Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. nov 2021
12:40
Vallensbæk IF
1
Korsør IF 2018
2
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
12:50
Karlslunde IF (1)
3
IF "Skjold" Birkerød Fodbold (1)
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
13:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Vallensbæk IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
13:10
Korsør IF 2018
1
Karlslunde IF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
13:20
IF "Skjold" Birkerød Fodbold (1)
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
13:30
Vallensbæk IF
0
Karlslunde IF (1)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
13:40
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Korsør IF 2018
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
13:50
IF "Skjold" Birkerød Fodbold (1)
1
Vallensbæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
14:00
Karlslunde IF (1)
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
14:10
Korsør IF 2018
1
IF "Skjold" Birkerød Fodbold (1)
0
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
10:40
Korsør IF 2018
1
Vallensbæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
10:50
IF "Skjold" Birkerød Fodbold (1)
Karlslunde IF (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
11:00
Vallensbæk IF
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
11:10
Karlslunde IF (1)
0
Korsør IF 2018
1
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
11:20
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
IF "Skjold" Birkerød Fodbold (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
11:30
Karlslunde IF (1)
4
Vallensbæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
11:40
Korsør IF 2018
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
11:50
Vallensbæk IF
IF "Skjold" Birkerød Fodbold (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
12:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Karlslunde IF (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
12:10
IF "Skjold" Birkerød Fodbold (1)
Korsør IF 2018
HHT
|
Indledende: 10 hold.
Mellemrunden afvikles uge 4.
5 hold fra mellemrunden kvalificerer sig til finals den 5. eller 6. marts 2022 i Roskilde Hallerne.
Husk ellers kan du ikke sætte holdkort
DBU Klubservice