Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. apr
11:15
Taastrup FC
Virum-Sorgenfri BK
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
Taastrup FC (2)
LSF
Serie 4A - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:30
Taastrup FC
Tølløse BK
U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:30
Taastrup FC
Vallensbæk IF
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. apr
20:15
Taastrup FC
Hvalsø IF
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:20
Taastrup FC
Solrød FC
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
20:15
Taastrup FC
Hedehusene Independents
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
24. apr
21:00
FC Ypsilon
B. 77, Rødovre
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:15
Taastrup FC
KFUM BK, Roskilde
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
Taastrup FC
Bagsværd BK
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
Taastrup FC
Holbæk B&I
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Taastrup FC
Holbæk B&I
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:30
Taastrup FC
Tuse IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:30
Taastrup FC
Roskilde Boldklub
U13 Piger 8:8 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
Taastrup FC
Lynge-Broby IF
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
15:00
Taastrup FC
Brøndbyernes IF
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Taastrup FC
Køge BK
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
20:00
Taastrup FC (2)
Greve Fodbold
Serie 4A - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
20:15
Taastrup FC
LSF (2)
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Taastrup FC
Gladsaxe-Hero BK
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Taastrup FC
Oversidder
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Taastrup FC
Slagelse B&I
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
Taastrup FC
B. 73, Slagelse
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:15
Taastrup FC
Karlslunde IF (1)
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Taastrup FC
Kirke Hyllinge IF
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:15
Taastrup FC
Kr. Værløse IF (1)
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
21:00
FC Ypsilon
BK Vest, Rødovre
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:15
Taastrup FC
BK Avarta
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Taastrup FC
Taastrup Idrætsforening
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Taastrup FC
Ølstykke FC
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:45
Taastrup FC
Såby Fodbold
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
Taastrup FC
Glostrup
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
Taastrup FC
Gundsølille SGIF
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:15
Taastrup FC
LSF
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
21:00
FC Ypsilon
Albertslund IF
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 4
|