MENU

Serie 5, P17 19/20 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
255392 to
15-08 2019
Kl. 19:00
RPIF Sundby KFUM Kløvermarken
255398
fr
16-08 2019
Kl. 18:30
FC Siv Copenhagen Celtic Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 1
255397
18-08 2019
Kl. 11:45
FC Silenus NV FK Herman Kunst, Ryparken
2 - 2
255391
18-08 2019
Kl. 13:45
Amandas Sønner Sporting 43 Kunstbane 2, Kløvermarken
4 - 1
255402 ma
19-08 2019
Kl. 19:30
Argon FK Dankurd IF Kunst, Ryparken
2 - 3
255401
ti
20-08 2019
Kl. 19:00
Pan Fodbold FC Silenus Valby IP, Gl. Afdeling
2 - 1
255405 on
21-08 2019
Kl. 18:30
Copenhagen Celtic Amandas Sønner Valby IP, Gl. Afdeling
1 - 4
255399 to
22-08 2019
Kl. 18:45
Sporting 43 RPIF Kløvermarken
255406 to
22-08 2019
Kl. 19:00
RPIF Amandas Sønner Kløvermarken
255408 fr
23-08 2019
Kl. 18:30
Arctos Sundby KFUM Kløvermarken
7 - 0
255411
fr
23-08 2019
Kl. 18:30
FC Siv Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 4
255407
25-08 2019
Kl. 11:45
Hajduk SPuL Sporting 43 Kunst, Ryparken
5 - 1
255410
25-08 2019
Kl. 11:45
FC Silenus Argon FK Kunst, Ryparken
5 - 1
255409
25-08 2019
Kl. 16:00
Dankurd IF JIF Hakoah Kunstbane 1, Kløvermarken
HHT

Hjemmehold taberdømt

255396
on
28-08 2019
Kl. 18:00
Dankurd IF Pan Fodbold Kløvermarken
1 - 3
255400 on
28-08 2019
Kl. 18:30
NV FK Herman FC Siv Rådvadsvej
1 - 2
255418
31-08 2019
Kl. 13:00
Sundby KFUM Dankurd IF Kløvermarken
0 - 3
255416
31-08 2019
Kl. 15:00
Argon FK FC Siv Kunst, Ryparken
2 - 3
255413
01-09 2019
Kl. 10:00
Sporting 43 Arctos Kløvermarken
HMH
255417
01-09 2019
Kl. 11:45
JIF Hakoah FC Silenus Kunst, Ryparken
1 - 0
255419
01-09 2019
Kl. 13:30
Copenhagen Celtic RPIF Valby IP, Gl. Afdeling
255415
01-09 2019
Kl. 15:15
Pan Fodbold NV FK Herman Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

255414
01-09 2019
Kl. 16:00
Amandas Sønner Hajduk SPuL Kunstbane 1, Kløvermarken
1 - 6
255395 ti
03-09 2019
Kl. 20:15
Arctos Argon FK Kunstbane 2, Kløvermarken
5 - 0
255412 on
04-09 2019
Kl. 18:00
NV FK Herman Copenhagen Celtic Rådvadsvej
3 - 0
255420 fr
06-09 2019
Kl. 18:00
Hajduk SPuL RPIF Kunst, Ryparken
255421 fr
06-09 2019
Kl. 18:15
Arctos Amandas Sønner Kløvermarken
0 - 2
255422
07-09 2019
Kl. 15:00
Dankurd IF Sporting 43 Kunstbane 1, Kløvermarken
6 - 1
255424
08-09 2019
Kl. 10:00
FC Siv JIF Hakoah Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 4
255425
08-09 2019
Kl. 10:00
NV FK Herman Argon FK Rådvadsvej
2 - 3
255423
08-09 2019
Kl. 11:45
FC Silenus Sundby KFUM Kløvermarken
2 - 0
255426
08-09 2019
Kl. 15:15
Pan Fodbold Copenhagen Celtic Valby IP, Gl. Afdeling
6 - 6
255429 to
12-09 2019
Kl. 19:00
RPIF Arctos Kløvermarken
255430
14-09 2019
Kl. 13:00
Argon FK Pan Fodbold Kunst, Ryparken
0 - 4
255432
14-09 2019
Kl. 13:00
Sundby KFUM FC Siv Kløvermarken
1 - 2
255431
15-09 2019
Kl. 11:45
JIF Hakoah NV FK Herman Kunst, Ryparken
1 - 2
255427
15-09 2019
Kl. 11:45
Sporting 43 FC Silenus Kløvermarken
4 - 3
255433
15-09 2019
Kl. 13:30
Copenhagen Celtic Hajduk SPuL Valby IP, Gl. Afdeling
1 - 1
255428
15-09 2019
Kl. 15:15
Amandas Sønner Dankurd IF Kunstbane 2, Kløvermarken
0 - 6
255435 fr
20-09 2019
Kl. 17:30
Dankurd IF RPIF Kløvermarken
255437 fr
20-09 2019
Kl. 20:00
FC Siv Sporting 43 Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 5
255440
21-09 2019
Kl. 11:15
Argon FK Copenhagen Celtic Kunst, Ryparken
2 - 4
255438
22-09 2019
Kl. 11:45
NV FK Herman Sundby KFUM Rådvadsvej
4 - 2
255436
22-09 2019
Kl. 11:45
FC Silenus Amandas Sønner Kunst, Ryparken
1 - 3
255434
22-09 2019
Kl. 11:45
Arctos Hajduk SPuL Kløvermarken
HHT

Hjemmehold taberdømt

255439
22-09 2019
Kl. 15:15
Pan Fodbold JIF Hakoah Valby IP, tribunen
1 - 3
255443 to
26-09 2019
Kl. 19:00
RPIF FC Silenus Kløvermarken
255444 fr
27-09 2019
Kl. 18:15
Hajduk SPuL Dankurd IF Kunst, Ryparken
3 - 4
255446
28-09 2019
Kl. 15:00
Sundby KFUM Pan Fodbold Kløvermarken
0 - 3
255445
29-09 2019
Kl. 10:00
JIF Hakoah Argon FK Kunst, Ryparken
7 - 3
255441
29-09 2019
Kl. 11:45
Sporting 43 NV FK Herman Kløvermarken
2 - 2
255447
29-09 2019
Kl. 13:30
Copenhagen Celtic Arctos Valby IP, Gl. Afdeling
UHT

Udehold taberdømt

255442 to
03-10 2019
Kl. 20:30
Amandas Sønner FC Siv Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 3
255450 fr
04-10 2019
Kl. 18:00
FC Siv RPIF Kunst, Valby IP, tribunen
255453
05-10 2019
Kl. 15:00
Argon FK Sundby KFUM Kunst, Ryparken
1 - 1
255448
05-10 2019
Kl. 15:15
Dankurd IF Arctos Kunstbane 1, Kløvermarken
6 - 1
255454
06-10 2019
Kl. 10:00
JIF Hakoah Copenhagen Celtic Kunst, Ryparken
5 - 0
255451
06-10 2019
Kl. 10:00
NV FK Herman Amandas Sønner Rådvadsvej
2 - 7
255449
06-10 2019
Kl. 11:45
FC Silenus Hajduk SPuL Kunst, Ryparken
1 - 1
255452
06-10 2019
Kl. 15:15
Pan Fodbold Sporting 43 Valby IP, Gl. Afdeling
7 - 0
255457 to
10-10 2019
Kl. 19:00
RPIF NV FK Herman Kløvermarken
255458 fr
11-10 2019
Kl. 18:15
Hajduk SPuL FC Siv Kunst, Ryparken
UHT

Udehold taberdømt

255495
12-10 2019
Kl. 11:15
Arctos FC Silenus Kløvermarken
2 - 5
255455
13-10 2019
Kl. 11:45
Sporting 43 Argon FK Kløvermarken
5 - 1
255496
13-10 2019
Kl. 13:00
Sundby KFUM JIF Hakoah Kløvermarken
0 - 12
255497
13-10 2019
Kl. 13:30
Copenhagen Celtic Dankurd IF Valby IP, Gl. Afdeling
3 - 3
255456
13-10 2019
Kl. 15:15
Amandas Sønner Pan Fodbold Kunstbane 2, Kløvermarken
1 - 6
255504
19-10 2019
Kl. 13:00
Sundby KFUM Copenhagen Celtic Kløvermarken
1 - 0
255403
20-10 2019
Kl. 11:45
JIF Hakoah Arctos Kunst, Ryparken
7 - 2
255513
20-10 2019
Kl. 11:45
NV FK Herman Dankurd IF Rådvadsvej
6 - 1
255507 to
24-10 2019
Kl. 19:00
RPIF Argon FK Kløvermarken
255508
fr
25-10 2019
Kl. 18:15
Hajduk SPuL Pan Fodbold Kunst, Ryparken
1 - 1
255509 fr
25-10 2019
Kl. 20:00
Arctos NV FK Herman Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

255510
26-10 2019
Kl. 15:15
Dankurd IF FC Siv Kunstbane 1, Kløvermarken
3 - 4
255505
27-10 2019
Kl. 11:45
Sporting 43 Sundby KFUM Kløvermarken
4 - 4
255511
27-10 2019
Kl. 13:30
FC Silenus Copenhagen Celtic Kunst, Ryparken
4 - 2
255506
27-10 2019
Kl. 15:15
Amandas Sønner JIF Hakoah Kunstbane 2, Kløvermarken
1 - 4
255393 on
30-10 2019
Kl. 19:30
Hajduk SPuL JIF Hakoah Kunst, Ryparken
2 - 3
255501 on
30-10 2019
Kl. 20:00
Pan Fodbold RPIF Kunst, Valby IP, tribunen
255499 fr
01-11 2019
Kl. 20:00
FC Siv Arctos Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

255502
02-11 2019
Kl. 11:15
Argon FK Amandas Sønner Kunst, Ryparken
5 - 3
255503
03-11 2019
Kl. 10:00
JIF Hakoah Sporting 43 Kunst, Ryparken
10 - 0
255500
03-11 2019
Kl. 10:00
NV FK Herman Hajduk SPuL Kunst, Grøndal Centret
2 - 1
255498
03-11 2019
Kl. 11:45
FC Silenus Dankurd IF Kunst, Ryparken
2 - 1
255404 on
06-11 2019
Kl. 20:15
Sundby KFUM Hajduk SPuL Kunstbane 2, Kløvermarken
2 - 8
255512 fr
08-11 2019
Kl. 18:00
FC Siv FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 2
255515
09-11 2019
Kl. 11:15
Argon FK Hajduk SPuL Kunst, Ryparken
3 - 5
255517
09-11 2019
Kl. 11:15
Sundby KFUM Amandas Sønner Kløvermarken
0 - 2
255516
10-11 2019
Kl. 11:45
JIF Hakoah RPIF Kunst, Ryparken
255518
10-11 2019
Kl. 13:30
Copenhagen Celtic Sporting 43 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 2
255514
10-11 2019
Kl. 15:15
Pan Fodbold Arctos Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

255522
28-03 2020
Kl. 12:00
Argon FK Arctos Kunst, Ryparken
UHT

Udehold taberdømt

255524
28-03 2020
Kl. 16:00
Sundby KFUM RPIF Kunstbane 1, Kløvermarken
ANN
255520
29-03 2020
Kl. 10:00
NV FK Herman FC Silenus Rådvadsvej
ANN
255523
29-03 2020
Kl. 12:00
JIF Hakoah Hajduk SPuL Kunst, Ryparken
ANN
255525
29-03 2020
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic FC Siv Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
255521
29-03 2020
Kl. 14:00
Pan Fodbold Dankurd IF Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
255519
29-03 2020
Kl. 18:00
Sporting 43 Amandas Sønner Kunstbane 1, Kløvermarken
ANN
257139 ma
20-04 2020
Kl. 20:00
Argon FK NV FK Herman Kunst, Ryparken
ANN
257140 ti
21-04 2020
Kl. 19:30
JIF Hakoah FC Siv Kunst, Ryparken
ANN
257141 on
22-04 2020
Kl. 18:00
Sundby KFUM FC Silenus Kløvermarken
ANN
257136 to
23-04 2020
Kl. 18:00
Sporting 43 Dankurd IF Kløvermarken
ANN
257142 to
23-04 2020
Kl. 20:00
Copenhagen Celtic Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
257137
25-04 2020
Kl. 10:00
Amandas Sønner Arctos Kløvermarken
UHT

