MENU

U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
310185 Kl. 10:00 BK Skjold 3 Oversidder
310186 Kl. 10:00 Oversidder Bispebjerg BK 1
310176 Kl. 10:00 Bk. Union 1 GVI 4
310177 Kl. 10:00 Skovshoved IF 2 Husum BK 2
!
NB: Husum BK 2 er taberdømt
1
310178 Kl. 10:25 Bk. Union 1 Aakanden GF 2
310179 Kl. 10:25 Husum BK 2
!
NB: Husum BK 2 er taberdømt
BK Skjold 4 1
310197 Kl. 10:25 BK Skjold 3 BK Fix 2
310198 Kl. 10:25 Bispebjerg BK 1 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
1
310199 Kl. 10:50 BK Fix 2 Oversidder
310200 Kl. 10:50 B 1903 3 Oversidder
310180 Kl. 10:50 Aakanden GF 2 Skovshoved IF 2
310181 Kl. 10:50 BK Skjold 4 GVI 4
310182 Kl. 11:15 Skovshoved IF 2 Bk. Union 1
310183 Kl. 11:15 GVI 4 Husum BK 2
!
NB: Husum BK 2 er taberdømt
1
310201 Kl. 11:15 Oversidder BK Skjold 3
310202 Kl. 11:15 Oversidder Bispebjerg BK 1
310203 Kl. 11:40 BK Fix 2 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
1
310184 Kl. 11:40 Aakanden GF 2 BK Skjold 4
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
B1903 Bane 1A-2 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
310233 Kl. 09:30 Aakanden GF 2 Oversidder Bane 1A-2
310234 Kl. 09:30 B 1903 3 Oversidder Bane 1A-1
734884 Kl. 09:55 Aakanden GF 2 GVI 4 Bane 1A-1
734885 Kl. 09:55 Oversidder Skovshoved IF 2 Bane 1A-2
734886 Kl. 10:20 GVI 4 B 1903 3 Bane 1A-1
734887 Kl. 10:20 Skovshoved IF 2 Oversidder Bane 1A-2
734888 Kl. 10:45 B 1903 3 Aakanden GF 2 Bane 1A-1
734889 Kl. 10:45 Oversidder Oversidder Bane 1A-2
734890 Kl. 11:10 GVI 4 Skovshoved IF 2
!
NB: Skovshoved IF 2 er taberdømt
Bane 1A-1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Husumparken Bane 3A Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
310204 Kl. 12:15 Bk. Union 1 Husum BK 2 Bane 3A
310205 Kl. 12:15 BK Fix 2 Bispebjerg BK 1 Bane 3B
310206 Kl. 12:40 Bk. Union 1 BK Skjold 4 Bane 3A
310227 Kl. 12:40 Bispebjerg BK 1 BK Skjold 3 Bane 3B
310228 Kl. 13:05 BK Skjold 4 BK Fix 2 Bane 3B
310229 Kl. 13:05 BK Skjold 3 Husum BK 2 Bane 3A
310230 Kl. 13:30 BK Fix 2 Bk. Union 1 Bane 3B
310231 Kl. 13:30 Husum BK 2 Bispebjerg BK 1 Bane 3A
310232 Kl. 13:55 BK Skjold 4 BK Skjold 3 Bane 3A
Arrangør:
lørdag den. 17-09 2022
Spillested:
Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
734891 Kl. 14:30 Skovshoved IF 2 BK Fix 2 1
734892 Kl. 14:30 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Bk. Union 1 1
734893 Kl. 14:55 Skovshoved IF 2 BK Skjold 4 1
734894 Kl. 14:55 Bk. Union 1 Oversidder 1
734895 Kl. 15:20 BK Skjold 4 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
1
734896 Kl. 15:20 Oversidder BK Fix 2 1
734897 Kl. 15:45 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Skovshoved IF 2 1
734898 Kl. 15:45 BK Fix 2 Bk. Union 1 1
734899 Kl. 16:10 BK Skjold 4 Oversidder 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Gentofte Sportspark Vest Ved Stadion 10 2820 Gentofte
734900 Kl. 10:00 Aakanden GF 2 Oversidder
734901 Kl. 10:00 BK Skjold 3 GVI 4
734902 Kl. 10:25 Aakanden GF 2 Husum BK 2
734903 Kl. 10:25 GVI 4 Bispebjerg BK 1
734904 Kl. 10:50 Husum BK 2 BK Skjold 3
734905 Kl. 10:50 Bispebjerg BK 1 Oversidder
734906 Kl. 11:15 BK Skjold 3 Aakanden GF 2
734907 Kl. 11:15 Oversidder GVI 4
734908 Kl. 11:40 Husum BK 2 Bispebjerg BK 1
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
734918 Kl. 12:15 Oversidder GVI 4
734919 Kl. 12:15 BK Fix 2 Aakanden GF 2
734920 Kl. 12:40 Oversidder Husum BK 2
734921 Kl. 12:40 Aakanden GF 2 Oversidder
306893 Kl. 13:05 Husum BK 2 BK Fix 2
306894 Kl. 13:05 Oversidder GVI 4
306895 Kl. 13:30 BK Fix 2 Oversidder
307250 Kl. 13:30 GVI 4 Aakanden GF 2
307251 Kl. 13:55 Husum BK 2 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Genforeningspladsen Genforeningspladsen 5M C Genforeningspladsen 53 2400 København NV
734909 Kl. 10:00 Bk. Union 1 Bispebjerg BK 1 Genforeningspladsen 5M C
734910 Kl. 10:00 BK Skjold 3 Skovshoved IF 2 Genforeningspladsen 5M D
734911 Kl. 10:25 Bk. Union 1 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Genforeningspladsen 5M C
734912 Kl. 10:25 Skovshoved IF 2 BK Skjold 4 Genforeningspladsen 5M D
734913 Kl. 10:50 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
BK Skjold 3 Genforeningspladsen 5M C
734914 Kl. 10:50 BK Skjold 4 Bispebjerg BK 1 Genforeningspladsen 5M D
734915 Kl. 11:15 BK Skjold 3 Bk. Union 1 Genforeningspladsen 5M C
734916 Kl. 11:15 Bispebjerg BK 1 Skovshoved IF 2 Genforeningspladsen 5M D
734917 Kl. 11:40 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
BK Skjold 4 Genforeningspladsen 5M B
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Lersøparken Bispebjerg Bakke 10 2400 København NV
307282 Kl. 12:15 Aakanden GF 2 Bispebjerg BK 1
307283 Kl. 12:15 Husum BK 2 B 1903 3
307284 Kl. 12:40 Aakanden GF 2 Skovshoved IF 2
307285 Kl. 12:40 B 1903 3 Oversidder
307286 Kl. 13:05 Skovshoved IF 2 Husum BK 2
307287 Kl. 13:05 Oversidder Bispebjerg BK 1
307288 Kl. 13:30 Husum BK 2 Aakanden GF 2
307289 Kl. 13:30 Bispebjerg BK 1 B 1903 3
307290 Kl. 13:55 Skovshoved IF 2 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
307252 Kl. 12:15 Bk. Union 1 GVI 4
307253 Kl. 12:15 Oversidder BK Fix 2
307254 Kl. 12:40 Bk. Union 1 BK Skjold 4
307255 Kl. 12:40 BK Fix 2 BK Skjold 3
307256 Kl. 13:05 BK Skjold 4 Oversidder
307257 Kl. 13:05 BK Skjold 3 GVI 4
307258 Kl. 13:30 Oversidder Bk. Union 1
307259 Kl. 13:30 GVI 4 BK Fix 2
307281 Kl. 13:55 BK Skjold 4 BK Skjold 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind