Jens Jessens Vej

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
121808
fr12-04 2024
17:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
12. apr
17:00
FB 4
Vanløse 4
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
301746
fr12-04 2024
17:00 U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
3
-
1
12. apr
17:00
FB 2
3
B.93 3
1
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
218079
fr12-04 2024
18:30 Serie 4, P2/9 Forår P9
12. apr
18:30
FB 9
FB 15
Serie 4, P2/9 Forår P9
236439
fr12-04 2024
18:30 Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
FB
12. apr
18:30
FB
Fremad Valby
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
191476
13-04 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
13. apr
10:00
FA 2000 5
B 1903 3
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
191478
13-04 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
13. apr
10:00
FB 3
Husum Bk 2
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
211764
13-04 2024
10:00 Serie 3, P2/5 Forår P5
13. apr
10:00
FA 2000 7
Skjold 6
Serie 3, P2/5 Forår P5
136688
13-04 2024
10:00 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
13. apr
10:00
FA 2000
Hekla
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
138012
13-04 2024
10:00 U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
FB
13. apr
10:00
FB
Dragør BK
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
862690
13-04 2024
10:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
13. apr
10:00
FB 3
Hellas 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
626975
13-04 2024
10:00 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
13. apr
10:00
FB 1
FA 2000
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
756968
13-04 2024
12:00 U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
13. apr
12:00
FA 2000 1
Stefan 1
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
952622
13-04 2024
12:00 U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
13. apr
12:00
FA 2000 2
Kastrup 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
214560
13-04 2024
12:00 Serie 4, P2/9 Forår P3
13. apr
12:00
VLI 3
KB 6
Serie 4, P2/9 Forår P3
245185
13-04 2024
12:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
13. apr
12:00
FB 14
Skjold 7
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
301815
13-04 2024
12:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
13. apr
12:00
FA 2000 3
Union 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
308077
13-04 2024
12:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
13. apr
12:00
FA 2000 1
B.93 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
183527
13-04 2024
14:00 Serie 2, P2/3 Forår P2
13. apr
14:00
FB 4
KB 3
Serie 2, P2/3 Forår P2
213020
13-04 2024
14:00 Serie 4, P2/9 Forår P2
13. apr
14:00
FB 16
Skjold 16
Serie 4, P2/9 Forår P2
125010
13-04 2024
14:00 U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
13. apr
14:00
FA 2000
AB 2
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
953958
13-04 2024
14:00 U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
FB
13. apr
14:00
FA 2000
FB
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
242466
13-04 2024
16:00 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
13. apr
16:00
FB 9
Frederiksberg Rangers
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
419916
13-04 2024
16:00 Serie 3, P2/5 Forår P4
13. apr
16:00
FB 6
HB 5
Serie 3, P2/5 Forår P4
466225
13-04 2024
16:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
13. apr
16:00
FA 2000 14
Tårnby FF 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
119774
14-04 2024
10:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
CIK
14. apr
10:00
CBS Sport
CIK
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
216347
14-04 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P6
14. apr
10:00
FA 2000 13
FB 12
Serie 4, P2/9 Forår P6
308500
14-04 2024
10:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
14. apr
10:00
FB 1
KB 2
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
429266
14-04 2024
10:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
FB
14. apr
10:00
FB
AB Tårnby 3
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
749037
14-04 2024
10:00 U14 Drenge 1 (10) Forår P1
14. apr
10:00
FA 2000 2
HIK 2
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
749248
14-04 2024
10:00 U14 Drenge 3 (10) Forår P3
14. apr
10:00
FA 2000 3
Kastrup 2
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
749308
14-04 2024
10:00 U14 Drenge 4 (10) Forår P4
14. apr
10:00
FB 3
Fremad Amager 4
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
954950
14-04 2024
10:00 U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
FB
14. apr
10:00
FB
Roskilde Boldklub
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
852436
14-04 2024
12:00 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
14. apr
12:00
FA 2000
B.93 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
905233
14-04 2024
12:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
14. apr
12:00
FA 2000 2
KB 4
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
583172
14-04 2024
12:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
14. apr
12:00
FA 2000 4
BK Rødovre
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
661604
14-04 2024
12:00 U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
14. apr
12:00
FA 2000 2
Hellas
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
333082
14-04 2024
12:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
14. apr
12:00
FB 15
Skjold 20
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
211762
14-04 2024
12:00 Serie 3, P2/5 Forår P5
14. apr
12:00
CBS Sport 3
B 1903 5
Serie 3, P2/5 Forår P5
214310
14-04 2024
12:00 Serie 4, P2/9 Forår P3
14. apr
12:00
FB 14
B.93 5
Serie 4, P2/9 Forår P3
216770
14-04 2024
14:00 Serie 4, P2/9 Forår P8
14. apr
14:00
FA 2000 9
Watan FC 2
Serie 4, P2/9 Forår P8
228254
14-04 2024
14:00 KS, Kvinder Forår KSK
14. apr
14:00
FA 2000
CBS Sport
KS, Kvinder Forår KSK
238741
14-04 2024
14:00 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
Oversidder
14. apr
14:00
FB 2
Oversidder
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
241155
14-04 2024
14:00 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
14. apr
14:00
FB 8
Skjold 5
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
581183
14-04 2024
14:00 U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
FB
14. apr
14:00
FB
B.93 2
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
210129
14-04 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P3
14. apr
14:00
FB 8
Bispebjerg 2
Serie 3, P2/5 Forår P3
261645
14-04 2024
16:00 Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
14. apr
16:00
Dunses Disciple
Borghaven IF
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
218133
14-04 2024
16:00 Serie 4, P2/9 Forår P9
14. apr
16:00
FA 2000 11
HB 6
Serie 4, P2/9 Forår P9
336303
14-04 2024
16:00 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
14. apr
16:00
FB 2
Hellas 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
183526
14-04 2024
16:00 Serie 2, P2/3 Forår P2
14. apr
16:00
FA 2000 4
AB Tårnby 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
126135
ma15-04 2024
20:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
15. apr
20:30
FA 2000 13
Vanløse 4
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
130083
ma15-04 2024
20:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
15. apr
20:30
FA 2000 15
Dankurd IF
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
130240
ma15-04 2024
22:00 M+60 Forår - Dommerløs række P1
Oversidder
15. apr
22:00
FA 2000
Oversidder
M+60 Forår - Dommerløs række P1
250294
ti16-04 2024
19:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
16. apr
19:00
FB 13
Skjold 11
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
146514
ti16-04 2024
19:45 Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
16. apr
19:45
FA 2000 (KSH) (2)
Dunses Disciple (S5P3)
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
238991
ti16-04 2024
20:30 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
16. apr
20:30
FB 3
Viktoria 2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
241159
ti16-04 2024
20:30 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
16. apr
20:30
FB 6
Skjold
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
242484
ti16-04 2024
20:30 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
16. apr
20:30
FA 2000 6
KB 2
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
285366
on17-04 2024
19:00 M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
FB
17. apr
19:00
FB
Nørrebro United (2)
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
215347
on17-04 2024
20:10 Serie 4, P2/9 Forår P5
17. apr
20:10
VLI 2
B.93 9
Serie 4, P2/9 Forår P5
243101
on17-04 2024
20:30 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
17. apr
20:30
FB 4
ØKF
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
255791
on17-04 2024
20:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
17. apr
20:30
FA 2000 7
HB 5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
283244
on17-04 2024
20:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
17. apr
20:30
FB 18
Skjold 17
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
333141
on17-04 2024
20:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
17. apr
20:30
FA 2000 9
Østerbro IF 3
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
782340
to18-04 2024
19:30 KS Herre 23/24 P1
18. apr
19:30
FA 2000 2
Husum Bk.
KS Herre 23/24 P1
206451
to18-04 2024
20:00 Serie 2, P2/3 Forår P3
18. apr
20:00
FA 2000 5
Østerbro IF 3
Serie 2, P2/3 Forår P3
245427
to18-04 2024
20:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
18. apr
20:30
FB 12
Skjold 8
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
960651
fr19-04 2024
17:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
19. apr
17:00
FB 3
Skjold 4
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
255922
fr19-04 2024
18:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
19. apr
18:30
FB 17
Stefan 4
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
663883
fr19-04 2024
18:30 U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
19. apr
18:30
FB 2
Skjold
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
216773
fr19-04 2024
19:00 Serie 4, P2/9 Forår P8
19. apr
19:00
FB 10
Copenhagen Celtic 2
Serie 4, P2/9 Forår P8
213047
20-04 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P2
20. apr
10:00
FA 2000 10
FB 16
Serie 4, P2/9 Forår P2
214730
20-04 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P4
20. apr
10:00
FA 2000 12
B.93 6
Serie 4, P2/9 Forår P4
156065
20-04 2024
10:00 U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
20. apr
10:00
FA 2000
Husum Bk
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
402042
20-04 2024
10:00 U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
GVI
20. apr
10:00
FA 2000 3
GVI
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
450797
20-04 2024
10:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
FB
20. apr
10:00
FB 2
FB
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
853281
20-04 2024
10:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
20. apr
10:00
FB 2
Vanløse 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
855706
20-04 2024
10:00 U16 Piger M (08/09) Forår P1
FB
Oversidder
20. apr
10:00
FB
Oversidder
U16 Piger M (08/09) Forår P1
667008
20-04 2024
12:00 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
20. apr
12:00
FA 2000 3
Frem 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
667010
20-04 2024
12:00 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
20. apr
12:00
FB 2
KFUM 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
579026
20-04 2024
12:00 U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
20. apr
12:00
FA 2000
Lyngby
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
579295
20-04 2024
14:00 U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
LSF
20. apr
14:00
FA 2000
LSF
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
211791
20-04 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P5
20. apr
14:00
FB 5
CBS Sport 3
Serie 3, P2/5 Forår P5
663725
20-04 2024
14:00 U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
FB
20. apr
14:00
FB
Union
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
705440
20-04 2024
14:00 U15 Drenge 3 (09) Forår P3
20. apr
14:00
FA 2000 3
Jægersborg BK
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
975710
20-04 2024
16:00 U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
Oversidder
20. apr
16:00
FA 2000 2
Oversidder
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
593685
20-04 2024
16:00 U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
GVI
20. apr
16:00
FA 2000
GVI
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
238922
20-04 2024
16:00 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
20. apr
16:00
FA 2000 2
FA 2000 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
238993
20-04 2024
16:00 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
KB
20. apr
16:00
FA 2000 4
KB
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
307900
20-04 2024
16:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
20. apr
16:00
FA 2000 3
Nørrebro United 3
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
189686
21-04 2024
10:00 Serie 3, P2/5 Forår P2
21. apr
10:00
FA 2000 6
HB 3
Serie 3, P2/5 Forår P2
210138
21-04 2024
10:00 Serie 3, P2/5 Forår P3
21. apr
10:00
CBS Sport 4
HB 4
Serie 3, P2/5 Forår P3
683160
21-04 2024
10:00 U16 Drenge M (08) Forår Mester
FB
21. apr
10:00
FB
Hekla 2
U16 Drenge M (08) Forår Mester
696563
21-04 2024
10:00 U15 Drenge 2 (09) Forår P2
21. apr
10:00
FA 2000 2
Rødovre
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
749166
21-04 2024
10:00 U14 Drenge 2 (10) Forår P2
21. apr
10:00
FB 2
Østerbro IF 2
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
762361
21-04 2024
10:00 U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
21. apr
10:00
FA 2000 2
Hvidovre IF
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
893405
21-04 2024
12:00 U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
21. apr
12:00
FA 2000
Farum BK
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
497717
21-04 2024
12:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
21. apr
12:00
FA 2000 2
Fremad Valby 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
663451
21-04 2024
12:00 U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
