Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug 2019
18:30
B1908-Fremad Amager
2
Nykøbing FC
5
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
11:00
Lyngby BK (2)
2
Farum BK (2)
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
12:00
Greve Fodbold
2
A27
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
13:30
Frem
2
Vanløse
3
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
13:30
Køge BK (2)
2
KB (2)
2
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
11:15
A27
5
B1908-Fremad Amager
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
13:00
Nykøbing FC
3
Køge BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
11:00
KFUM BK, Roskilde
5
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
11:45
Vanløse
0
RB 1906
1
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
13:30
Farum BK (2)
1
Frem
0
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
13:30
KB (2)
2
Lyngby BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2019
19:30
B1908-Fremad Amager
3
KFUM BK, Roskilde
0
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
11:00
Lyngby BK (2)
2
Frem
3
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
11:30
RB 1906
1
Farum BK (2)
3
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
12:00
Greve Fodbold
2
Vanløse
2
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
13:30
KB (2)
0
Nykøbing FC
2
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
13:30
Køge BK (2)
1
A27
4
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:30
RB 1906
0
KFUM BK, Roskilde
0
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
11:15
A27
7
KB (2)
2
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
13:00
Nykøbing FC
2
Lyngby BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
11:00
KFUM BK, Roskilde
0
Køge BK (2)
6
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
11:45
Vanløse
3
B1908-Fremad Amager
5
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
13:30
Frem
4
RB 1906
1
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
14:00
Farum BK (2)
3
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2019
18:00
B1908-Fremad Amager
0
Farum BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
11:00
Lyngby BK (2)
2
RB 1906
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
12:00
Greve Fodbold
3
Frem
4
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
13:30
Køge BK (2)
1
Vanløse
0
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
13:30
KB (2)
4
KFUM BK, Roskilde
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
13:30
Nykøbing FC
2
A27
3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
11:15
A27
4
Lyngby BK (2)
2
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
11:00
KFUM BK, Roskilde
0
Nykøbing FC
8
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
11:30
RB 1906
2
Greve Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
11:45
Vanløse
2
KB (2)
3
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
13:30
Frem
5
B1908-Fremad Amager
3
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
14:00
Farum BK (2)
0
Køge BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2019
19:45
B1908-Fremad Amager
3
RB 1906
1
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
11:15
A27
8
KFUM BK, Roskilde
0
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
11:00
Lyngby BK (2)
1
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
13:30
KB (2)
4
Farum BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
13:30
Nykøbing FC
4
Vanløse
0
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
14:30
Køge BK (2)
2
Frem
4
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
11:00
KFUM BK, Roskilde
2
Lyngby BK (2)
3
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
11:30
RB 1906
1
Køge BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
11:45
Vanløse
0
A27
1
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
12:00
Greve Fodbold
3
B1908-Fremad Amager
1
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
13:30
Frem
4
KB (2)
5
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
14:00
Farum BK (2)
1
Nykøbing FC
3
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
11:15
A27
1
Farum BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
13:00
Nykøbing FC
6
Frem
1
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
11:00
KFUM BK, Roskilde
1
Vanløse
2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
11:00
Lyngby BK (2)
0
B1908-Fremad Amager
2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
13:30
KB (2)
0
RB 1906
2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
13:30
Køge BK (2)
2
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2019
19:30
B1908-Fremad Amager
6
Køge BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
11:00
Lyngby BK (2)
3
Vanløse
2
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
11:30
RB 1906
0
Nykøbing FC
4
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
11:45
Greve Fodbold
3
KB (2)
4
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
13:30
Frem
1
A27
2
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
13:30
Farum BK (2)
7
KFUM BK, Roskilde
1
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2019
11:00
KFUM BK, Roskilde
1
Frem
5
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2019
13:30
Køge BK (2)
3
Lyngby BK (2)
4
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2019
13:30
KB (2)
5
B1908-Fremad Amager
0
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2019
13:30
Nykøbing FC
5
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2019
13:30
A27
3
RB 1906
0
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2019
13:30
Vanløse
1
Farum BK (2)
3
|
Anmodning pr. mail/flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:
DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København v/Martin Munk på munk@dbukoebenhavn.dk