MENU

VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
933093
20-11 2021
Kl. 11:45
Skjold BK Union Lundehusparken
6 - 1
933094
21-11 2021
Kl. 15:30
Kokkedal BK (2) SIF Oldboys/Girls Karsemosegård Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

932987
21-11 2021
Kl. 17:30
Volvox Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
932986 on
24-11 2021
Kl. 18:45
B 1903 KFUM B1903
1 - 2
932985 on
24-11 2021
Kl. 19:30
FC Ryparken KBK Hillerød (2) Ryparken Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

933097 on
01-12 2021
Kl. 20:15
KFUM FC Ryparken Emdrupparken
5 - 2
933096
04-12 2021
Kl. 13:00
KBK Hillerød (2) Skjold Brødeskov Stadion Kunst
UHT

Udehold taberdømt

933098
04-12 2021
Kl. 14:00
Oversidder B 1903
933095
05-12 2021
Kl. 14:00
BK Union Kokkedal BK (2) Genforeningspladsen
1 - 5
933099
05-12 2021
Kl. 17:30
Volvox SIF Oldboys/Girls Ryparken Idrætsanlæg
17 - 0
933101 on
15-12 2021
Kl. 19:30
FC Ryparken Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
933102 on
15-12 2021
Kl. 20:15
B 1903 SIF Oldboys/Girls B1903
8 - 0
933100
19-12 2021
Kl. 14:00
BK Union KBK Hillerød (2) Genforeningspladsen
12 - 0
933104
19-12 2021
Kl. 15:30
Kokkedal BK (2) Volvox Karsemosegård Kunstgræs
2 - 2
933103
09-01 2022
Kl. 13:15
Skjold KFUM Ryparken Idrætsanlæg
3 - 4
933109 on
26-01 2022
Kl. 19:30
FC Ryparken SIF Oldboys/Girls Ryparken Idrætsanlæg
933105
29-01 2022
Kl. 13:00
KBK Hillerød (2) Kokkedal BK (2) Brødeskov Stadion Kunst
933108
29-01 2022
Kl. 16:00
Oversidder Skjold
933107
30-01 2022
Kl. 17:30
Volvox B 1903 Ryparken Idrætsanlæg
933113
05-02 2022
Kl. 10:00
Skjold SIF Oldboys/Girls Lundehusparken
933111
06-02 2022
Kl. 10:15
FC Ryparken Volvox Ryparken Idrætsanlæg
933112
06-02 2022
Kl. 10:30
KBK Hillerød (2) KFUM Brødeskov Stadion Kunst
933110
06-02 2022
Kl. 14:00
BK Union Oversidder Genforeningspladsen
933114
06-02 2022
Kl. 15:30
Kokkedal BK (2) B 1903 Karsemosegård Kunstgræs
933116 on
09-02 2022
Kl. 20:15
KFUM Kokkedal BK (2) Emdrupparken
933115 to
10-02 2022
Kl. 20:15
B 1903 FC Ryparken B1903
933118
12-02 2022
Kl. 16:00
Oversidder KBK Hillerød (2)
933106
13-02 2022
Kl. 14:00
KFUM BK Union Emdrupparken
933117
13-02 2022
Kl. 17:30
Volvox Skjold Ryparken Idrætsanlæg
933119
19-02 2022
Kl. 18:00
SIF Oldboys/Girls BK Union Torvevej
933122 on
02-03 2022
Kl. 20:15
KFUM Oversidder Emdrupparken
933123
05-03 2022
Kl. 11:45
Skjold B 1903 Lundehusparken
933121
06-03 2022
Kl. 13:00
KBK Hillerød (2) SIF Oldboys/Girls Brødeskov Stadion Kunst
933120
06-03 2022
Kl. 14:00
BK Union Volvox Genforeningspladsen
933124
06-03 2022
Kl. 15:30
Kokkedal BK (2) FC Ryparken Karsemosegård Kunstgræs
933129 on
09-03 2022
Kl. 23:59
SIF Oldboys/Girls KFUM Torvevej
933126 fr
11-03 2022
Kl. 18:45
B 1903 BK Union B1903
933125
13-03 2022
Kl. 10:15
FC Ryparken Skjold Ryparken Idrætsanlæg
933128
13-03 2022
Kl. 15:30
Kokkedal BK (2) Oversidder Karsemosegård Kunstgræs
933127
13-03 2022
Kl. 17:30
Volvox KBK Hillerød (2) Ryparken Idrætsanlæg
933132 on
16-03 2022
Kl. 20:15
KFUM Volvox Emdrupparken
933133
19-03 2022
Kl. 11:45
Skjold Kokkedal BK (2) Lundehusparken
933134
19-03 2022
Kl. 16:00
Oversidder SIF Oldboys/Girls
933130
20-03 2022
Kl. 14:00
BK Union FC Ryparken Genforeningspladsen
933131
26-03 2022
Kl. 13:00
KBK Hillerød (2) B 1903 Brødeskov Stadion Kunst
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBold

Log ind