MENU

U7 Drenge (15) Øvet 3v3 Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 28-08 2021
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Bane 1 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
147379 Kl. 09:30 Vanløse IF 1 FA 2000 1 Bane 1
147380 Kl. 09:30 B 93 1 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
Bane 1
147381 Kl. 09:30 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
BK Union 1 Bane 1
147395 Kl. 09:30 Brønshøj BK 1 KB 3
147396 Kl. 09:50 B 93 1 Vanløse IF 1 Bane 1
147397 Kl. 09:50 FA 2000 1 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
Bane 1
147398 Kl. 09:50 Brønshøj BK 1 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
Bane 1
147399 Kl. 09:50 BK Union 1 KB 3
147400 Kl. 10:10 Vanløse IF 1 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
Bane 1
147407 Kl. 10:10 FA 2000 1 B 93 1
147408 Kl. 10:10 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
KB 3 Bane 1
147409 Kl. 10:10 BK Union 1 Brønshøj BK 1
Arrangør:
søndag den. 29-08 2021
Spillested:
Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
147411 Kl. 10:00 BK Skjold 1 Skovshoved IF 1
147412 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 Tårnby FF 1 Bane 1
HUMH
147413 Kl. 10:00 B.1908 1 B 1903 1
147414 Kl. 10:00 Kastrup BK 1 BK Fix 1
147415 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 BK Skjold 1 Bane 1
147416 Kl. 10:20 Skovshoved IF 1 Tårnby FF 1
147417 Kl. 10:20 Kastrup BK 1 B.1908 1
147418 Kl. 10:20 B 1903 1 BK Fix 1 Bane 1
147419 Kl. 10:40 BK Skjold 1 Tårnby FF 1
148347 Kl. 10:40 Skovshoved IF 1 Hvidovre IF 1 Bane 1
HUMH
148348 Kl. 10:40 B.1908 1 BK Fix 1
148349 Kl. 10:40 B 1903 1 Kastrup BK 1 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 04-09 2021
Spillested:
Genforeningspladsen Genforeningspladsen 53 2400 København NV
148362 Kl. 12:00 B 93 1 KB 3
148363 Kl. 12:00 Skovshoved IF 1
!
NB: Skovshoved IF 1 er taberdømt
B 1903 1 Bane 1
148364 Kl. 12:00 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
BK Union 1 Bane 1
148365 Kl. 12:00 BK Skjold 1 Kastrup BK 1
148366 Kl. 12:20 Skovshoved IF 1
!
NB: Skovshoved IF 1 er taberdømt
B 93 1 Bane 1
148575 Kl. 12:20 KB 3 B 1903 1
148576 Kl. 12:20 BK Skjold 1 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
Bane 1
148577 Kl. 12:20 BK Union 1 Kastrup BK 1
148578 Kl. 12:40 B 93 1 B 1903 1
148579 Kl. 12:40 KB 3 Skovshoved IF 1
!
NB: Skovshoved IF 1 er taberdømt
Bane 1
148580 Kl. 12:40 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
Kastrup BK 1 Bane 1
148581 Kl. 12:40 BK Union 1 BK Skjold 1
søndag den. 05-09 2021
Spillested:
Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
148350 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 KB 1
148351 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 B.1908 1 Bane 1
148352 Kl. 10:00 FA 2000 1 Brønshøj BK 1
148353 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 BK Fix 1 Bane 1
148354 Kl. 10:20 Tårnby FF 1 Vanløse IF 1 Bane 1
148355 Kl. 10:20 KB 1 B.1908 1
148356 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 FA 2000 1 Bane 1
HUMH
148357 Kl. 10:20 Brønshøj BK 1 BK Fix 1
148358 Kl. 10:40 Vanløse IF 1 B.1908 1
148359 Kl. 10:40 KB 1 Tårnby FF 1
148360 Kl. 10:40 FA 2000 1 BK Fix 1
148361 Kl. 10:40 Brønshøj BK 1 Hvidovre IF 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 19-09 2021
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
148582 Kl. 11:15 FA 2000 1 BK Union 1
148583 Kl. 11:15 Tårnby FF 1 B 1903 1 Bane 1
148994 Kl. 11:15 JIF Hakoah 1 Brønshøj BK 1
148995 Kl. 11:15 Skovshoved IF 1 B.1908 1
148996 Kl. 11:35 Tårnby FF 1 FA 2000 1 Bane 1
148997 Kl. 11:35 BK Union 1 B 1903 1
148998 Kl. 11:35 Skovshoved IF 1 JIF Hakoah 1
148999 Kl. 11:35 Brønshøj BK 1 B.1908 1
149000 Kl. 11:55 FA 2000 1 B 1903 1
149001 Kl. 11:55 BK Union 1 Tårnby FF 1
149002 Kl. 11:55 JIF Hakoah 1 B.1908 1
149003 Kl. 11:55 Brønshøj BK 1 Skovshoved IF 1
søndag den. 19-09 2021
Spillested:
Hvidovre IF's baner Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
149004 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 KB 3
149005 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Bane 1
149006 Kl. 10:00 B 93 1 KB 1
149161 Kl. 10:00 BK Skjold 1 BK Fix 1
149162 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 Vanløse IF 1
149163 Kl. 10:20 KB 3 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Bane 1
149164 Kl. 10:20 BK Skjold 1 B 93 1
149165 Kl. 10:20 KB 1 BK Fix 1
149166 Kl. 10:40 Vanløse IF 1 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Bane 1
149167 Kl. 10:40 KB 3 Hvidovre IF 1
149168 Kl. 10:40 B 93 1 BK Fix 1
149169 Kl. 10:40 KB 1 BK Skjold 1
Arrangør:
lørdag den. 25-09 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
149170 Kl. 10:00 B 93 1 Brønshøj BK 1
149171 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 Kastrup BK 1 Bane 1
149172 Kl. 10:00 FA 2000 1 KB 3
149173 Kl. 10:00 BK Skjold 1 B.1908 1
149174 Kl. 10:20 Tårnby FF 1 B 93 1 Bane 1
149175 Kl. 10:20 Brønshøj BK 1 Kastrup BK 1
149176 Kl. 10:20 BK Skjold 1 FA 2000 1
149177 Kl. 10:20 KB 3 B.1908 1
149178 Kl. 10:40 B 93 1 Kastrup BK 1
149179 Kl. 10:40 Brønshøj BK 1 Tårnby FF 1
149180 Kl. 10:40 FA 2000 1 B.1908 1
149181 Kl. 10:40 KB 3 BK Skjold 1
lørdag den. 25-09 2021
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
149182 Kl. 13:45 Vanløse IF 1 BK Union 1
149183 Kl. 13:45 Skovshoved IF 1 BK Fix 1
149184 Kl. 13:45 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
KB 1 Bane 1
149185 Kl. 13:45 Hvidovre IF 1 B 1903 1
149186 Kl. 14:05 Skovshoved IF 1 Vanløse IF 1
149187 Kl. 14:05 BK Union 1 BK Fix 1
149188 Kl. 14:05 Hvidovre IF 1 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
Bane 1
149189 Kl. 14:05 KB 1 B 1903 1
149190 Kl. 14:25 Vanløse IF 1 BK Fix 1
149191 Kl. 14:25 BK Union 1 Skovshoved IF 1
149192 Kl. 14:25 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
B 1903 1 Bane 1
149193 Kl. 14:25 KB 1 Hvidovre IF 1
Arrangør:
søndag den. 10-10 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
149206 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 Brønshøj BK 1
149207 Kl. 10:00 BK Skjold 1 B 1903 1
149208 Kl. 10:00 B 93 1 BK Union 1
149209 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 B.1908 1
149210 Kl. 10:20 BK Skjold 1 Vanløse IF 1
149211 Kl. 10:20 Brønshøj BK 1 B 1903 1
149212 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 B 93 1
149213 Kl. 10:20 BK Union 1 B.1908 1
149214 Kl. 10:40 Vanløse IF 1 B 1903 1
149215 Kl. 10:40 Brønshøj BK 1 BK Skjold 1
149216 Kl. 10:40 B 93 1 B.1908 1
149217 Kl. 10:40 BK Union 1 Hvidovre IF 1
Arrangør:
søndag den. 10-10 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
149194 Kl. 10:00 JIF Hakoah 1 KB 3
149195 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 BK Fix 1 Bane 1
149196 Kl. 10:00 FA 2000 1 KB 1
149197 Kl. 10:00 Skovshoved IF 1 Kastrup BK 1
149198 Kl. 10:20 Tårnby FF 1 JIF Hakoah 1 Bane 1
149199 Kl. 10:20 KB 3 BK Fix 1
149200 Kl. 10:20 Skovshoved IF 1 FA 2000 1
149201 Kl. 10:20 KB 1 Kastrup BK 1
149202 Kl. 10:40 JIF Hakoah 1 BK Fix 1
149203 Kl. 10:40 KB 3 Tårnby FF 1
149204 Kl. 10:40 FA 2000 1 Kastrup BK 1
149205 Kl. 10:40 KB 1 Skovshoved IF 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind