MENU
GRÆSBANERNE PÅ AMAGER ER ÅBNE FOR KAMP OG TRÆNING I WEEKENDEN

M+40 1 Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
590450
ma
16-08 2021
Kl. 18:30
Pioneren Olympia 1921 Vigerslevparken
0 - 1
590445
ma
16-08 2021
Kl. 20:30
KB B.93 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 1
590442 ma
16-08 2021
Kl. 22:00
Oversidder Hvidovre IF
590452 on
18-08 2021
Kl. 20:30
Jægersborg/GVI 2 Fix Gentofte Sportspark
3 - 0
590451 to
19-08 2021
Kl. 19:00
Bk. Hekla Oversidder Hekla Park
590444
to
19-08 2021
Kl. 21:00
FC Knöedel Skjold Ryparken Idrætsanlæg
1 - 3
590867 ma
23-08 2021
Kl. 19:30
Fix Bk. Hekla Gadelandet
4 - 1
590872 ma
23-08 2021
Kl. 22:00
B.93 2 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
590869 ti
24-08 2021
Kl. 18:00
Olympia 1921 Skjold Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

590868
ti
24-08 2021
Kl. 20:00
FC Knöedel KB Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 2
590870 on
25-08 2021
Kl. 18:00
Oversidder Pioneren
590871 to
26-08 2021
Kl. 20:30
Hvidovre IF Jægersborg/GVI 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
0 - 6
590873 ma
30-08 2021
Kl. 21:00
Skjold Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
590874 ma
30-08 2021
Kl. 22:00
KB Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
591939 on
01-09 2021
Kl. 20:30
Jægersborg/GVI 2 B.93 2 Gentofte Sportspark
3 - 0
590876 to
02-09 2021
Kl. 18:30
Pioneren Fix Vigerslevparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

591511 to
02-09 2021
Kl. 18:45
Bk. Hekla Hvidovre IF Hekla Park
UHT

Udehold taberdømt

590875 to
02-09 2021
Kl. 21:00
FC Knöedel Olympia 1921 Ryparken Idrætsanlæg
0 - 1
592017 ma
06-09 2021
Kl. 22:00
Oversidder Jægersborg/GVI 2
592020 ti
07-09 2021
Kl. 18:00
Olympia 1921 KB Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

591940 ti
07-09 2021
Kl. 19:30
Fix Skjold Tingbjerg Idrætspark
4 - 0
592079 ti
07-09 2021
Kl. 21:00
B.93 2 Bk. Hekla B 93 Svanemølleanlæg.
UHT

Udehold taberdømt

592021 on
08-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder FC Knöedel
592022 to
09-09 2021
Kl. 20:30
Hvidovre IF Pioneren Avedøre Stadion Kunstgræs
4 - 3
592084 ma
13-09 2021
Kl. 21:00
Skjold Hvidovre IF Ryparken Idrætsanlæg
3 - 1
592104 ma
13-09 2021
Kl. 22:00
Bk. Hekla Oversidder Kunst, Hekla park
592103 ti
14-09 2021
Kl. 18:00
Olympia 1921 Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
592101 ti
14-09 2021
Kl. 21:00
B.93 2 Pioneren Ryparken Idrætsanlæg
1 - 1
592099 on
15-09 2021
Kl. 20:30
Jægersborg/GVI 2 KB Gentofte Sportspark
UHT

Udehold taberdømt

592100
to
16-09 2021
Kl. 21:00
FC Knöedel Fix Ryparken Idrætsanlæg
2 - 3
592108 ma
20-09 2021
Kl. 22:00
Oversidder Pioneren
592105
ti
21-09 2021
Kl. 19:30
Fix Olympia 1921 Tingbjerg Idrætspark
1 - 1
592114 ti
21-09 2021
Kl. 20:15
Oversidder KB
592232 on
22-09 2021
Kl. 20:30
Jægersborg/GVI 2 Bk. Hekla Gentofte Sportspark
6 - 1
126245 to
23-09 2021
Kl. 20:30
Hvidovre IF FC Knöedel Avedøre Stadion Kunstgræs
0 - 1
126246
26-09 2021
Kl. 11:00
B.93 2 Skjold B 93 Svanemølleanlæg.
4 - 3
126248
ma
27-09 2021
Kl. 20:30
KB Bk. Hekla Kunst, KB, P. Bangs Vej
10 - 1
126247 ma
27-09 2021
Kl. 22:00
Skjold Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
126728 on
29-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder Fix
126726 to
30-09 2021
Kl. 18:00
Pioneren Jægersborg/GVI 2 Vigerslevparken
UHT

Udehold taberdømt

126727 to
30-09 2021
Kl. 20:30
Hvidovre IF Olympia 1921 Avedøre Stadion Kunstgræs
2 - 2
126721 to
30-09 2021
Kl. 21:00
FC Knöedel B.93 2 Ryparken Idrætsanlæg
4 - 1
126732
03-10 2021
Kl. 15:00
Bk. Hekla Pioneren Hekla Park
0 - 1
126735 ma
04-10 2021
Kl. 21:00
Skjold Jægersborg/GVI 2 Ryparken Idrætsanlæg
2 - 3
126730 ma
04-10 2021
Kl. 22:00
Oversidder FC Knöedel
126856 ti
05-10 2021
Kl. 19:05
B.93 2 Olympia 1921 B 93 Svanemølleanlæg.
2 - 4
126729
ti
05-10 2021
Kl. 19:30
Fix KB Tingbjerg Idrætspark
0 - 6
126736 to
07-10 2021
Kl. 20:30
Hvidovre IF Oversidder Avedøre Stadion Kunstgræs
128684
09-10 2021
Kl. 10:00
Bk. Hekla Skjold Hekla Park
1 - 1
128686
ma
11-10 2021
Kl. 20:30
KB Pioneren Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 1
128689 ti
12-10 2021
Kl. 20:15
Olympia 1921 Oversidder Kunstbane 2, Kløvermarken
128688 on
13-10 2021
Kl. 20:30
Jægersborg/GVI 2 FC Knöedel Gentofte Sportspark
1 - 3
128690 to
14-10 2021
Kl. 20:15
Oversidder B.93 2
128683 to
14-10 2021
Kl. 20:30
Hvidovre IF Fix Avedøre Stadion Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

128693 ma
18-10 2021
Kl. 18:00
Pioneren Skjold Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

128692
ma
18-10 2021
Kl. 20:30
KB Hvidovre IF Kunst, KB, P. Bangs Vej
7 - 0
128695 on
20-10 2021
Kl. 20:30
Jægersborg/GVI 2 Olympia 1921 Gentofte Sportspark
3 - 4
128691 on
20-10 2021
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
128696
23-10 2021
Kl. 10:00
B.93 2 Fix B 93 Svanemølleanlæg.
UHT

Udehold taberdømt

128694
24-10 2021
Kl. 10:00
Bk. Hekla FC Knöedel Hekla Park
128699 ma
25-10 2021
Kl. 21:00
Skjold KB Ryparken Idrætsanlæg
128697 ma
25-10 2021
Kl. 22:00
Fix Oversidder Gadelandet
128702 on
27-10 2021
Kl. 18:00
Oversidder Jægersborg/GVI 2
128701 to
28-10 2021
Kl. 20:15
Olympia 1921 Bk. Hekla Kunstbane 2, Kløvermarken
128703 to
28-10 2021
Kl. 20:30
Hvidovre IF B.93 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
128700 to
28-10 2021
Kl. 21:00
FC Knöedel Pioneren Ryparken Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
Bedste oprykningsberettigede hold rykker op.

Nedrykning:
Ingen

Log ind