Udehold taberdømt

257138
25-04 2020
Kl. 14:00
RPIF Hajduk SPuL Kunstbane 2, Kløvermarken
ANN
257126
26-04 2020
Kl. 12:00
JIF Hakoah Dankurd IF Kunst, Ryparken
ANN
257143 on
29-04 2020
Kl. 20:00
Hajduk SPuL Copenhagen Celtic Kunst, Ryparken
ANN
257149 fr
01-05 2020
Kl. 18:00
Pan Fodbold Argon FK Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
257144 fr
01-05 2020
Kl. 18:30
Arctos RPIF Kløvermarken
0 - 3
257147
02-05 2020
Kl. 10:00
FC Siv Sundby KFUM Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
257145
02-05 2020
Kl. 12:00
Dankurd IF Amandas Sønner Valby IP, tribunen
ANN
257148
03-05 2020
Kl. 10:00
NV FK Herman JIF Hakoah Rådvadsvej
ANN
257146
03-05 2020
Kl. 14:00
FC Silenus Sporting 43 Kunst, Ryparken
ANN
257182 to
07-05 2020
Kl. 18:00
RPIF Dankurd IF Kløvermarken
ANN
257183 fr
08-05 2020
Kl. 18:00
Hajduk SPuL Arctos Kunst, Ryparken
UHT

Udehold taberdømt

257185
09-05 2020
Kl. 14:00
Sundby KFUM NV FK Herman Kunstbane 2, Kløvermarken
ANN
257181
09-05 2020
Kl. 14:00
Amandas Sønner FC Silenus Kløvermarken
ANN
257186
10-05 2020
Kl. 12:00
Copenhagen Celtic Argon FK Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
257180
10-05 2020
Kl. 12:00
Sporting 43 FC Siv Kløvermarken
ANN
257184
10-05 2020
Kl. 14:00
JIF Hakoah Pan Fodbold Kunst, Ryparken
ANN
257226 ti
12-05 2020
Kl. 10:00
Arctos Pan Fodbold Kløvermarken
HHT

Hjemmehold taberdømt

257187 fr
15-05 2020
Kl. 18:00
Arctos Copenhagen Celtic Kløvermarken
HHT

Hjemmehold taberdømt

257192 fr
15-05 2020
Kl. 18:00
Pan Fodbold Sundby KFUM Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
257190
16-05 2020
Kl. 10:00
FC Siv Amandas Sønner Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
257188
16-05 2020
Kl. 12:00
Dankurd IF Hajduk SPuL Valby IP, tribunen
ANN
257191
17-05 2020
Kl. 10:00
NV FK Herman Sporting 43 Rådvadsvej
ANN
257189
17-05 2020
Kl. 12:00
FC Silenus RPIF Kunst, Ryparken
ANN
257193
17-05 2020
Kl. 16:00
Argon FK JIF Hakoah Kunst, Ryparken
ANN
257215 ma
18-05 2020
Kl. 20:00
FC Siv Dankurd IF Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
257217 ti
19-05 2020
Kl. 18:00
Pan Fodbold Hajduk SPuL Valby IP, Gl. Afdeling
ANN
257219 ti
19-05 2020
Kl. 19:30
JIF Hakoah Amandas Sønner Kunst, Ryparken
ANN
257216 on
20-05 2020
Kl. 18:00
NV FK Herman Arctos Rådvadsvej
UHT

Udehold taberdømt

257220 on
20-05 2020
Kl. 20:15
Sundby KFUM Sporting 43 Kunstbane 2, Kløvermarken
ANN
255529 to
21-05 2020
Kl. 10:00
Arctos JIF Hakoah Kløvermarken
HHT

Hjemmehold taberdømt

257221 to
21-05 2020
Kl. 12:00
Copenhagen Celtic FC Silenus Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
257196 to
21-05 2020
Kl. 12:00
RPIF FC Siv Kløvermarken
ANN
257198 fr
22-05 2020
Kl. 18:30
Arctos Dankurd IF Kløvermarken
HHT

Hjemmehold taberdømt

257199
23-05 2020
Kl. 12:00
Sundby KFUM Argon FK Kløvermarken
ANN
257195
23-05 2020
Kl. 14:00
Amandas Sønner NV FK Herman Kunstbane 2, Kløvermarken
ANN
257200
24-05 2020
Kl. 10:00
Copenhagen Celtic JIF Hakoah Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
257197
24-05 2020
Kl. 12:00
Hajduk SPuL FC Silenus Kunst, Ryparken
ANN
257194
24-05 2020
Kl. 18:00
Sporting 43 Pan Fodbold Kunstbane 2, Kløvermarken
ANN
257127 on
27-05 2020
Kl. 12:00
Sundby KFUM Arctos Kløvermarken
UHT

