MENU

GVI. Nymosen //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
869830 2
11-12 2021
Kl. 12:00
VinterBold U17 Drenge Mester Pulje 1 GVI Oversidder
663918 6
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 Pulje 2 Skovshoved IF 3 Humlebæk BK 2
663919 6
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 Pulje 2 Hørsholm-Usserød IK 4 GVI 6
878040 9
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 4 (12) 5v5 Pulje 3 KFUM 2 B93 4
878041 9
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 4 (12) 5v5 Pulje 3 GVI 4 B 1903 2
919352 7
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 Pulje 5 CIK 2 Skovshoved IF 2
919353 7
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 Pulje 5 GVI 4 Nørrebro United 4
919354 7
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 Pulje 5 Skovshoved IF 2 Nørrebro United 4
878042 9
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U10 Drenge 4 (12) 5v5 Pulje 3 B93 4 B 1903 2
878043 9
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U10 Drenge 4 (12) 5v5 Pulje 3 KFUM 2 GVI 4
919355 7
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 Pulje 5 CIK 2 GVI 4
663920 6
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 Pulje 2 Hørsholm-Usserød IK 4 Humlebæk BK 2
663921 6
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 Pulje 2 Skovshoved IF 3 GVI 6
663922 6
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 Pulje 2 Humlebæk BK 2 GVI 6
663923 6
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 Pulje 2 Hørsholm-Usserød IK 4 Skovshoved IF 3
919356 7
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 Pulje 5 CIK 2 Nørrebro United 4
919357 7
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 Pulje 5 Skovshoved IF 2 GVI 4
878044 9
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U10 Drenge 4 (12) 5v5 Pulje 3 KFUM 2 B 1903 2
878045 9
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U10 Drenge 4 (12) 5v5 Pulje 3 B93 4 GVI 4
770617 9
12-12 2021
Kl. 11:15
VinterBold U10 Piger 3 (12) 5v5 Pulje 1 Hårlev BK Taastrup FC (2)
770618 9
12-12 2021
Kl. 11:15
VinterBold U10 Piger 3 (12) 5v5 Pulje 1 Bagsværd BK 3 GVI
770619 9
12-12 2021
Kl. 11:40
VinterBold U10 Piger 3 (12) 5v5 Pulje 1 Taastrup FC (2) GVI
770620 9
12-12 2021
Kl. 11:40
VinterBold U10 Piger 3 (12) 5v5 Pulje 1 Hårlev BK Bagsværd BK 3
770621 9
12-12 2021
Kl. 12:05
VinterBold U10 Piger 3 (12) 5v5 Pulje 1 Hårlev BK GVI
770622 9
12-12 2021
Kl. 12:05
VinterBold U10 Piger 3 (12) 5v5 Pulje 1 Taastrup FC (2) Bagsværd BK 3
935935 3 on
15-12 2021
Kl. 20:15
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 Pulje 3 GVI B 1903 (2)
620151 3
18-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U12 Drenge 3 (10) 8v8 Pulje 7 GVI 2 Bagsværd BK 2
690759 3
18-12 2021
Kl. 12:00
VinterBold U11 Drenge 1 (11) 8v8 Pulje 2 GVI 1 Ølstykke FC
884990 3
18-12 2021
Kl. 12:00
VinterBOLD U-16 piger 1-2 Pulje 2 GVI Hørsholm-Usserød IK
677005 3
19-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U11 Drenge 3 (11) 8v8 Pulje 6 GVI 2 BK Vestia 2
641307 3
19-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U11 Piger 2 (11) 8v8 Pulje 2 GVI LSF (1)
892853 3
19-12 2021
Kl. 12:00
VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 1 GVI Lyngby Boldklub 1921
883203 3
19-12 2021
Kl. 12:00
VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 2 GVI BK Avarta
618584 3
08-01 2022
Kl. 10:00
VinterBold U12 Drenge 4 (10) 8v8 Pulje 4 GVI 3 Bagsværd BK 3

Log ind