21. apr
12:00
FA 2000 2
HIK 2
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
218136
21-04 2024
12:00 Serie 4, P2/9 Forår P9
21. apr
12:00
FB 15
Skjold 14
Serie 4, P2/9 Forår P9
229041
21-04 2024
12:00 KS, Kvinder Forår KSK
21. apr
12:00
CBS Sport
Heimdal
KS, Kvinder Forår KSK
955056
21-04 2024
12:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
21. apr
12:00
FA 2000
Hørsholm-Usserød IK
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
229037
21-04 2024
14:00 KS, Kvinder Forår KSK
21. apr
14:00
FA 2000
Sundby 2
KS, Kvinder Forår KSK
913843
21-04 2024
14:00 U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
21. apr
14:00
FA 2000
Tuse IF
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
954838
21-04 2024
14:00 U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
FB
21. apr
14:00
FA 2000
FB
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
209596
21-04 2024
14:00 Serie 2, P2/3 Forår P3
21. apr
14:00
FB 3
HIK 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
189670
21-04 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P2
21. apr
14:00
FB 7
Østerbro IF 4
Serie 3, P2/5 Forår P2
209597
21-04 2024
16:00 Serie 2, P2/3 Forår P3
21. apr
16:00
FA 2000 5
Skjold 3
Serie 2, P2/3 Forår P3
780124
21-04 2024
16:00 U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
GVI
21. apr
16:00
FB/Hellas 2
GVI
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
705441
21-04 2024
16:00 U15 Drenge 3 (09) Forår P3
21. apr
16:00
FB 2
Sundby 2
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
216472
21-04 2024
16:00 Serie 4, P2/9 Forår P7
21. apr
16:00
FA 2000 8
Hekla 2
Serie 4, P2/9 Forår P7
336259
21-04 2024
16:00 Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
FB
21. apr
16:00
FB
HB 2
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
462190
21-04 2024
16:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
21. apr
16:00
FA 2000 15
Vestergården
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
462192
21-04 2024
16:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
Oversidder
21. apr
16:00
CBS Sport 5
Oversidder
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
471331
21-04 2024
16:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
21. apr
16:00
FB 21
Skjold 22
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
914850
ma22-04 2024
19:00 U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
22. apr
19:00
FA 2000
Glostrup
U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
333147
ma22-04 2024
20:15 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
VLI
22. apr
20:15
VLI
FB 20
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
419328
ma22-04 2024
20:30 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
FB
KB
22. apr
20:30
FB
KB
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
130081
ma22-04 2024
20:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
22. apr
20:30
FA 2000 15
Nørrebro United 7
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
241165
ma22-04 2024
20:30 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
22. apr
20:30
FB 6
Copenhagen Foxes
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
333448
ti23-04 2024
19:10 Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
23. apr
19:10
CBS Sport
Amalie
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
592207
ti23-04 2024
20:30 M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
FB
23. apr
20:30
FB
Copenhagen Celtic
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
130249
ti23-04 2024
20:30 M+60 Forår - Dommerløs række P1
23. apr
20:30
FA 2000
B.93
M+60 Forår - Dommerløs række P1
238996
ti23-04 2024
20:30 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
23. apr
20:30
FB 3
Spartak Ciervo
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
283331
ti23-04 2024
20:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
23. apr
20:30
FB 19
Fremad Valby 8
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
236467
on24-04 2024
19:00 Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
FB
24. apr
19:00
FB
Union
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
283252
on24-04 2024
20:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
24. apr
20:30
FB 18
Nørrebro United 6
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
305309
on24-04 2024
20:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
24. apr
20:30
FB 16
Skjold 19
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
130090
on24-04 2024
20:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
24. apr
20:30
FA 2000 15
Skovshoved IF 3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
977903
to25-04 2024
19:15 Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1
25. apr
19:15
CBS Sport (M)
Nørrebro United 2
Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1
129892
to25-04 2024
20:30 M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
25. apr
20:30
FA 2000
B.93
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
243051
to25-04 2024
20:30 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
Oversidder
25. apr
20:30
FA 2000 6
Oversidder
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
243108
to25-04 2024
20:30 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
25. apr
20:30
FB 4
Pan Fodbold
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
333253
to25-04 2024
20:35 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
25. apr
20:35
FA 2000 10
Ørestad IF
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
301756
fr26-04 2024
17:00 U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
26. apr
17:00
FB 2
Aakanden GF
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
705687
fr26-04 2024
17:00 U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
26. apr
17:00
FB 3
AB Tårnby 4
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
255927
fr26-04 2024
18:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
26. apr
18:30
FB 17
Frem 6
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
213052
fr26-04 2024
19:00 Serie 4, P2/9 Forår P2
26. apr
19:00
FB 16
B 1903 6
Serie 4, P2/9 Forår P2
330707
27-04 2024
10:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
27. apr
10:00
FB 3
Vanløse 4
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
191488
27-04 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
27. apr
10:00
FA 2000 5
Brønshøj BK
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
136751
27-04 2024
10:00 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
27. apr
10:00
FA 2000
Hellas
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
138041
27-04 2024
10:00 U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
FB
Fix
27. apr
10:00
FB
Fix
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
749319
27-04 2024
10:00 U14 Drenge 4 (10) Forår P4
27. apr
10:00
FB 3
Ørestad IF 2
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
756978
27-04 2024
10:00 U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
27. apr
10:00
FA 2000 1
Valby 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
910834
27-04 2024
10:00 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
27. apr
10:00
FB 1
Fix 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
976247
27-04 2024
10:00 U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
27. apr
10:00
FA 2000 2
Kastrup
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
583706
27-04 2024
10:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
27. apr
10:00
FB 2
FA 2000 4
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
664585
27-04 2024
12:00 U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
27. apr
12:00
FA 2000 2
Kastrup 2
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
954992
27-04 2024
12:00 U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
FB
HIK
27. apr
12:00
FB
HIK
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
958004
27-04 2024
12:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
27. apr
12:00
FA 2000 3
Hvidovre IF 5
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
468192
27-04 2024
12:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
27. apr
12:00
FA 2000 14
Fremad Valby 5
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
184443
27-04 2024
12:00 Serie 2, P2/3 Forår P2
27. apr
12:00
FB 4
CBS Sport 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
214611
27-04 2024
12:00 Serie 4, P2/9 Forår P3
27. apr
12:00
VLI 3
B.93 5
Serie 4, P2/9 Forår P3
255883
27-04 2024
12:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
27. apr
12:00
FA 2000 11
Arctos
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
211824
27-04 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P5
27. apr
14:00
FA 2000 7
FB 5
Serie 3, P2/5 Forår P5
419928
27-04 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P4
27. apr
14:00
FB 6
FC Nyhavn 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
217275
27-04 2024
14:00 Serie 4, P2/9 Forår P8
27. apr
14:00
FA 2000 9
FB 10
Serie 4, P2/9 Forår P8
234398
27-04 2024
14:00 Serie 1, Kvinder Forår P1
VLI
27. apr
14:00
VLI
KFUM
Serie 1, Kvinder Forår P1
130322
27-04 2024
14:00 U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
27. apr
14:00
FA 2000
Friheden
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
236466
27-04 2024
16:00 Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
27. apr
16:00
FA 2000
Únigadores Sports Club
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
238933
27-04 2024
16:00 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
Oversidder
27. apr
16:00
FA 2000 3
Oversidder
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
243146
27-04 2024
16:00 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
27. apr
16:00
FA 2000 5
Skjold 3
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
336264
27-04 2024
16:00 Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
FB
27. apr
16:00
FB
Hekla
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
255928
27-04 2024
16:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
27. apr
16:00
FA 2000 8
Skjold 16
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
762364
28-04 2024
10:00 U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
28. apr
10:00
FA 2000 2
B 1903
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
308843
28-04 2024
10:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
28. apr
10:00
FB 1
Sundby Bk. 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
476249
28-04 2024
10:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
FB
KSV
28. apr
10:00
FB
KSV
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
216379
28-04 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P6
28. apr
10:00
FA 2000 13
Frem 4
Serie 4, P2/9 Forår P6
218150
28-04 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P9
28. apr
10:00
FA 2000 11
FB 15
Serie 4, P2/9 Forår P9
119785
28-04 2024
10:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
28. apr
10:00
CBS Sport
Stefan 5
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
191490
28-04 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
28. apr
10:00
FB 3
Nørrebro United 6
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
211816
28-04 2024
12:00 Serie 3, P2/5 Forår P5
28. apr
12:00
CBS Sport 3
Union 4
Serie 3, P2/5 Forår P5
214602
28-04 2024
12:00 Serie 4, P2/9 Forår P3
28. apr
12:00
FB 14
Skjold 12
Serie 4, P2/9 Forår P3
121875
28-04 2024
12:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
28. apr
12:00
FB 4
Nørrebro United 5
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
236504
28-04 2024
12:00 U14 Piger M (10) Forår Mester
FB
28. apr
12:00
FB
FA 2000
U14 Piger M (10) Forår Mester
301703
28-04 2024
12:00 U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
28. apr
12:00
FA 2000 2
Dragør 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
308433
28-04 2024
12:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
Oversidder
28. apr
12:00
FA 2000 1
Oversidder
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
869543
28-04 2024
12:00 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
28. apr
12:00
FA 2000
AB Tårnby 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
218144
28-04 2024
14:00 Serie 4, P2/9 Forår P9
28. apr
14:00
FB 9
KFB 4
Serie 4, P2/9 Forår P9
585571
28-04 2024
14:00 U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
FB
A27
28. apr
14:00
FB
A27
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
336333
28-04 2024
14:00 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
28. apr
14:00
FA 2000
FB 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
801087
28-04 2024
14:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
28. apr
14:00
FA 2000 16
Vestia 4
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
126254
28-04 2024
14:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
28. apr
14:00
FA 2000 13
Folehaven 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
210142
28-04 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P3
28. apr
14:00
FB 8
CBS Sport 4
Serie 3, P2/5 Forår P3
215580
28-04 2024
16:00 Serie 4, P2/9 Forår P5
28. apr
16:00
FB 11
Union 6
Serie 4, P2/9 Forår P5
216377
28-04 2024
16:00 Serie 4, P2/9 Forår P6
28. apr
16:00
FB 12
Vanløse IF 5
Serie 4, P2/9 Forår P6
184430
28-04 2024
16:00 Serie 2, P2/3 Forår P2
28. apr
16:00
FA 2000 4
KB 3
Serie 2, P2/3 Forår P2
780131
28-04 2024
16:00 U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
28. apr
16:00
FB/Hellas 2
Union/Husum
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
471336
28-04 2024
16:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
28. apr
16:00
FB 21
HIK 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
234942
28-04 2024
16:00 Serie 2, Kvinder Forår P1
28. apr
16:00
FA 2000 2
Amalie
Serie 2, Kvinder Forår P1
245457
28-04 2024
16:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
28. apr
16:00
FB 12
Fremad Valby 5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
333150
ma29-04 2024
19:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
29. apr
19:00
FB 20
Østerbro IF 3
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
230907
ma29-04 2024
20:15 Serie 1, Kvinder Forår P1
VLI
29. apr
20:15
VLI
AC Iben
Serie 1, Kvinder Forår P1
238945
ma29-04 2024
20:30 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
29. apr
20:30
FB 2
Nørrebro United 2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
130050
ma29-04 2024
20:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
29. apr
20:30
FA 2000 12
Folehaven 3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
143445
ma29-04 2024
20:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
Oversidder
29. apr
20:30
FA 2000 14
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
513824
ti30-04 2024
19:00 Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
CSC
30. apr
19:00
CBS Sport
CSC
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
243059
ti30-04 2024
20:30 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
30. apr
20:30
FB 9
Prespa
