Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. nov 2019
10:00
FB
3
HB
4
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
11:00
Skovshoved IF
6
B 1903
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
12:00
Bk. VLI
7
Nørrebro United
9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
17:00
Hellas
1
KB
4
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
18:00
KFUM
Føroyar
UMH
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
13:00
B 1903
0
Bk. VLI
12
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
14:00
HB
11
Skovshoved IF
3
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
15:00
KB
6
FB
7
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
16:00
Føroyar
11
Hellas
3
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
17:00
Nørrebro United
3
KFUM
7
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
13:00
B 1903
8
HB
5
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
14:00
FB
5
Føroyar
9
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
15:00
Hellas
5
Nørrebro United
6
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
16:00
Skovshoved IF
2
KB
11
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
17:00
Bk. VLI
KFUM
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
10:00
HB
1
Bk. VLI
3
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
11:00
KB
4
B 1903
3
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
12:00
KFUM
10
Hellas
2
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
13:00
Føroyar
5
Skovshoved IF
12
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
14:00
Nørrebro United
5
FB
8
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
13:00
B 1903
6
Føroyar
8
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
14:00
FB
5
KFUM
11
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
15:00
Bk. VLI
8
Hellas
3
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
17:00
HB
2
KB
2
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
18:00
Skovshoved IF
Nørrebro United
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
13:00
Hellas
7
FB
2
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
14:00
KB
7
Bk. VLI
1
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
15:00
KFUM
12
Skovshoved IF
4
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
17:00
Nørrebro United
8
B 1903
4
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
18:00
Føroyar
8
HB
3
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
13:00
B 1903
5
KFUM
5
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
14:00
Bk. VLI
FB
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
15:00
Skovshoved IF
6
Hellas
5
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
16:00
KB
7
Føroyar
12
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
17:00
HB
3
Nørrebro United
5
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
13:00
Hellas
3
B 1903
3
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
14:00
KFUM
8
HB
3
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
15:00
Bk. VLI
3
Føroyar
8
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
17:00
FB
0
Skovshoved IF
3
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
18:00
Nørrebro United
2
KB
2
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
13:00
B 1903
8
FB
6
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
14:00
HB
9
Hellas
6
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
15:00
Skovshoved IF
4
Bk. VLI
4
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
17:00
KB
2
KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
18:00
Føroyar
5
Nørrebro United
5
|
- futsalbold, veste, tidtager samt indberette kampens resultat
2) Benskinner er obligatoriske i Futsal.
3) Der anvendes elektronisk holdkort i Futsalturneringen.
4) Spilletiden er 2 x 20 min (løbende tid) med to dommere