Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug 2019
18:00
B1908-Fremad Amager
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
11:15
Himmelev-Veddelev BK
4
Solrød FC
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
13:00
Brøndbyernes IF (2)
1
B. 1973, Herlev
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
12:00
Sundby Bk.
0
Vanløse
5
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2019
18:30
B. 1973, Herlev
3
BSF
0
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2019
19:00
Solrød FC
1
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
10:30
B. 1973, Herlev
5
B1908-Fremad Amager
1
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
11:00
BSF
2
Brøndbyernes IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
10:00
Vanløse
1
Himmelev-Veddelev BK
1
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
13:00
Oversidder
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2019
18:00
B1908-Fremad Amager
6
Sundby Bk.
4
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
11:15
Himmelev-Veddelev BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
13:00
Brøndbyernes IF (2)
3
Solrød FC
2
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
10:00
Greve Fodbold
2
Vanløse
2
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
10:00
Greve Fodbold
7
BSF
1
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
16:30
Solrød FC
0
B. 1973, Herlev
2
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
11:00
BSF
2
B1908-Fremad Amager
0
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
11:15
Sundby Bk.
1
Himmelev-Veddelev BK
10
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
11:15
Vanløse
4
Brøndbyernes IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
13:00
Oversidder
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2019
18:00
B1908-Fremad Amager
0
Himmelev-Veddelev BK
0
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
10:00
Greve Fodbold
10
Sundby Bk.
0
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
11:00
BSF
1
Solrød FC
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
13:00
Brøndbyernes IF (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
10:30
B. 1973, Herlev
2
Vanløse
2
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
11:15
Himmelev-Veddelev BK
1
Greve Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
11:15
Vanløse
2
BSF
4
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
11:15
Sundby Bk.
0
Brøndbyernes IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
13:00
Oversidder
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
15:00
Solrød FC
1
B1908-Fremad Amager
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2019
18:00
B1908-Fremad Amager
1
Greve Fodbold
9
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
10:00
B. 1973, Herlev
Sundby Bk.
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
11:00
BSF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
13:00
Brøndbyernes IF (2)
4
Himmelev-Veddelev BK
1
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
15:00
Solrød FC
3
Vanløse
7
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2019
13:00
Oversidder
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2019
18:00
B1908-Fremad Amager
2
Vanløse
5
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
10:15
Greve Fodbold
4
Brøndbyernes IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
11:15
Himmelev-Veddelev BK
0
B. 1973, Herlev
5
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
11:15
Sundby Bk.
0
BSF
8
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
11:30
BSF
6
Himmelev-Veddelev BK
0
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
12:00
Solrød FC
9
Sundby Bk.
0
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
13:00
Brøndbyernes IF (2)
6
B1908-Fremad Amager
3
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
13:00
Vanløse
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
13:00
B. 1973, Herlev
0
Greve Fodbold
5
|
Fællesudvalget vil i november udpege de klubber uden licens som fortsætter i liga 2 i 2.turneringshalvdel. Der er 11 pladser.
Flytteansøgninger skal være skriftlige og være administrator i hænde senest 5 dage før kampens afvikling - eller inden nyt kamptidspunkt, hvis dette er før det ordinære.