MENU

U8 Drenge (12) 5v5 2 Efterår, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
814614 Kl. 12:00 Aakanden GF 2 Nørrebro United 2
814615 Kl. 12:00 Sundby BK 3 FA 2000 2
814616 Kl. 12:00 AB Tårnby 2 KB 6
814617 Kl. 12:00 KB 8 FB 2
814618 Kl. 12:20 Oversidder B 93 3
814619 Kl. 12:20 BK Vestia 2 BK Hellas 2
!
NB: BK Hellas 2 er taberdømt
Bane 1
814620 Kl. 12:20 Aakanden GF 2 FA 2000 2
814621 Kl. 12:20 Sundby BK 3 Nørrebro United 2
814622 Kl. 12:40 KB 6 KB 8
814623 Kl. 12:40 FB 2 AB Tårnby 2
814624 Kl. 12:40 BK Vestia 2 B 93 3
814625 Kl. 12:40 Oversidder BK Hellas 2
814626 Kl. 13:00 KB 6 Aakanden GF 2
814627 Kl. 13:00 Nørrebro United 2 AB Tårnby 2
814628 Kl. 13:00 FA 2000 2 KB 8
814629 Kl. 13:00 FB 2 Sundby BK 3
814630 Kl. 13:20 B 93 3 Aakanden GF 2
814631 Kl. 13:20 Nørrebro United 2 Oversidder
814632 Kl. 13:20 FA 2000 2 BK Vestia 2
814633 Kl. 13:20 BK Hellas 2
!
NB: BK Hellas 2 er taberdømt
Sundby BK 3 Bane 1
814634 Kl. 13:40 B 93 3 KB 6
814635 Kl. 13:40 AB Tårnby 2 Oversidder
814636 Kl. 13:40 KB 8 BK Vestia 2
814637 Kl. 13:40 BK Hellas 2
!
NB: BK Hellas 2 er taberdømt
FB 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
814638 Kl. 12:00 Aakanden GF 2 KB 8
814639 Kl. 12:00 Nørrebro United 2 FB 2
814640 Kl. 12:00 FA 2000 2 Oversidder
814641 Kl. 12:00 Sundby BK 3 BK Vestia 2
814642 Kl. 12:20 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
BK Hellas 2 Bane 1
814643 Kl. 12:20 AB Tårnby 2 B 93 3
!
NB: B 93 3 er taberdømt
Bane 1
814644 Kl. 12:20 Aakanden GF 2 FB 2
814645 Kl. 12:20 Nørrebro United 2 KB 8
814646 Kl. 12:40 AB Tårnby 2 BK Hellas 2
814647 Kl. 12:40 B 93 3 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
Bane 1
814648 Kl. 12:40 Oversidder Sundby BK 3
814649 Kl. 12:40 BK Vestia 2 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Bane 1
814650 Kl. 13:00 KB 8 Oversidder
814651 Kl. 13:00 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
Nørrebro United 2 Bane 1
814652 Kl. 13:00 Sundby BK 3 Aakanden GF 2
814653 Kl. 13:00 FB 2 BK Vestia 2
814654 Kl. 13:20 KB 8 AB Tårnby 2
814655 Kl. 13:20 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Nørrebro United 2 Bane 1
814656 Kl. 13:20 BK Hellas 2 Aakanden GF 2
814657 Kl. 13:20 FB 2 B 93 3
!
NB: B 93 3 er taberdømt
Bane 1
814658 Kl. 13:40 BK Vestia 2 AB Tårnby 2
814659 Kl. 13:40 Oversidder KB 6
814660 Kl. 13:40 BK Hellas 2 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
Bane 1
814661 Kl. 13:40 B 93 3
!
