MENU

U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
309592 Kl. 12:15 B 93 2 FB 3
309593 Kl. 12:15 B 1903 2 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
309594 Kl. 12:40 B 93 2 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
1
309595 Kl. 12:40 KB 6 BK Skjold 2
309596 Kl. 13:05 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
B 1903 2 1
309597 Kl. 13:05 BK Skjold 2 FB 3
309598 Kl. 13:30 B 1903 2 B 93 2
309599 Kl. 13:30 FB 3 KB 6
309600 Kl. 13:55 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
BK Skjold 2 1
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
309583 Kl. 10:00 Jægersborg BK 1 GVI 2
309584 Kl. 10:00 Skovshoved IF 1 FA 2000 3
309585 Kl. 10:25 Jægersborg BK 1 HIK 2
309586 Kl. 10:25 FA 2000 3 Nørrebro United 2
309587 Kl. 10:50 HIK 2 Skovshoved IF 1
309588 Kl. 10:50 Nørrebro United 2 GVI 2
309589 Kl. 11:15 Skovshoved IF 1 Jægersborg BK 1
309590 Kl. 11:15 GVI 2 FA 2000 3
309591 Kl. 11:40 HIK 2 Nørrebro United 2
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 8A Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
309601 Kl. 10:00 Jægersborg BK 1 FA 2000 3 Kunst 8A
309602 Kl. 10:00 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
KB 6 Kunst 8A
309603 Kl. 10:25 Jægersborg BK 1 Nørrebro United 2 Kunst 8A
309604 Kl. 10:25 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
B 93 2 Kunst 8A
309605 Kl. 10:50 Nørrebro United 2 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Kunst 8A
309606 Kl. 10:50 B 93 2 FA 2000 3 Kunst 8A
309607 Kl. 11:15 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Jægersborg BK 1 Kunst 8A
309608 Kl. 11:15 FA 2000 3 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Kunst 8A
309609 Kl. 11:40 Nørrebro United 2 B 93 2 Kunst 8A
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
309610 Kl. 14:30 HIK 2 FB 3
309611 Kl. 14:30 BK Skjold 2 B 1903 2
309612 Kl. 14:55 HIK 2 GVI 2
309613 Kl. 14:55 B 1903 2 Skovshoved IF 1 Kunst
309614 Kl. 15:20 GVI 2 BK Skjold 2
309615 Kl. 15:20 Skovshoved IF 1 FB 3 Kunst
309616 Kl. 15:45 BK Skjold 2 HIK 2
309617 Kl. 15:45 FB 3 B 1903 2
309618 Kl. 16:10 GVI 2 Skovshoved IF 1 Kunst
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
B1903 Bane 5A Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
309628 Kl. 10:00 HIK 2 B 1903 2 Bane 5A
309629 Kl. 10:00 B 93 2 GVI 2 Bane 5B
309630 Kl. 10:25 HIK 2 FA 2000 3 Bane 5A
309631 Kl. 10:25 GVI 2 KB 6 Bane 5B
309632 Kl. 10:50 FA 2000 3 B 93 2 Bane 5A
309633 Kl. 10:50 KB 6 B 1903 2 Bane 5B
309634 Kl. 11:15 B 93 2 HIK 2 Bane 5A
309635 Kl. 11:15 B 1903 2 GVI 2 Bane 5B
309636 Kl. 11:40 FA 2000 3 KB 6 Bane 5A
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Skovshoved I P Kunst Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
309619 Kl. 12:15 Skovshoved IF 1 KB 5 Kunst
309620 Kl. 12:15 BK Skjold 2 Jægersborg BK 1 Kunst
309621 Kl. 12:40 Skovshoved IF 1 Nørrebro United 2 Kunst
309622 Kl. 12:40 Jægersborg BK 1 FB 3 Kunst
309623 Kl. 13:05 Nørrebro United 2 BK Skjold 2 Kunst
309624 Kl. 13:05 FB 3 KB 5 Kunst
309625 Kl. 13:30 BK Skjold 2 Skovshoved IF 1 Kunst
309626 Kl. 13:30 KB 5 Jægersborg BK 1 Kunst
309627 Kl. 13:55 Nørrebro United 2 FB 3 Kunst
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
309637 Kl. 10:00 Jægersborg BK 1 KB 6
309686 Kl. 10:00 B 93 2 Skovshoved IF 1
309694 Kl. 10:00 FB 3 GVI 2
309695 Kl. 10:00 KB 5 HIK 2
309696 Kl. 10:25 FB 3 FA 2000 3
309697 Kl. 10:25 HIK 2 B 1903 2
309687 Kl. 10:25 Jægersborg BK 1 BK Skjold 2
309688 Kl. 10:25 Skovshoved IF 1 Nørrebro United 2
309689 Kl. 10:50 BK Skjold 2 B 93 2
309690 Kl. 10:50 Nørrebro United 2 KB 6
309698 Kl. 10:50 FA 2000 3 KB 5
309699 Kl. 10:50 B 1903 2 GVI 2
309700 Kl. 11:15 KB 5 FB 3
309701 Kl. 11:15 GVI 2 HIK 2
309691 Kl. 11:15 B 93 2 Jægersborg BK 1
309692 Kl. 11:15 KB 6 Skovshoved IF 1
309693 Kl. 11:40 BK Skjold 2 Nørrebro United 2
309702 Kl. 11:40 FA 2000 3 B 1903 2
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
309712 Kl. 10:00 HIK 2 KB 6
309713 Kl. 10:00 FA 2000 3 BK Skjold 2
309714 Kl. 10:25 HIK 2 Skovshoved IF 1
309715 Kl. 10:25 BK Skjold 2 FB 3
309716 Kl. 10:50 Skovshoved IF 1 FA 2000 3
309717 Kl. 10:50 FB 3 KB 6
309718 Kl. 11:15 FA 2000 3 HIK 2
309719 Kl. 11:15 KB 6 BK Skjold 2
309720 Kl. 11:40 Skovshoved IF 1 FB 3
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
309703 Kl. 10:00 Jægersborg BK 1 GVI 2
309704 Kl. 10:00 B 1903 2 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
1
309705 Kl. 10:25 Jægersborg BK 1 Nørrebro United 2
309706 Kl. 10:25 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
B 93 2 1
309707 Kl. 10:50 Nørrebro United 2 B 1903 2
309708 Kl. 10:50 B 93 2 GVI 2
309709 Kl. 11:15 B 1903 2 Jægersborg BK 1
309710 Kl. 11:15 GVI 2 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
1
309711 Kl. 11:40 Nørrebro United 2 B 93 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind