Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. nov 2021
11:15
BK Avarta
Måløv BK 1
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
10:00
Brøndbyernes IF 2
Greve Fodbold 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
10:00
Fremad Valby 2
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
10:30
LSF 2
Taastrup FC 2
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
11:30
Vallensbæk IF 3
Albertslund IF 2
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
10:00
Albertslund IF 2
Brøndbyernes IF 2
UDS
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
10:15
Måløv BK 1
LSF 2
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
14:15
BK Friheden
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
10:00
Taastrup FC 2
Vallensbæk IF 3
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
10:30
Greve Fodbold 3
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
10:30
Greve Fodbold 3
Albertslund IF 2
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2021
12:00
Fremad Valby 2
BK Avarta
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. dec 2021
10:00
Brøndbyernes IF 2
Taastrup FC 2
|
|||||||||||||||||||
19. dec 2021
10:30
LSF 2
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
19. dec 2021
11:30
Vallensbæk IF 3
Måløv BK 1
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2022
10:15
Måløv BK 1
Brøndbyernes IF 2
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2022
11:30
BK Avarta
LSF 2
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2022
12:30
Albertslund IF 2
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2022
14:15
BK Friheden
Vallensbæk IF 3
|
|||||||||||||||||||
16. jan 2022
10:00
Taastrup FC 2
Greve Fodbold 3
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
10:00
Albertslund IF 2
Taastrup FC 2
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
12:00
Fremad Valby 2
LSF 2
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2022
10:00
Brøndbyernes IF 2
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2022
10:30
Greve Fodbold 3
Måløv BK 1
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2022
11:30
Vallensbæk IF 3
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
11:30
Måløv BK 1
Albertslund IF 2
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
14:15
BK Friheden
Greve Fodbold 3
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
15:15
BK Avarta
Brøndbyernes IF 2
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
10:20
Greve Fodbold 3
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
10:30
LSF 2
Vallensbæk IF 3
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
11:30
Taastrup FC 2
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
11:00
Albertslund IF 2
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
13:30
Fremad Valby 2
Vallensbæk IF 3
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
10:00
Taastrup FC 2
Måløv BK 1
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
10:00
Brøndbyernes IF 2
LSF 2
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
10:15
Vallensbæk IF 3
Brøndbyernes IF 2
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
12:00
Fremad Valby 2
Måløv BK 1
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
13:30
BK Avarta
Albertslund IF 2
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
14:15
BK Friheden
Taastrup FC 2
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
10:30
LSF 2
Greve Fodbold 3
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
09:30
Albertslund IF 2
LSF 2
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
10:00
Taastrup FC 2
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
10:00
Brøndbyernes IF 2
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
10:30
Greve Fodbold 3
Vallensbæk IF 3
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
11:30
Måløv BK 1
BK Friheden
|