Udehold taberdømt

257203 on
27-05 2020
Kl. 18:00
FC Siv Hajduk SPuL Valby IP, Gl. Afdeling
ANN
257205 fr
29-05 2020
Kl. 20:00
Pan Fodbold Amandas Sønner Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
257206
30-05 2020
Kl. 10:00
Argon FK Sporting 43 Kunst, Ryparken
ANN
257201
30-05 2020
Kl. 12:00
Dankurd IF Copenhagen Celtic Valby IP, tribunen
ANN
257204
31-05 2020
Kl. 10:00
NV FK Herman RPIF Rådvadsvej
ANN
257207
31-05 2020
Kl. 12:00
JIF Hakoah Sundby KFUM Kunst, Ryparken
ANN
257202
31-05 2020
Kl. 14:00
FC Silenus Arctos Kunst, Ryparken
UHT

Udehold taberdømt

257211 on
03-06 2020
Kl. 20:00
Hajduk SPuL NV FK Herman Kunst, Ryparken
ANN
257131 to
04-06 2020
Kl. 14:00
Arctos Sporting 43 Kløvermarken
HHT

Hjemmehold taberdømt

257210 to
04-06 2020
Kl. 18:00
RPIF Pan Fodbold Kløvermarken
ANN
257212 fr
05-06 2020
Kl. 18:00
Arctos FC Siv Kløvermarken
HHT

Hjemmehold taberdømt

257213
06-06 2020
Kl. 12:00
Dankurd IF FC Silenus Valby IP, tribunen
ANN
257209
06-06 2020
Kl. 14:00
Amandas Sønner Argon FK Kunstbane 2, Kløvermarken
ANN
257214
07-06 2020
Kl. 10:00
Copenhagen Celtic Sundby KFUM Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
257208
07-06 2020
Kl. 14:00
Sporting 43 JIF Hakoah Kløvermarken
ANN
257218 ti
09-06 2020
Kl. 21:00
Argon FK RPIF Kunst, Ryparken
ANN
257122 ti
16-06 2020
Kl. 18:00
Sporting 43 Hajduk SPuL Kløvermarken
ANN
255527 on
17-06 2020
Kl. 20:15
RPIF Sporting 43 Kunstbane 2, Kløvermarken
ANN
255528 fr
19-06 2020
Kl. 18:00
Hajduk SPuL Sundby KFUM Kunst, Ryparken
ANN
257121
20-06 2020
Kl. 10:00
FC Siv NV FK Herman Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
255526
20-06 2020
Kl. 14:00
Amandas Sønner Copenhagen Celtic Kunstbane 1, Kløvermarken
ANN
255530
20-06 2020
Kl. 16:00
Dankurd IF Argon FK Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
257120
21-06 2020
Kl. 12:00
FC Silenus Pan Fodbold Kunst, Ryparken
ANN
257124
27-06 2020
Kl. 09:00
Pan Fodbold FC Siv Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
257128
27-06 2020
Kl. 10:00
Copenhagen Celtic NV FK Herman Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
257123
27-06 2020
Kl. 10:00
Amandas Sønner RPIF Kløvermarken
ANN
257125
27-06 2020
Kl. 12:00
Argon FK FC Silenus Kunst, Ryparken
ANN
257134
04-07 2020
Kl. 10:00
FC Siv Argon FK Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
257135
04-07 2020
Kl. 12:00
NV FK Herman Pan Fodbold Rådvadsvej
ANN
257132
04-07 2020
Kl. 12:00
Dankurd IF Sundby KFUM Valby IP, tribunen
ANN
257133
04-07 2020
Kl. 14:00
FC Silenus JIF Hakoah Kunst, Ryparken
ANN
257129
04-07 2020
Kl. 14:00
RPIF Copenhagen Celtic Kløvermarken
ANN
257130
04-07 2020
Kl. 14:00
Hajduk SPuL Amandas Sønner Kunst, Ryparken
ANN
257222
12-07 2020
Kl. 10:00
Sporting 43 Copenhagen Celtic Kløvermarken
ANN
257223
12-07 2020
Kl. 10:00
Amandas Sønner Sundby KFUM Kløvermarken
ANN
257224
12-07 2020
Kl. 10:00
RPIF JIF Hakoah Kløvermarken
ANN
257225
12-07 2020
Kl. 10:00
Hajduk SPuL Argon FK Kunst, Ryparken
ANN
257227
12-07 2020
Kl. 10:00
Dankurd IF NV FK Herman Valby IP, tribunen
ANN
257228
12-07 2020
Kl. 10:00
FC Silenus FC Siv Kunst, Ryparken
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind