MENU

U19 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (02-03) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
395703 on
12-08 2020
Kl. 18:30
FC Rudersdal Oversidder Rundforbi Stadion Kunst
395704
15-08 2020
Kl. 11:00
Brøndby Strand IK B. 73, Slagelse Langbjergskolen
0 - 0
395705
15-08 2020
Kl. 11:00
LSF KFUM BK, Roskilde Smørum Idrætscenter
1 - 6
395709
15-08 2020
Kl. 14:00
Herfølge 2 Allerød Fodbold Klub Herfølge Stadion
4 - 9
395706
16-08 2020
Kl. 12:30
Køge 2 B 1903 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4 - 1
395707
16-08 2020
Kl. 14:00
KB 2 Brønshøj Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 6
395708
16-08 2020
Kl. 14:00
Sundby Bagsværd BK Sundby/Kløvermarken
2 - 2
395711 fr
21-08 2020
Kl. 18:30
Bagsværd BK Herfølge 2 Bagsværd Stadion Kunstgræs
11 - 2
395712
22-08 2020
Kl. 12:00
Brønshøj Sundby Kunst, Tingbjerg IP
5 - 0
395715
22-08 2020
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse LSF Stadion Vest
1 - 3
395710
22-08 2020
Kl. 14:00
Oversidder Allerød Fodbold Klub
395714
23-08 2020
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde Køge 2 Lillevang Idrætscenter
1 - 2
395713
23-08 2020
Kl. 14:00
B 1903 KB 2 B1903
10 - 4
395716
on
26-08 2020
Kl. 19:00
FC Rudersdal Brøndby Strand IK Rundforbi Stadion Kunst
2 - 5
396180
on
26-08 2020
Kl. 19:00
Køge 2 B. 73, Slagelse Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
6 - 0
395718
29-08 2020
Kl. 11:00
LSF FC Rudersdal Smørum Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

395717
29-08 2020
Kl. 12:30
Brøndby Strand IK Oversidder Langbjergskolen
396187
30-08 2020
Kl. 13:00
Allerød Fodbold Klub Bagsværd BK Allerød Idrætspark
7 - 2
396185
30-08 2020
Kl. 14:00
Sundby B 1903 Sundby/Kløvermarken
2 - 6
396186
30-08 2020
Kl. 14:00
Herfølge 2 Brønshøj Herfølge Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

396193
on
02-09 2020
Kl. 19:00
FC Rudersdal Køge 2 Rundforbi Stadion Kunst
2 - 1
396192
05-09 2020
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse KB 2 Stadion Vest
1 - 2
396194
05-09 2020
Kl. 12:30
Brøndby Strand IK LSF Langbjergskolen
2 - 1
396191
06-09 2020
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde Sundby Lillevang Idrætscenter
6 - 1
396190
06-09 2020
Kl. 14:00
B 1903 Herfølge 2 B1903
2 - 2
396188
06-09 2020
Kl. 14:00
Oversidder Bagsværd BK
396198
on
09-09 2020
Kl. 19:00
Sundby B. 73, Slagelse Sundby/Kløvermarken
1 - 1
396195
12-09 2020
Kl. 11:00
LSF Oversidder Smørum Idrætscenter
396657
12-09 2020
Kl. 14:00
Herfølge 2 KFUM BK, Roskilde Herfølge Stadion
1 - 15
396658
13-09 2020
Kl. 13:00
Allerød Fodbold Klub B 1903 Allerød Idrætspark
5 - 2
396197
13-09 2020
Kl. 14:00
KB 2 FC Rudersdal Kunst, KB, P. Bangs Vej
4 - 4
396196
13-09 2020
Kl. 15:00
Køge 2 Brøndby Strand IK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1 - 1
396738 fr
18-09 2020
Kl. 14:00
Oversidder Brønshøj
396744
19-09 2020
Kl. 11:00
LSF Køge 2 Smørum Idrætscenter
3 - 1
396743
19-09 2020
Kl. 12:30
Brøndby Strand IK KB 2 Langbjergskolen
3 - 4
396740
20-09 2020
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde Allerød Fodbold Klub Lillevang Idrætscenter
3 - 3
396741
20-09 2020
Kl. 14:00
B. 73, Slagelse Herfølge 2 Stadion Vest
UHT