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
250396
ti30-04 2024
20:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
30. apr
20:30
FB 13
Union 6
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
255813
ti30-04 2024
20:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
30. apr
20:30
FB 10
Nørrebro United 5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
245522
on01-05 2024
19:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
01. maj
19:00
FB 14
Skovshoved IF
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
255812
on01-05 2024
20:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
01. maj
20:30
FA 2000 7
Inter Copenhagen CF
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
479958
on01-05 2024
20:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
01. maj
20:30
FB 22
Skovshoved IF 4
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
238942
on01-05 2024
20:30 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
01. maj
20:30
FA 2000 2
Klub 14
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
336336
to02-05 2024
19:00 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
02. maj
19:00
FB 2
Nørrebro FF 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
241253
to02-05 2024
19:00 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
02. maj
19:00
FB 8
Union 4
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
239002
to02-05 2024
19:15 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
02. maj
19:15
FA 2000 4
FB 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
243712
to02-05 2024
20:30 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
02. maj
20:30
FB 7
Vestia
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
285376
to02-05 2024
20:30 M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
FB
HIK
02. maj
20:30
FB
HIK
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
333151
to02-05 2024
20:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
02. maj
20:30
FA 2000 9
Union 11
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
801384
fr03-05 2024
17:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
03. maj
17:00
FB 3
B 1903 4
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
705452
fr03-05 2024
18:00 U15 Drenge 3 (09) Forår P3
03. maj
18:00
FA 2000 3
HIK 4
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
250246
fr03-05 2024
18:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
03. maj
18:30
FB 11
Stefan 2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
333105
fr03-05 2024
18:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
Oversidder
03. maj
18:30
FB 15
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
664026
fr03-05 2024
18:30 U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
03. maj
18:30
FB 2
Hekla
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
218152
fr03-05 2024
19:00 Serie 4, P2/9 Forår P9
03. maj
19:00
FB 15
HB 6
Serie 4, P2/9 Forår P9
135684
04-05 2024
10:00 U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
04. maj
10:00
FA 2000
Nørrebro United
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
136908
04-05 2024
10:00 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
HIK
04. maj
10:00
FA 2000
HIK
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
191512
04-05 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
04. maj
10:00
FA 2000 5
B.93 4
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
215594
04-05 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P5
04. maj
10:00
VLI 2
Heimdal 2
Serie 4, P2/9 Forår P5
307909
04-05 2024
10:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
04. maj
10:00
FA 2000 3
KB 5
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
585360
04-05 2024
10:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
04. maj
10:00
FA 2000 4
Vanløse 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
609152
04-05 2024
10:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
04. maj
10:00
FB 2
Hvidovre IF 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
923995
04-05 2024
10:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
04. maj
10:00
FA 2000 2
Aakanden GF
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
579056
04-05 2024
12:00 U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
GVI
04. maj
12:00
FA 2000
GVI
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
667066
04-05 2024
12:00 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
04. maj
12:00
FA 2000 3
Vanløse IF 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
667140
04-05 2024
12:00 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
04. maj
12:00
FB 2
Østerbro IF 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
792973
04-05 2024
12:00 KS Herre 23/24 P1
GVI
04. maj
12:00
FA 2000 2
GVI
KS Herre 23/24 P1
855719
04-05 2024
12:00 U16 Piger M (08/09) Forår P1
FB
04. maj
12:00
FB
Amager Pigefodbold 2
U16 Piger M (08/09) Forår P1
333137
04-05 2024
13:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
VLI
04. maj
13:30
VLI
HB 14