MENU

Herre Senior 4 7M Efterår, P8 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
766579 to
27-08 2020
Kl. 19:30
FB 22 HB 10 Frederiksberg IP, kunst
3 - 0
766610 fr
28-08 2020
Kl. 17:45
Sønderbro Fight 3 Beatum Kløvermarken
3 - 1
766577
29-08 2020
Kl. 11:30
KFB 5 Jægersborg Kløvermarken
1 - 3
766556
29-08 2020
Kl. 12:00
FA 2000 9 FB 24 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 5
766578
30-08 2020
Kl. 14:00
Nørrebro BK Stefan 5 Kunst, Ryparken
9 - 1
766613 to
03-09 2020
Kl. 18:00
Beatum Jægersborg Valby IP, Gl. Afdeling
1 - 4
766615 fr
04-09 2020
Kl. 18:30
Sønderbro Fight 3 FA 2000 9 Kløvermarken
2 - 5
766612
06-09 2020
Kl. 14:00
Nørrebro BK FB 24 Kunst, Ryparken
3 - 2
766614
ma
07-09 2020
Kl. 19:30
FB 22 KFB 5 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 6
766620
on
09-09 2020
Kl. 18:00
FB 24 Beatum Kunst, Jens Jessens Vej
7 - 2
766619
to
10-09 2020
Kl. 20:00
Jægersborg Nørrebro BK Gentofte Sportspark - kunst 1
1 - 3
766616
12-09 2020
Kl. 16:00
FA 2000 9 KFB 5 Kunst, Jens Jessens Vej
UMH
766617
13-09 2020
Kl. 12:30
Stefan 5 FB 22 Rådvadsvej
3 - 3
766625
13-09 2020
Kl. 13:00
Jægersborg FA 2000 9 Gentofte Sportspark - kunst 1
3 - 0
766618
13-09 2020
Kl. 13:45
HB 10 Sønderbro Fight 3 Fælledparken
3 - 2
766626
on
16-09 2020
Kl. 18:00
FB 24 Sønderbro Fight 3 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 1
766621
on
16-09 2020
Kl. 18:15
Stefan 5 KFB 5 Rådvadsvej
1 - 4
766624 to
17-09 2020
Kl. 18:00
Beatum FB 22 Valby IP, Gl. Afdeling
2 - 13
766630
20-09 2020
Kl. 13:00
Jægersborg FB 24 Jægersborg
1 - 3
766623
20-09 2020
Kl. 13:45
HB 10 Nørrebro BK Fælledparken
0 - 4
766640 to
24-09 2020
Kl. 20:00
Jægersborg Sønderbro Fight 3 Gentofte Sportspark - kunst 1
2 - 2
766631
27-09 2020
Kl. 10:00
FB 22 Sønderbro Fight 3 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 4
766629
27-09 2020
Kl. 12:00
Nørrebro BK Beatum Kunst, Ryparken
4 - 1
766635 ma
28-09 2020
Kl. 19:30
HB 10 Jægersborg Kunst, Ryparken
3 - 3
766636
on
30-09 2020
Kl. 18:00
FB 24 Stefan 5 Kunst, Jens Jessens Vej
6 - 0
766634
04-10 2020
Kl. 14:00
Nørrebro BK FB 22 Kunst, Ryparken
5 - 0
766632
04-10 2020
Kl. 16:00
FA 2000 9 Beatum Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 3
766638
ma
05-10 2020
Kl. 19:45
Stefan 5 Beatum Kunst, Grøndal Centret
4 - 0
766633
on
07-10 2020
Kl. 17:30
KFB 5 Sønderbro Fight 3 Kløvermarken
2 - 2
766647 fr
09-10 2020
Kl. 20:00
Stefan 5 Jægersborg Kunst, Grøndal Centret
HMH
766639
10-10 2020
Kl. 11:30
KFB 5 Nørrebro BK Kløvermarken
2 - 2
766641
10-10 2020
Kl. 12:00
FB 24 HB 10 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 2
766637
11-10 2020
Kl. 16:00
FA 2000 9 FB 22 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 4
766627
on
14-10 2020
Kl. 20:45
FA 2000 9 Stefan 5 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 0
766644 to
15-10 2020
Kl. 18:00
Beatum HB 10 Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 7
766645
17-10 2020
Kl. 12:00
FB 22 Jægersborg Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 3
766642
17-10 2020
Kl. 16:00
KFB 5 FB 24 Kunstbane 1, Kløvermarken
3 - 3
766643
18-10 2020
Kl. 14:00
Nørrebro BK FA 2000 9 Kunst, Ryparken
1 - 0
766646
18-10 2020
Kl. 14:00
Sønderbro Fight 3 Stefan 5 Kløvermarken
2 - 2
766611 ti
20-10 2020
Kl. 21:00
HB 10 Stefan 5 Kunst, Ryparken
3 - 1
766650
on
21-10 2020
Kl. 20:45
FB 24 FB 22 Kunst, Jens Jessens Vej
7 - 0
766649 to
22-10 2020
Kl. 20:30
Beatum KFB 5 Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
766651
24-10 2020
Kl. 11:00
Sønderbro Fight 3 Nørrebro BK Kløvermarken
766648
25-10 2020
Kl. 13:45
HB 10 FA 2000 9 Fælledparken
766628 on
28-10 2020
Kl. 21:00
HB 10 KFB 5 Kunst, Ryparken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning: De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer rykker op

Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i hver af de 8 puljer
 

Log ind