Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug 2019
18:30
Volvox
6
Sønderbro Fight 4
0
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
14:00
AC Iben
Frem 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2019
18:30
Sønderbro Fight 4
SSB
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
18:15
Frem 4
2
Volvox
4
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2019
19:00
KB 3
AC Iben
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2019
19:30
Hakoah
2
FB 24
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
14:00
Amager FF 5
5
KFB 6
2
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2019
18:30
Volvox
4
SSB
1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:15
Frem 4
6
KB 3
3
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
21:00
FB 24
2
Amager FF 5
2
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
12:45
KFB 6
4
Sønderbro Fight 4
0
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
13:30
SSB
2
Amager FF 5
7
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2019
18:30
Sønderbro Fight 4
FB 24
UMH
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2019
19:00
KB 3
2
Volvox
5
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2019
19:30
Hakoah
3
Frem 4
7
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
14:00
Amager FF 5
3
AC Iben
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
11:15
SSB
0
KFB 6
0
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2019
19:30
FB 24
6
KB 3
5
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
18:15
Frem 4
0
Amager FF 5
4
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
19:30
AC Iben
2
Sønderbro Fight 4
1
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2019
19:00
KB 3
2
Hakoah
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
10:00
Volvox
0
KFB 6
8
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
15:15
FB 24
6
SSB
2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2019
18:00
Sønderbro Fight 4
3
Frem 4
7
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2019
18:00
Hakoah
3
Volvox
3
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
12:45
KFB 6
2
FB 24
1
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
14:00
Amager FF 5
2
KB 3
2
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
10:00
SSB
2
AC Iben
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2019
17:45
Volvox
0
FB 24
10
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2019
18:00
AC Iben
6
KFB 6
8
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2019
19:30
Hakoah
3
Amager FF 5
4
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2019
20:30
KB 3
9
Sønderbro Fight 4
2
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
11:45
Frem 4
3
SSB
3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2019
18:00
FB 24
AC Iben
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
13:30
KFB 6
12
Frem 4
5
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
13:30
Volvox
2
Amager FF 5
4
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
11:30
SSB
0
KB 3
7
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
15:00
Sønderbro Fight 4
1
Hakoah
5
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2019
11:45
KFB 6
3
Hakoah
2
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2019
19:00
AC Iben
Volvox
HHT
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2019
19:30
Hakoah
4
SSB
5
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2019
20:30
KB 3
3
KFB 6
3
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
17:00
Amager FF 5
4
Sønderbro Fight 4
1
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
11:45
Frem 4
3
FB 24
1
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
16:30
AC Iben
Hakoah
HHT
|
De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 1 - 8 rykker op
Nedrykning:
ingen