U11 Drenge (12) 8v8 4 Efterår, Pulje 2 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
267042
27-08 2022
12:30 BK Skjold 3 GVI 4 Fælledparken
27. aug 2022
12:30
BK Skjold 3
GVI 4
267043
27-08 2022
14:00 B 1903 4 HB 2 B1903
27. aug 2022
14:00
B 1903 4
HB 2
267040
28-08 2022
10:00 Jægersborg BK 2 HIK 4
!
NB: HIK 4 er taberdømt
Gentofte Sportspark Øst
28. aug 2022
10:00
Jægersborg BK 2
HIK 4
267041
28-08 2022
15:45 Østerbro IF 2 B 93 4 Fælledparken
UDS
28. aug 2022
15:45
Østerbro IF 2
B 93 4
UDS
267045
03-09 2022
10:00 B 93 4 BK Skjold 3 B 93 Svanemølleanlæg.
03. sep 2022
10:00
B 93 4
BK Skjold 3
267046
03-09 2022
12:00 GVI 4 Østerbro IF 2 GVI. Nymosen
03. sep 2022
12:00
GVI 4
Østerbro IF 2
267044
03-09 2022
13:30 HIK 4 B 1903 4 HIK
03. sep 2022
13:30
HIK 4
B 1903 4
267050
04-09 2022
15:15 HB 2 Jægersborg BK 2 Lundehusparken
04. sep 2022
15:15
HB 2
Jægersborg BK 2
267053
10-09 2022
12:30 BK Skjold 3 HIK 4 Fælledparken
10. sep 2022
12:30
BK Skjold 3
HIK 4
267054
10-09 2022
14:00 B 1903 4 GVI 4 B1903
10. sep 2022
14:00
B 1903 4
GVI 4
267051
11-09 2022
10:00 Jægersborg BK 2 B 93 4 Gentofte Sportspark Øst
11. sep 2022
10:00
Jægersborg BK 2
B 93 4
267052
11-09 2022
15:45 Østerbro IF 2 HB 2 Fælledparken
11. sep 2022
15:45
Østerbro IF 2
HB 2
267055
17-09 2022
09:00 HIK 4 Østerbro IF 2 HIK
17. sep 2022
09:00
HIK 4
Østerbro IF 2
267056
18-09 2022
10:00 B 93 4 B 1903 4 B 93 Svanemølleanlæg.
18. sep 2022
10:00
B 93 4
B 1903 4
267058
18-09 2022
10:00 GVI 4 Jægersborg BK 2 GVI. Nymosen
18. sep 2022
10:00
GVI 4
Jægersborg BK 2
267059
18-09 2022
15:15 HB 2 BK Skjold 3 Lundehusparken
18. sep 2022
15:15
HB 2
BK Skjold 3
267061
24-09 2022
11:30 HIK 4 B 93 4 HIK
24. sep 2022
11:30
HIK 4
B 93 4
267062
24-09 2022
12:30 BK Skjold 3 B 1903 4 Fælledparken
24. sep 2022
12:30
BK Skjold 3
B 1903 4
267060
25-09 2022
10:00 Jægersborg BK 2 Østerbro IF 2 Gentofte Sportspark Øst
25. sep 2022
10:00
Jægersborg BK 2
Østerbro IF 2
267063
25-09 2022
10:00 GVI 4 HB 2 GVI. Nymosen
25. sep 2022
10:00
GVI 4
HB 2
267065
02-10 2022
10:00 B 93 4 GVI 4 B 93 Svanemølleanlæg.
02. okt 2022
10:00
B 93 4
GVI 4
267067
02-10 2022
12:00 B 1903 4 Jægersborg BK 2 B1903
02. okt 2022
12:00
B 1903 4
Jægersborg BK 2
267068
02-10 2022
14:00 HB 2 HIK 4 Lundehusparken
02. okt 2022
14:00
HB 2
HIK 4
267064
02-10 2022
15:45 Østerbro IF 2 BK Skjold 3 Fælledparken
02. okt 2022
15:45
Østerbro IF 2
BK Skjold 3
267069
08-10 2022
10:00 B 93 4 HB 2 B 93 Svanemølleanlæg.
08. okt 2022
10:00
B 93 4
HB 2
267071
08-10 2022
10:00 GVI 4 HIK 4 GVI. Nymosen
08. okt 2022
10:00
GVI 4
HIK 4
267070
08-10 2022
11:15 BK Skjold 3 Jægersborg BK 2 Fælledparken
08. okt 2022
11:15
BK Skjold 3
Jægersborg BK 2
267072
08-10 2022
12:15 B 1903 4 Østerbro IF 2 B1903
08. okt 2022
12:15
B 1903 4
Østerbro IF 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind