Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. apr 2019
18:30
Stefan 5
2
Hajduk SPuL
4
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2019
19:30
KB 5
4
FB 26
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
11:30
KFB 6
4
Jægersborg 2
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
13:30
Nørrebro United 11
7
Beatum
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2019
10:30
HB 9
1
Amager FF 4
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
20:30
Beatum
2
Stefan 5
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2019
19:45
Hajduk SPuL
4
HB 9
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2019
19:00
Amager FF 4
2
KB 5
3
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2019
20:45
FB 26
3
KFB 6
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
13:00
Jægersborg 2
1
Nørrebro United 11
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2019
18:30
Stefan 5
HB 9
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2019
19:00
Beatum
3
Jægersborg 2
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
11:30
KFB 6
1
Amager FF 4
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
12:00
Nørrebro United 11
2
FB 26
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2019
19:00
HB 9
3
KB 5
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
11:00
Jægersborg 2
0
Stefan 5
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
15:00
FB 26
12
Beatum
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2019
19:45
Hajduk SPuL
3
KFB 6
3
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2019
18:30
Stefan 5
3
KB 5
5
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2019
19:00
Beatum
5
Amager FF 4
7
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
11:00
Jægersborg 2
5
FB 26
3
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
11:30
KFB 6
3
HB 9
3
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2019
19:45
Hajduk SPuL
9
Beatum
2
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2019
19:00
Amager FF 4
1
Jægersborg 2
5
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2019
19:30
KB 5
2
KFB 6
1
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
15:30
FB 26
0
Stefan 5
1
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2019
19:00
Amager FF 4
1
Nørrebro United 11
5
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2019
19:30
Nørrebro United 11
1
Hajduk SPuL
4
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2019
19:00
KB 5
Beatum
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
11:30
KFB 6
0
Nørrebro United 11
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2019
11:15
HB 9
7
Jægersborg 2
3
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
19:30
Hajduk SPuL
1
KB 5
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:30
Stefan 5
Amager FF 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
19:00
FB 26
7
HB 9
5
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2019
19:00
Amager FF 4
5
Hajduk SPuL
4
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2019
19:30
Beatum
2
KFB 6
7
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
11:30
Nørrebro United 11
Stefan 5
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
13:00
Jægersborg 2
2
KB 5
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2019
18:15
HB 9
2
Nørrebro United 11
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2019
19:45
Hajduk SPuL
3
FB 26
5
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
12:30
Stefan 5
1
KFB 6
1
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2019
18:30
FB 26
Amager FF 4
UMH
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
10:00
Beatum
7
HB 9
4
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
11:00
Nørrebro United 11
KB 5
UHHT
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
13:00
Jægersborg 2
1
Hajduk SPuL
3
|
Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljerne 1 - 8 rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning:
De tre dårligste nr. 10 på tværs af puljerne 1 - 8 rykker ned.
Dårligste nr. 10 findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) flest udeblivelser
b) dårligste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
c) dårligste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
d) dårligste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
e) lodtrækning
7M Event dag for 7M kvinder og herrer