Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. aug 2021
20:00
B93 11
1
Fr.holm Sydhavnen 3
5
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
17:30
FC Nordhavn 2
4
Fix 4
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
10:00
Oversidder
FB 15
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2021
18:00
Fr.holm Sydhavnen 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
10:00
Skjold 12
1
Kastrup 4
1
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
10:00
FB 15
6
Frem 5
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
12:00
FA 2000 13
2
FC Nordhavn 2
4
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
16:00
Fix 4
7
B93 11
0
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
18:00
Heimdal 5
2
FB 15
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2021
20:00
Heimdal 5
2
FC Nordhavn 2
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
10:00
Skjold 12
5
Jægersborg 7
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
10:00
Oversidder
Fix 4
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
16:00
Kastrup 4
6
FC Nordhavn 2
0
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
16:00
Frem 5
1
Fr.holm Sydhavnen 3
2
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
18:00
Fr.holm Sydhavnen 3
3
Heimdal 5
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
17:00
FC Nordhavn 2
4
B93 11
5
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
12:00
FA 2000 13
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
12:00
FB 15
0
Skjold 12
3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
14:00
Jægersborg 7
1
Kastrup 4
8
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
16:00
Fix 4
5
Frem 5
0
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
17:45
Heimdal 5
0
Fix 4
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
10:00
Skjold 12
1
Fr.holm Sydhavnen 3
3
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
10:00
Oversidder
FC Nordhavn 2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
16:00
Frem 5
1
FA 2000 13
4
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
17:45
Fr.holm Sydhavnen 3
6
Jægersborg 7
1
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
18:00
Kastrup 4
3
B93 11
1
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
20:30
B93 11
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
16:30
FC Nordhavn 2
3
Frem 5
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
10:00
FB 15
1
Kastrup 4
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
16:00
Fix 4
1
Skjold 12
4
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
16:00
FA 2000 13
6
Heimdal 5
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
12:00
Skjold 12
4
FA 2000 13
4
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
16:00
FB 15
2
Fr.holm Sydhavnen 3
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
10:00
Jægersborg 7
Fix 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
16:00
Kastrup 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
16:00
Frem 5
0
B93 11
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2021
20:20
FA 2000 13
Jægersborg 7
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2021
20:30
B93 11
3
Heimdal 5
2
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2021
21:15
Fr.holm Sydhavnen 3
0
Kastrup 4
8
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
16:00
FA 2000 13
2
B93 11
0
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
10:00
Oversidder
Frem 5
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
14:00
FC Nordhavn 2
5
Skjold 12
3
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
16:00
Fix 4
0
FB 15
4
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2021
20:00
Jægersborg 7
Heimdal 5
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2021
18:00
Heimdal 5
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2021
21:30
Fr.holm Sydhavnen 3
2
Fix 4
2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2021
18:30
Jægersborg 7
6
FC Nordhavn 2
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
10:00
Skjold 12
2
B93 11
4
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
10:00
FB 15
2
FA 2000 13
2
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
16:00
Kastrup 4
7
Frem 5
5
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2021
19:30
Heimdal 5
1
Skjold 12
8
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
16:00
Frem 5
0
Jægersborg 7
5
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2021
20:30
B93 11
1
Jægersborg 7
2
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2021
20:45
Kastrup 4
5
FA 2000 13
4
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
10:00
Oversidder
Skjold 12
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
12:00
FA 2000 13
1
Fr.holm Sydhavnen 3
0
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
14:00
FC Nordhavn 2
FB 15
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
16:00
Kastrup 4
Fix 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
16:00
Frem 5
4
Heimdal 5
4
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2021
18:00
Jægersborg 7
2
FB 15
2
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
10:00
Heimdal 5
0
Kastrup 4
4
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
12:00
Skjold 12
5
Frem 5
2
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
12:00
Jægersborg 7
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
12:00
FB 15
B93 11
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
12:00
Fix 4
2
FA 2000 13
3
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
12:00
Fr.holm Sydhavnen 3
2
FC Nordhavn 2
1
|
Oprykning:
De tolv bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 18 til og med 25 rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Ingen