Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. aug 2020
19:30
FB
3
Nørrebro United
2
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2020
18:00
Østerbro IF 2
6
CIK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2020
18:00
FC Culpa 2
1
Valby
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2020
18:45
Fremad Amager
1
Rødovre
3
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
15:15
Oversidder
Vestia
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
19:00
Rødovre
3
Valby
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
18:45
Fremad Amager
2
FB
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2020
18:00
Vestia
3
Nørrebro United
2
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
15:15
FC Culpa 2
1
CIK
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
15:15
Oversidder
Østerbro IF 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2020
18:45
Valby
3
Fremad Amager
0
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2020
19:00
Rødovre
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
18:00
Østerbro IF 2
2
FB
3
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
20:15
CIK
1
Vestia
2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
15:15
Nørrebro United
0
FC Culpa 2
3
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
19:00
Rødovre
3
FC Culpa 2
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
20:00
Valby
5
FB
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2020
20:15
CIK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
09:00
Vestia
0
Fremad Amager
7
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
15:00
Nørrebro United
2
Østerbro IF 2
7
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2020
18:00
FC Culpa 2
4
Vestia
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2020
18:45
Fremad Amager
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2020
19:30
FB
1
Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
10:00
Østerbro IF 2
1
Valby
3
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2020
20:00
Rødovre
3
Nørrebro United
1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2020
17:45
CIK
0
Valby
4
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
14:00
Østerbro IF 2
2
Vestia
0
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
15:15
FC Culpa 2
1
Fremad Amager
1
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
16:00
FB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2020
18:45
Valby
2
Vestia
1
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
20:00
Nørrebro United
1
CIK
0
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
14:00
FB
5
FC Culpa 2
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
15:00
Nørrebro United
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
13:00
Østerbro IF 2
4
Fremad Amager
1
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
18:00
CIK
0
Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2020
18:45
Fremad Amager
Nørrebro United
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
12:00
FB
CIK
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
13:30
FC Culpa 2
4
Østerbro IF 2
1
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
13:30
Oversidder
Valby
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
14:00
Vestia
2
Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
18:00
Valby
2
Nørrebro United
1
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
20:00
Rødovre
4
Østerbro IF 2
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2020
18:00
Vestia
2
FB
2
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
17:30
Oversidder
FC Culpa 2
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
18:00
CIK
1
Fremad Amager
2
|
Oprykning: De 3 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 2 puljer rykker op
Nedrykning: Nr. 8, 9 og 10 i hver af de 2 puljer