MENU

Herre Senior 4 7M Efterår, P2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
191135
ma
24-08 2020
Kl. 19:30
FB 27 HB 13 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 5
191134
on
26-08 2020
Kl. 18:00
Copenfalster FF KB 6 Lersøparken
3 - 4
191133 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
Rødovre Sønderbro Fight 2 Rødovre Stadion
6 - 3
202226
30-08 2020
Kl. 17:35
Vanløse 2 Skjold 9 Kunst, Vanløse I P
1 - 4
202230
ma
31-08 2020
Kl. 19:30
FB 27 Rødovre Kunst, Jens Jessens Vej
7 - 1
202228
on
02-09 2020
Kl. 18:00
Copenfalster FF FB 21 Lersøparken
6 - 0
202229
06-09 2020
Kl. 12:45
Skjold 9 Sønderbro Fight 2 Kunst, Lundehusparken
8 - 1
202232
06-09 2020
Kl. 15:45
Vanløse 2 Tsunami FC Kunst, Vanløse I P
5 - 1
202234
to
10-09 2020
Kl. 19:00
KB 6 FB 27 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 9
202235
12-09 2020
Kl. 10:00
HB 13 Vanløse 2 Fælledparken
3 - 1
202236
12-09 2020
Kl. 11:00
Sønderbro Fight 2 Copenfalster FF Kløvermarken
0 - 7
202233
13-09 2020
Kl. 18:00
Tsunami FC Rødovre Kunstbane 1, Kløvermarken
2 - 1
202280
to
17-09 2020
Kl. 19:00
KB 6 Rødovre Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 1
202289
fr
18-09 2020
Kl. 18:30
FB 21 Vanløse 2 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 5
202281
19-09 2020
Kl. 10:00
HB 13 Copenfalster FF Fælledparken
2 - 5
202282
19-09 2020
Kl. 10:15
Skjold 9 FB 27 Kunst, Lundehusparken
4 - 1
202283
19-09 2020
Kl. 11:00
Sønderbro Fight 2 Tsunami FC Kløvermarken
2 - 3
202227 ti
22-09 2020
Kl. 18:00
HB 13 KB 6 Fælledparken
3 - 8
202292
on
23-09 2020
Kl. 18:00
Copenfalster FF Skjold 9 Lersøparken
3 - 4
202474
on
23-09 2020
Kl. 20:45
FB 27 Vanløse 2 Kunst, Jens Jessens Vej
6 - 2
188362
to
24-09 2020
Kl. 18:00
Tsunami FC FB 21 Kløvermarken
7 - 1
202291
fr
25-09 2020
Kl. 18:00
Rødovre HB 13 Rødovre Stadion
3 - 0
202290
27-09 2020
Kl. 18:00
Tsunami FC KB 6 Kunstbane 2, Kløvermarken
3 - 3
202479 on
30-09 2020
Kl. 20:45
FB 21 KB 6 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 4
202476
fr
02-10 2020
Kl. 18:00
Rødovre Vanløse 2 Rødovre Stadion
1 - 2
202478
03-10 2020
Kl. 11:15
HB 13 Sønderbro Fight 2 Fælledparken
8 - 4
202477
03-10 2020
Kl. 15:15
Copenfalster FF FB 27 Kunst, Ryparken
4 - 1
202475
04-10 2020
Kl. 13:30
Tsunami FC Skjold 9 Kløvermarken
2 - 3
202484 ti
06-10 2020
Kl. 20:30
FB 21 HB 13 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 6
202481
to
08-10 2020
Kl. 20:30
KB 6 Skjold 9 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 2
202482
fr
09-10 2020
Kl. 18:00
Rødovre Copenfalster FF Rødovre Stadion
0 - 13
202483
10-10 2020
Kl. 11:00
Sønderbro Fight 2 Vanløse 2 Kløvermarken
1 - 4
202623 ti
13-10 2020
Kl. 20:30
Skjold 9 HB 13 Kunst, Lundehusparken
0 - 4
202622
on
14-10 2020
Kl. 20:15
Copenfalster FF Tsunami FC Kunstbane 2, Kløvermarken
5 - 0
202624 to
15-10 2020
Kl. 19:30
FB 27 Sønderbro Fight 2 Frederiksberg IP, kunst
UHT

Udehold taberdømt

202485
fr
16-10 2020
Kl. 18:00
Rødovre FB 21 Rødovre Stadion
6 - 1
202625
18-10 2020
Kl. 14:00
Vanløse 2 KB 6 Kunst, Vanløse I P
2 - 5
202480
18-10 2020
Kl. 18:00
Tsunami FC FB 27 Kunstbane 1, Kløvermarken
3 - 4
202237 ma
19-10 2020
Kl. 20:45
FB 21 Skjold 9 Kunst, Jens Jessens Vej
HHT

Hjemmehold taberdømt

202626 to
22-10 2020
Kl. 20:30
KB 6 Sønderbro Fight 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
202629 fr
23-10 2020
Kl. 19:45
FB 21 FB 27 Kunst, Jens Jessens Vej
202627
24-10 2020
Kl. 10:00
HB 13 Tsunami FC Fælledparken
202628
24-10 2020
Kl. 12:45
Skjold 9 Rødovre Kunst, Lundehusparken
202630
25-10 2020
Kl. 16:15
Vanløse 2 Copenfalster FF Kunst, Vanløse I P
202473 ma
26-10 2020
Kl. 20:15
Sønderbro Fight 2 FB 21 Kunstbane 2, Kløvermarken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning: De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer rykker op

Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i hver af de 8 puljer
 

Log ind