NB: B 93 3 er taberdømt
Sundby BK 3 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 14-09 2019
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
814662 Kl. 12:00 Oversidder Aakanden GF 2
814663 Kl. 12:00 B 93 3 BK Hellas 2
814664 Kl. 12:00 FA 2000 2 AB Tårnby 2
814665 Kl. 12:00 KB 8 Sundby BK 3
814666 Kl. 12:20 KB 6 FB 2
814667 Kl. 12:20 Nørrebro United 2 BK Vestia 2
814668 Kl. 12:20 AB Tårnby 2 Aakanden GF 2
814669 Kl. 12:20 KB 8 B 93 3
814670 Kl. 12:40 FB 2 FA 2000 2
814671 Kl. 12:40 BK Hellas 2 Nørrebro United 2
814672 Kl. 12:40 Sundby BK 3 KB 6
814673 Kl. 12:40 BK Vestia 2 Oversidder
814674 Kl. 13:00 Aakanden GF 2 FA 2000 2
814675 Kl. 13:00 BK Hellas 2 KB 8
814676 Kl. 13:00 Sundby BK 3 AB Tårnby 2
814677 Kl. 13:00 Oversidder B 93 3
814678 Kl. 13:20 Aakanden GF 2 BK Vestia 2
814679 Kl. 13:20 KB 6 KB 8
814720 Kl. 13:20 AB Tårnby 2 FB 2
814721 Kl. 13:20 B 93 3 Nørrebro United 2
814722 Kl. 13:40 Nørrebro United 2 Sundby BK 3
814723 Kl. 13:40 FA 2000 2 KB 6
814724 Kl. 13:40 FB 2 Oversidder
814725 Kl. 13:40 BK Vestia 2 BK Hellas 2
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Kunst, B93 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
814726 Kl. 10:00 KB 6 B 93 3
814727 Kl. 10:00 Oversidder AB Tårnby 2
814728 Kl. 10:00 KB 8 BK Vestia 2
814729 Kl. 10:00 FB 2 BK Hellas 2
814730 Kl. 10:20 B 93 3 Aakanden GF 2
814731 Kl. 10:20 Nørrebro United 2 Oversidder
814732 Kl. 10:20 BK Vestia 2 FA 2000 2
814733 Kl. 10:20 BK Hellas 2 Sundby BK 3
814734 Kl. 10:40 Aakanden GF 2 KB 6
814735 Kl. 10:40 AB Tårnby 2
!
NB: AB Tårnby 2 er taberdømt
Nørrebro United 2 Bane 1
814736 Kl. 10:40 FA 2000 2 KB 8
814737 Kl. 10:40 Sundby BK 3 FB 2
814738 Kl. 11:00 KB 8 AB Tårnby 2
!
NB: AB Tårnby 2 er taberdømt
Bane 1
814739 Kl. 11:00 KB 6 FB 2
814740 Kl. 11:00 B 93 3 BK Vestia 2
814741 Kl. 11:00 Oversidder BK Hellas 2
814742 Kl. 11:20 BK Hellas 2 Aakanden GF 2
814743 Kl. 11:20 FA 2000 2 Oversidder
814744 Kl. 11:20 BK Vestia 2 Sundby BK 3
814745 Kl. 11:20 Nørrebro United 2 B 93 3
814746 Kl. 11:40 Aakanden GF 2 Nørrebro United 2
814747 Kl. 11:40 Sundby BK 3 FA 2000 2
814748 Kl. 11:40 AB Tårnby 2
!
NB: AB Tårnby 2 er taberdømt
KB 6 Bane 1
814749 Kl. 11:40 FB 2 KB 8
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Gentofte Sportspark, kunst 2 Ved Stadion 6 2820 Gentofte
814750 Kl. 12:00 BK Vestia 2 AB Tårnby 2
814751 Kl. 12:00 KB 6 Oversidder
814752 Kl. 12:00 BK Hellas 2 FA 2000 2
814753 Kl. 12:00 B 93 3 Sundby BK 3
814754 Kl. 12:20 KB 8 BK Hellas 2
814755 Kl. 12:20 KB 6 Nørrebro United 2
814756 Kl. 12:20 Aakanden GF 2 AB Tårnby 2
814757 Kl. 12:20 B 93 3 FB 2
814758 Kl. 12:40 KB 8 Oversidder
814759 Kl. 12:40 FA 2000 2 Nørrebro United 2
814760 Kl. 12:40 Sundby BK 3 Aakanden GF 2
814761 Kl. 12:40 FB 2 BK Vestia 2
814762 Kl. 13:00 AB Tårnby 2 BK Hellas 2
814763 Kl. 13:00 FA 2000 2 B 93 3
814764 Kl. 13:00 Oversidder Sundby BK 3
814765 Kl. 13:00 BK Vestia 2 KB 6
814766 Kl. 13:20 BK Hellas 2 KB 6
814767 Kl. 13:20 AB Tårnby 2 B 93 3
814768 Kl. 13:20 Aakanden GF 2 FB 2
814769 Kl. 13:20 Nørrebro United 2 KB 8
814770 Kl. 13:40 Sundby BK 3 KB 8
814771 Kl. 13:40 Nørrebro United 2 BK Vestia 2
814772 Kl. 13:40 FB 2 FA 2000 2
814773 Kl. 13:40 Oversidder Aakanden GF 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind