MENU

GVI. Nymosen //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
353967 2
04-12 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 1-2 (08) VinterBOLD Pulje 6 GVI Østerbro IF
7
-
0
546453 2
04-12 2022
Kl. 10:00
U11 Piger 3 (12) 8M VinterBOLD Pulje 1 GVI HIK
797974 2
04-12 2022
Kl. 12:00
U12 Drenge 2 (11) 8M VinterBOLD Pulje 1 GVI Espergærde IF
937801 2
04-12 2022
Kl. 12:00
U14 Drenge 3 (09) VinterBOLD Pulje 7 GVI B. 1973, Herlev
4
-
1
973306 2
04-12 2022
Kl. 12:00
U11 Drenge 2 (12) 8M VinterBOLD Pulje 6 GVI (2) Dragør BK
985758 2
04-12 2022
Kl. 14:00
U11 Drenge 3 (12) 8M VinterBOLD Pulje 2 GVI Lundtofte Boldklub
555363 2
04-12 2022
Kl. 14:00
U16 Drenge 1-2 (07) VinterBOLD Pulje 4 GVI Fremad Valby
1
-
0
311740 2
04-12 2022
Kl. 14:00
U13 Piger 2 (10) 8M VinterBOLD Pulje 1 GVI Nørrebro United
7
-
0
212582
04-12 2022
Kl. 16:00
Træningskamp U13 Piger 1 Pulje 1 GVI BK Rødovre
844550
04-12 2022
Kl. 16:00
Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1 GVI Hørsholm-Usserød IK
Kamp annulleret
162234 2 ti
06-12 2022
Kl. 20:15
M+40 VinterBOLD Pulje 1 GVI/Jægersborg IF Skjold Birkerød
157739 2 on
07-12 2022
Kl. 20:15
M+32 2 VinterBOLD Pulje 1 GVI Lundtofte Boldklub
336244 to
08-12 2022
Kl. 18:30
Træningskamp U16 Drenge Øst Pulje 1 GVI GVI
837765 6
11-12 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 IF Bytoften GVI
837766 6
11-12 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Vejby IF B. 82, Virum
861399 6
11-12 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 2 GVI Bk. Skjold
861400 6
11-12 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 2 HIK B 93 (2)
Udehold taberdømt
861401 6
11-12 2022
Kl. 10:30
U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 2 B 93 (2) GVI
Hjemmehold taberdømt
861402 6
11-12 2022
Kl. 10:30
U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 2 Bk. Skjold HIK
837767 6
11-12 2022
Kl. 10:30
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Blovstrød IF IF Bytoften
837768 6
11-12 2022
Kl. 10:30
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 GVI Vejby IF
837770 6
11-12 2022
Kl. 11:00
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 B. 82, Virum Blovstrød IF
837771 6
11-12 2022
Kl. 11:00
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 IF Bytoften Vejby IF
861403 6
11-12 2022
Kl. 11:00
U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 2 GVI HIK
861404 6
11-12 2022
Kl. 11:00
U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 2 Bk. Skjold B 93 (2)
Udehold taberdømt
837772 6
11-12 2022
Kl. 11:30
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Blovstrød IF GVI
837773 6
11-12 2022
Kl. 11:30
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 B. 82, Virum IF Bytoften
242411
11-12 2022
Kl. 11:30
Træningskamp Herre Serie 4 Pulje 1 GVI B 1903
864257 7
11-12 2022
Kl. 12:00
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 5 GVI Skjold (2)
864258 7
11-12 2022
Kl. 12:00
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 5 Brønshøj BK HIK
864476 5
11-12 2022
Kl. 12:00
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 GVI Skjold (2)
864477 5
11-12 2022
Kl. 12:00
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Oversidder BK Rødovre
864478 5
11-12 2022
Kl. 12:30
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 BK Avarta GVI
864479 5
11-12 2022
Kl. 12:30
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Skjold (2) Oversidder
864259 7
11-12 2022
Kl. 12:30
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 5 HIK GVI
864260 7
11-12 2022
Kl. 12:30
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 5 Skjold (2) Brønshøj BK
864261 7
11-12 2022
Kl. 13:00
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 5 GVI Brønshøj BK
864262 7
11-12 2022
Kl. 13:00
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 5 Skjold (2) HIK
864480 5
11-12 2022
Kl. 13:00
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 BK Rødovre BK Avarta
864481 5
11-12 2022
Kl. 13:00
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 GVI Oversidder
864482 5
11-12 2022
Kl. 13:30
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 BK Avarta Skjold (2)
864483 5
11-12 2022
Kl. 13:30
U9 Drenge 4 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 BK Rødovre GVI
865026 8
11-12 2022
Kl. 14:00
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 GVI Slagslunde-Ganløse IF
865027 8
11-12 2022
Kl. 14:00
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Ålholm IF (2) FC Holte
Hjemmehold taberdømt
394273 8
11-12 2022
Kl. 14:00
U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 GVI Allerød Fodbold Klub
394274 8
11-12 2022
Kl. 14:00
U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Fix B.93
874474 5
11-12 2022
Kl. 14:00
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Humlebæk BK GVI
874475 5
11-12 2022
Kl. 14:00
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Skjold (1) Nivå-Kokkedal FK
874476 5
11-12 2022
Kl. 14:30
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Nivå-Kokkedal FK Humlebæk BK
874477 5
11-12 2022
Kl. 14:30
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 GVI Skjold (1)
394275 8
11-12 2022
Kl. 14:30
U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 B.93 GVI
394276 8
11-12 2022
Kl. 14:30
U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Fix
865028 8
11-12 2022
Kl. 14:30
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 FC Holte GVI
865029 8
11-12 2022
Kl. 14:30
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Slagslunde-Ganløse IF Ålholm IF (2)
Udehold taberdømt
865030 8
11-12 2022
Kl. 15:00
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 GVI Ålholm IF (2)
Udehold taberdømt
865031 8
11-12 2022
Kl. 15:00
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Slagslunde-Ganløse IF FC Holte
394277 8
11-12 2022
Kl. 15:00
U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 GVI Fix
394278 8
11-12 2022
Kl. 15:00
U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub B.93
874478 5
11-12 2022
Kl. 15:00
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 Humlebæk BK Skjold (1)
874479 5
11-12 2022
Kl. 15:00
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1 GVI Nivå-Kokkedal FK
928383 2
11-12 2022
Kl. 16:00
U14 Drenge 4 (09) VinterBOLD Pulje 4 GVI (1) BK Avarta
157746 3 on
14-12 2022
Kl. 20:15
M+32 2 VinterBOLD Pulje 1 GVI B 1908
928618 3 fr
16-12 2022
Kl. 18:30
U14 Drenge 4 (09) VinterBOLD Pulje 4 GVI (1) HIK
457120 3
17-12 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge 4 (12) 8M VinterBOLD Pulje 4 GVI HIK
797934 3
17-12 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge 1 (11) 8M VinterBOLD Pulje 4 GVI Vestia
543105 3
17-12 2022
Kl. 12:00
U12 Piger 3 (11) 8M VinterBOLD Pulje 1 GVI Allerød Fodbold Klub
131781 3
17-12 2022
Kl. 14:00
U15 Drenge 3-4 (08) VinterBOLD Pulje 8 GVI HIK
820254 3
18-12 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge 3 (11) 8M VinterBOLD Pulje 3 GVI B93
316882 3
18-12 2022
Kl. 12:00
U16 Piger 1-2 (07/08) VinterBOLD Pulje 3 GVI FB

Log ind