Udehold taberdømt

396739
20-09 2020
Kl. 14:00
B 1903 Bagsværd BK B1903
5 - 2
396747
on
23-09 2020
Kl. 19:00
Sundby Brøndby Strand IK Sundby/Kløvermarken
3 - 3
396750
fr
25-09 2020
Kl. 18:30
Bagsværd BK KFUM BK, Roskilde Bagsværd Stadion Kunstgræs
1 - 8
396745 fr
25-09 2020
Kl. 19:00
Køge 2 Oversidder Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
396751
26-09 2020
Kl. 12:00
Brønshøj B 1903 Kunst, Tingbjerg IP
1 - 2
396749
27-09 2020
Kl. 13:00
Allerød Fodbold Klub B. 73, Slagelse Allerød Idrætspark
4 - 2
396746
27-09 2020
Kl. 14:00
KB 2 LSF Kunst, KB, P. Bangs Vej
5 - 5
396755
03-10 2020
Kl. 10:30
FC Rudersdal Allerød Fodbold Klub Vedbæk Stadion
3 - 4
396757
03-10 2020
Kl. 11:00
LSF Sundby Smørum Idrætscenter
3 - 2
396756
03-10 2020
Kl. 12:30
Brøndby Strand IK Herfølge 2 Langbjergskolen
3 - 2
396752
03-10 2020
Kl. 14:00
Oversidder B 1903
396758
03-10 2020
Kl. 15:00
Køge 2 KB 2 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1 - 3
396753
04-10 2020
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde Brønshøj Lillevang Idrætscenter
1 - 3
396754
04-10 2020
Kl. 14:00
B. 73, Slagelse Bagsværd BK Stadion Vest
1 - 1
396760
on
07-10 2020
Kl. 19:00
Sundby Køge 2 Kunst, Sundby/Kløvermarken
1 - 3
396763
fr
09-10 2020
Kl. 18:30
Bagsværd BK FC Rudersdal Bagsværd Stadion Kunstgræs
2 - 1
396764
10-10 2020
Kl. 12:00
Brønshøj B. 73, Slagelse Kunst, Tingbjerg IP
4 - 1
396761
10-10 2020
Kl. 14:00
Herfølge 2 LSF Herfølge Stadion
1 - 7
396762
11-10 2020
Kl. 13:00
Allerød Fodbold Klub Brøndby Strand IK Allerød Idrætspark
4 - 0
396765
11-10 2020
Kl. 14:00
B 1903 KFUM BK, Roskilde B1903
0 - 4
396759
11-10 2020
Kl. 14:00
KB 2 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
396768
on
21-10 2020
Kl. 19:00
FC Rudersdal Brønshøj Rundforbi Stadion Kunst
2 - 0
396770
24-10 2020
Kl. 11:00
LSF Allerød Fodbold Klub Smørum Idrætscenter
2 - 4
396767
24-10 2020
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse B 1903 Stadion Vest
0 - 3
396769
24-10 2020
Kl. 12:30
Brøndby Strand IK Bagsværd BK Langbjergskolen
0 - 2
396766
25-10 2020
Kl. 14:00
Oversidder KFUM BK, Roskilde
396772
25-10 2020
Kl. 14:00
KB 2 Sundby Kunst, KB, P. Bangs Vej
4 - 3
396183
on
28-10 2020
Kl. 19:00
KB 2 KFUM BK, Roskilde Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 3
396742
on
28-10 2020
Kl. 19:30
FC Rudersdal Sundby Birkerød Stadion Kunstgræs
6 - 3
396189 on
28-10 2020
Kl. 20:00
Brønshøj Allerød Fodbold Klub Kunst, Tingbjerg IP
0 - 3
396970
fr
30-10 2020
Kl. 18:30
Bagsværd BK LSF Bagsværd Stadion Kunstgræs
5 - 5
396971
31-10 2020
Kl. 12:00
Brønshøj Brøndby Strand IK Kunst, Tingbjerg IP
2 - 3
396972
01-11 2020
Kl. 12:00
B 1903 FC Rudersdal B1903
1 - 5
396973
01-11 2020
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde B. 73, Slagelse Lillevang Idrætscenter
8 - 2
396969
01-11 2020
Kl. 13:00
Allerød Fodbold Klub Køge 2 Allerød Idrætspark
5 - 1
396967
01-11 2020
Kl. 14:00
Sundby Oversidder Sundby/Kløvermarken
396976
on
04-11 2020
Kl. 19:00
FC Rudersdal KFUM BK, Roskilde Rundforbi Stadion Kunst
1 - 0
396979
fr
06-11 2020
Kl. 19:00
Køge 2 Bagsværd BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4 - 2
396978
07-11 2020
Kl. 11:00
LSF Brønshøj Smørum Idrætscenter
1 - 2
396977
07-11 2020
Kl. 12:30
Brøndby Strand IK B 1903 Langbjergskolen
3 - 4
396991
07-11 2020
Kl. 15:00
Sundby Herfølge 2 Sundby/Kløvermarken
7 - 1
396990
08-11 2020
Kl. 14:00
KB 2 Allerød Fodbold Klub Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 2
396974
08-11 2020
Kl. 14:00
Oversidder B. 73, Slagelse
396771
ma
09-11 2020
Kl. 19:30
Køge 2 Herfølge 2 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
10 - 0
396748 on
11-11 2020
Kl. 19:00
Herfølge 2 FC Rudersdal Herfølge Stadion Kunst
HHT

Hjemmehold taberdømt

396992
14-11 2020
Kl. 14:00
Herfølge 2 Oversidder Herfølge Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

396993
14-11 2020
Kl. 14:00
Allerød Fodbold Klub Sundby Allerød Idrætspark
4 - 4
396994
14-11 2020
Kl. 14:00
Bagsværd BK KB 2 Bagsværd Stadion Kunstgræs
1 - 0
396995
14-11 2020
Kl. 14:00
Brønshøj Køge 2 Kunst, Tingbjerg IP
1 - 2
396996
14-11 2020
Kl. 14:00
B 1903 LSF B1903
5 - 1
396997
14-11 2020
Kl. 14:00
KFUM BK, Roskilde Brøndby Strand IK Lillevang Idrætscenter
5 - 1
396998
14-11 2020
Kl. 14:00
B. 73, Slagelse FC Rudersdal Stadion Vest
3 - 1
396659
fr
20-11 2020
Kl. 18:30
Bagsværd BK Brønshøj Bagsværd Stadion Kunstgræs
1 - 3
396968
22-11 2020
Kl. 12:00
Herfølge 2 KB 2 Herfølge Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Anmodning pr. mail/flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:

DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København v/Martin Munk på munk@dbukoebenhavn.dk

Log ind