 14:00
Lyngby Boldklub 2 FA 2000 Lyngby Stadion
4
-
0
615702
04-09 2022
Kl. 14:00
Hørsholm-Usserød IK GVI Hørsholm Idrætspark
1
-
1
615703
04-09 2022
Kl. 14:00
Farum BK 2 Skjold Birkerød Farum Park
5
-
4
615708
11-09 2022
Kl. 12:00
GVI Slagelse B&I GVI. Nymosen
1
-
1
615710
11-09 2022
Kl. 12:00
Holbæk B&I Hørsholm-Usserød IK Holbæk Sportsby
1
-
1
615712
11-09 2022
Kl. 12:00
Frem A27 Valby Idrætspark
8
-
2
615709
11-09 2022
Kl. 13:00
Greve Fodbold Skjold Birkerød Greve Idræts Center
2
-
2
615711
11-09 2022
Kl. 14:00
Jægersborg BK Lyngby Boldklub 2 Gentofte Sportspark Øst
7
-
1
615713
11-09 2022
Kl. 14:00
FA 2000 Farum BK 2 Jens Jessens Vej
3
-
2
615718 fr
16-09 2022
Kl. 18:30
Slagelse B&I Holbæk B&I Slagelse Stadion Kunst
0
-
5
615716
18-09 2022
Kl. 12:00
A27 Greve Fodbold Dragør Bk
5
-
7
615719
18-09 2022
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 2 GVI Lyngby Stadion
3
-
0
615717
18-09 2022
Kl. 13:00
Skjold Birkerød FA 2000 Birkerød Stadion
0
-
2
615714
18-09 2022
Kl. 14:00
Hørsholm-Usserød IK Frem Hørsholm Idrætspark
4
-
1
615715
18-09 2022
Kl. 14:00
Farum BK 2 Jægersborg BK Farum Park
3
-
6
615720
25-09 2022
Kl. 12:00
GVI Farum BK 2 GVI. Nymosen
4
-
3
615722
25-09 2022
Kl. 12:00
Holbæk B&I Lyngby Boldklub 2 Holbæk Sportsby
2
-
3
615724
25-09 2022
Kl. 12:00
Frem Slagelse B&I Valby Idrætspark
4
-
2
615725
25-09 2022
Kl. 12:00
A27 Hørsholm-Usserød IK Dragør Bk
4
-
4
615721
25-09 2022
Kl. 13:00
Greve Fodbold FA 2000 Greve Idræts Center
0
-
5
615723
25-09 2022
Kl. 14:00
Jægersborg BK Skjold Birkerød Gentofte Sportspark Øst
4
-
1
615730
fr
30-09 2022
Kl. 18:30
Slagelse B&I A27 Slagelse Stadion Kunst
0
-
1
615729
fr
30-09 2022
Kl. 19:00
Skjold Birkerød GVI Birkerød Stadion
3
-
3
615728
02-10 2022
Kl. 12:00
FA 2000 Jægersborg BK Jens Jessens Vej
2
-
1
615731
02-10 2022
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 2 Frem Lyngby Stadion
1
-
4
615726
02-10 2022
Kl. 14:00
Hørsholm-Usserød IK Greve Fodbold Hørsholm Idrætspark
2
-
0
615727
02-10 2022
Kl. 14:00
Farum BK 2 Holbæk B&I Farum Park
1
-
6
615733
09-10 2022
Kl. 12:00
GVI FA 2000 GVI. Nymosen
0
-
3
615735
09-10 2022
Kl. 12:00
Holbæk B&I Skjold Birkerød Holbæk Sportsby
5
-
1
615736
09-10 2022
Kl. 12:00
Frem Farum BK 2 Valby Idrætspark
3
-
1
615737
09-10 2022
Kl. 12:00
A27 Lyngby Boldklub 2 Dragør Bk
5
-
1
615734
09-10 2022
Kl. 13:00
Greve Fodbold Jægersborg BK Greve Idræts Center
1
-
2
615732
ma
10-10 2022
Kl. 20:15
Hørsholm-Usserød IK Slagelse B&I Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
3
-
0
615738
on
12-10 2022
Kl. 19:30
Farum BK 2 A27 Farum Park Kunstgræs
1
-
6
615742
fr
14-10 2022
Kl. 19:00
Skjold Birkerød Frem Birkerød Stadion
1
-
10
615743
16-10 2022
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 2 Hørsholm-Usserød IK Lyngby Stadion Kunstgræsbane
0
-
4
615739
16-10 2022
Kl. 13:00
Greve Fodbold Slagelse B&I Greve Idræts Center
4
-
1
615740
16-10 2022
Kl. 14:00
Jægersborg BK GVI Gentofte Sportspark Vest
2
-
0
615741
to
27-10 2022
Kl. 19:00
FA 2000 Holbæk B&I Jens Jessens Vej
2
-
3
615744
30-10 2022
Kl. 14:00
Hørsholm-Usserød IK Farum BK 2 Hørsholm Idrætspark
6
-
2
615745
30-10 2022
Kl. 14:00
GVI Greve Fodbold GVI. Nymosen
1
-
5
615746
30-10 2022
Kl. 14:00
Holbæk B&I Jægersborg BK Holbæk Sportsby
5
-
0
615747
30-10 2022
Kl. 14:00
Frem FA 2000 Valby Idrætspark
2
-
1
615748
30-10 2022
Kl. 14:00
A27 Skjold Birkerød Dragør Bk
2
-
2
615749
30-10 2022
Kl. 14:00
Slagelse B&I Lyngby Boldklub 2 Slagelse Stadion Kunst
1
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

 

Log ind