Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Nørrebro United 1
KB
|
|||||||||||||||||||
10:00
BK Hekla 2
Tårnby FF 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:00
Nørrebro United 2
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:00
KFUM
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
10:20
Tårnby FF 1
Nørrebro United 1
|
|||||||||||||||||||
10:20
KB
BK Hekla 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:20
KFUM
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
10:20
FA 2000
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
10:40
Nørrebro United 1
BK Hekla 2
|
|||||||||||||||||||
10:40
KB
Tårnby FF 1
|
|||||||||||||||||||
10:40
FA 2000
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
10:40
Dragør BK
KFUM
|
|||||||||||||||||||
11:00
Nørrebro United 2
Nørrebro United 1
|
|||||||||||||||||||
11:00
Dragør BK
KB
|
|||||||||||||||||||
11:00
Tårnby FF 1
KFUM
|
|||||||||||||||||||
11:00
BK Hekla 2
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Oversidder
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
10:00
Oversidder
Vestia
|
|||||||||||||||||||
10:00
B 1908 1
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
10:00
Fix
GVI
|
|||||||||||||||||||
10:20
Vestia
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10:20
Tårnby FF 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10:20
Fix
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
10:20
GVI
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
10:40
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10:40
Tårnby FF 2
Vestia
|
|||||||||||||||||||
10:40
GVI
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
10:40
Fremad Valby
Fix
|
|||||||||||||||||||
11:00
B 1908 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11:00
Fremad Valby
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
11:00
Vestia
Fix
|
|||||||||||||||||||
11:00
Oversidder
GVI
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
11:45
Vestia
GVI
|
|||||||||||||||||||
11:45
Dragør BK
KB
|
|||||||||||||||||||
11:45
Oversidder
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
11:45
Nørrebro United 1
KFUM
|
|||||||||||||||||||
12:05
KB
Vestia
|
|||||||||||||||||||
12:05
GVI
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
12:05
Oversidder
Nørrebro United 1
|
|||||||||||||||||||
12:05
Fremad Valby
KFUM
|
|||||||||||||||||||
12:25
Vestia
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
12:25
GVI
KB
|
|||||||||||||||||||
12:25
KFUM
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12:25
Fremad Valby
Nørrebro United 1
|
|||||||||||||||||||
12:45
KFUM
Vestia
|
|||||||||||||||||||
12:45
Nørrebro United 1
GVI
|
|||||||||||||||||||
12:45
KB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12:45
Dragør BK
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Oversidder
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
10:00
Nørrebro United 2
BK Hekla 2
|
|||||||||||||||||||
10:00
FA 2000
Tårnby FF 1
|
|||||||||||||||||||
10:20
BK Hekla 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10:20
B 1908 1
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
10:20
Tårnby FF 1
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
10:20
FA 2000
Fix
|
|||||||||||||||||||
10:40
Oversidder
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
10:40
B 1908 1
BK Hekla 2
|
|||||||||||||||||||
10:40
Tårnby FF 2
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
10:40
Fix
Tårnby FF 1
|
|||||||||||||||||||
10:40
Tårnby FF 2
Fix
|
|||||||||||||||||||
11:00
Fix
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11:00
Tårnby FF 1
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
11:00
BK Hekla 2
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
11:00
Nørrebro United 2
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Tårnby FF 2
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
10:00
BK Hekla 2
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
10:00
Oversidder
Fix
|
|||||||||||||||||||
10:00
KB
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
10:20
BK Hekla 2
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
10:20
Dragør BK
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
10:20
KB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10:20
Fix
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
10:40
Tårnby FF 2
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
10:40
Fremad Valby
BK Hekla 2
|
|||||||||||||||||||
10:40
Nørrebro United 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10:40
Fix
KB
|
|||||||||||||||||||
11:00
Nørrebro United 2
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
11:00
Fremad Valby
KB
|
|||||||||||||||||||
11:00
Oversidder
BK Hekla 2
|
|||||||||||||||||||
11:00
Dragør BK
Fix
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
12:00
Oversidder
GVI
|
|||||||||||||||||||
12:00
Tårnby FF 1
KFUM
|
|||||||||||||||||||
12:00
Vestia
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
12:00
FA 2000
Nørrebro United 1
|
|||||||||||||||||||
12:20
Tårnby FF 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12:20
KFUM
GVI
|
|||||||||||||||||||
12:20
Nørrebro United 1
Vestia
|
|||||||||||||||||||
12:20
B 1908 1
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
12:40
Oversidder
KFUM
|
|||||||||||||||||||
12:40
GVI
Tårnby FF 1
|
|||||||||||||||||||
12:40
Vestia
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
12:40
B 1908 1
Nørrebro United 1
|
|||||||||||||||||||
13:00
FA 2000
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13:00
GVI
Vestia
|
|||||||||||||||||||
13:00
Nørrebro United 1
Tårnby FF 1
|
|||||||||||||||||||
13:00
KFUM
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Oversidder
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
10:00
KB
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
10:00
Oversidder
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
10:00
Tårnby FF 1
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
10:20
KB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10:20
FA 2000
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
10:20
Tårnby FF 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10:20
Dragør BK
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
10:40
Oversidder
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
10:40
Fremad Valby
KB
|
|||||||||||||||||||
10:40
Oversidder
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
10:40
B 1908 1
Tårnby FF 1
|
|||||||||||||||||||
11:00
Dragør BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11:00
Fremad Valby
Tårnby FF 1
|
|||||||||||||||||||
11:00
B 1908 1
KB
|
|||||||||||||||||||
11:00
FA 2000
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Vestia
Fix
|
|||||||||||||||||||
10:00
BK Hekla 2
KFUM
|
|||||||||||||||||||
10:00
Tårnby FF 2
GVI
|
|||||||||||||||||||
10:00
Nørrebro United 1
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
10:20
BK Hekla 2
Vestia
|
|||||||||||||||||||
10:20
KFUM
Fix
|
|||||||||||||||||||
10:20
Nørrebro United 1
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
10:20
Nørrebro United 2
GVI
|
|||||||||||||||||||
10:40
Vestia
KFUM
|
|||||||||||||||||||
10:40
Fix
BK Hekla 2
|
|||||||||||||||||||
10:40
Tårnby FF 2
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
10:40
GVI
Nørrebro United 1
|
|||||||||||||||||||
11:00
Nørrebro United 2
Vestia
|
|||||||||||||||||||
11:00
Fix
Nørrebro United 1
|
|||||||||||||||||||
11:00
GVI
BK Hekla 2
|
|||||||||||||||||||
11:00
KFUM
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Oversidder
GVI
|
|||||||||||||||||||
10:00
BK Hekla 2
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
10:00
Tårnby FF 2
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
10:00
KB
KFUM
|
|||||||||||||||||||
10:20
BK Hekla 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10:20
FA 2000
GVI
|
|||||||||||||||||||
10:20
KB
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
10:20
KFUM
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
10:40
Oversidder
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
10:40
GVI
BK Hekla 2
|
|||||||||||||||||||
10:40
Tårnby FF 2
KFUM
|
|||||||||||||||||||
10:40
B 1908 1
KB
|
|||||||||||||||||||
11:00
KFUM
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11:00
GVI
KB
|
|||||||||||||||||||
11:00
B 1908 1
BK Hekla 2
|
|||||||||||||||||||
11:00
FA 2000
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Oversidder
Fix
|
|||||||||||||||||||
10:00
Nørrebro United 1
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
10:00
Vestia
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
10:00
Nørrebro United 2
Tårnby FF 1
|
|||||||||||||||||||
10:20
Nørrebro United 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10:20
Dragør BK
Fix
|
|||||||||||||||||||
10:20
Tårnby FF 1
Vestia
|
|||||||||||||||||||
10:20
Fremad Valby
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
10:40
Oversidder
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
10:40
Fix
Nørrebro United 1
|
|||||||||||||||||||
10:40
Vestia
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
10:40
Tårnby FF 1
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
11:00
Nørrebro United 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11:00
Fix
Tårnby FF 1
|
|||||||||||||||||||
11:00
Fremad Valby
Nørrebro United 1
|
|||||||||||||||||||
11:00
Dragør BK
Vestia
|