U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår, Grøn

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
534272
05-05 2024
11:30 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
11:30
B 1908 2
Vanløse 3
534273
05-05 2024
11:30 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
11:30
Fix 2
Kastrup 2
534369
05-05 2024
11:30 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
11:30
Sundby Bk. 1
Hvidovre IF 2
534370
05-05 2024
11:30 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
11:30
KB 5
B.93 5
534428
05-05 2024
11:30 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
11:30
FA 2000 1
Skovshoved IF
534429
05-05 2024
11:30 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
11:30
Hekla 1
Hellas 2
534430
05-05 2024
11:45 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
11:45
FA 2000 1
HIK 1
534431
05-05 2024
11:45
Oversidder
Mimersparken Nørrebro United
05. maj
11:45
Hellas 2
Oversidder
534371
05-05 2024
11:45 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
11:45
Sundby Bk. 1
Rødovre 3
534372
05-05 2024
11:45 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
11:45
B.93 5
Rødovre 1
534276
05-05 2024
11:45 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
11:45
B 1908 2
Vestia 1
534277
05-05 2024
11:45 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
11:45
Kastrup 2
Skjold 3
534278
05-05 2024
12:00 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
12:00
Vestia 1
Fix 2
534314
05-05 2024
12:00 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
12:00
Skjold 3
Vanløse 3
534373
05-05 2024
12:00 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
12:00
Rødovre 3
KB 5
534374
05-05 2024
12:00 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
12:00
Rødovre 1
Hvidovre IF 2
534432
05-05 2024
12:00 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
12:00
HIK 1
Hekla 1
534433
05-05 2024
12:00
Oversidder
Mimersparken Nørrebro United
05. maj
12:00
Oversidder
Skovshoved IF
534434
05-05 2024
12:15 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
12:15
Hekla 1
FA 2000 1
534435
05-05 2024
12:15 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
12:15
Skovshoved IF
Hellas 2
534375
05-05 2024
12:15 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
12:15
KB 5
Sundby Bk. 1
534376
05-05 2024
12:15 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
12:15
Hvidovre IF 2
B.93 5
534315
05-05 2024
12:15 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
12:15
Fix 2
B 1908 2
534362
05-05 2024
12:15 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
12:15
Vanløse 3
Kastrup 2
534363
05-05 2024
12:30 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
12:30
Vestia 1
Skjold 3
534427
05-05 2024
12:30 Mimersparken Nørrebro United
05. maj
12:30
Rødovre 3
Rødovre 1
534436
05-05 2024
12:30
Oversidder
Mimersparken Nørrebro United
05. maj
12:30
HIK 1
Oversidder
534439
26-05 2024
11:30 B1903 Boldklubben 1903
26. maj
11:30
B 1908 2
FA 2000 1
534440
26-05 2024
11:30 B1903 Boldklubben 1903
26. maj
11:30
Sundby Bk. 1
B.93 5
541330
26-05 2024
11:30 B1903 Boldklubben 1903
26. maj
11:30
Vestia 1
HIK 1
541349
26-05 2024
11:30 B1903 Boldklubben 1903
26. maj
11:30
Rødovre 3
Hvidovre IF 2
541371
26-05 2024
11:30 B1903 Boldklubben 1903
26. maj
11:30
Fix 2
Hekla 1
541428
26-05 2024
11:30 B1903 Boldklubben 1903
26. maj
11:30
KB 5
Rødovre 1
541429
26-05 2024
11:45 B1903 Boldklubben 1903
26. maj
11:45
Fix 2
Skjold 3
541482
26-05 2024
11:45
Oversidder
B1903 Boldklubben 1903
26. maj
11:45
Rødovre 1
Oversidder
541350
26-05 2024
11:45 B1903 Boldklubben 1903
26. maj
11:45
Vestia 1
Vanløse 3
541351
26-05 2024
11:45 B1903 Boldklubben 1903
26. maj
11:45
Hvidovre IF 2
Skovshoved IF
534561
26-05 2024
11:45 B1903 Boldklubben 1903
26. maj
11:45
B 1908 2
Kastrup 2
535690
26-05 2024
11:45 B1903 Boldklubben 1903
26. maj
11:45
B.93 5
Hellas 2
535691
26-05 2024
12:00 B1903 Boldklubben 1903
26. maj
12:00
Kastrup 2
Sundby Bk. 1
535722
26-05 2024
12:00 B1903 Boldklubben 1903
26. maj
12:00
Hellas 2
FA 2000 1
541352
26-05 2024
12:00 B1903 Boldklubben 1903
26. maj
12:00
Vanløse 3
Rødovre 3
541353
26-05 2024
12:00 B1903 Boldklubben 1903
26. maj
12:00
Skovshoved IF
HIK 1
541483
26-05 2024
12:00 B1903 Boldklubben 1903
26. maj
12:00
Skjold 3
KB 5
542418
26-05 2024
12:00
Oversidder
B1903 Boldklubben 1903
26. maj
12:00
Oversidder
Hekla 1
542419
26-05 2024
12:15 B1903 Boldklubben 1903
26. maj
12:15
KB 5
Fix 2
542444
26-05 2024
12:15 B1903 Boldklubben 1903
26. maj
12:15
Hekla 1
Rødovre 1
541354
26-05 2024
12:15 B1903 Boldklubben 1903
26. maj
12:15
Rødovre 3
Vestia 1
541355
26-05 2024
12:15 B1903 Boldklubben 1903
26. maj
12:15
HIK 1
Hvidovre IF 2
535739
26-05 2024
12:15 B1903 Boldklubben 1903
26. maj
12:15
Sundby Bk. 1
B 1908 2
541328
26-05 2024
12:15 B1903 Boldklubben 1903
26. maj
12:15
FA 2000 1
B.93 5
541329
26-05 2024
12:30 B1903 Boldklubben 1903
26. maj
12:30
Kastrup 2
Hellas 2
541356
26-05 2024
12:30 B1903 Boldklubben 1903
26. maj
12:30
Vanløse 3
Skovshoved IF
542446
26-05 2024
12:30
Oversidder
B1903 Boldklubben 1903
26. maj
12:30
Skjold 3
Oversidder
542447
01-06 2024
11:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:30
Vestia 1
FA 2000 1
542448
01-06 2024
11:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:30
Hvidovre IF 2
KB 5
542462
01-06 2024
11:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:30
Vanløse 3
Hekla 1
542463
01-06 2024
11:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:30
Rødovre 1
Sundby Bk. 1
542484
01-06 2024
11:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:30
B 1908 2
HIK 1
542485
01-06 2024
11:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:30
B.93 5
Rødovre 3
542486
01-06 2024
11:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:45
B 1908 2
Skjold 3
542487
01-06 2024
11:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:45
Rødovre 3
Hellas 2
542466
01-06 2024
11:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:45
Vanløse 3
Fix 2
542467
01-06 2024
11:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:45
Sundby Bk. 1
Skovshoved IF
542449
01-06 2024
11:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:45
Vestia 1
Kastrup 2
542450
01-06 2024
11:45
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:45
KB 5
Oversidder
542458
01-06 2024
12:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:00
Kastrup 2
Hvidovre IF 2
542459
01-06 2024
12:00
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:00
Oversidder
FA 2000 1
542468
01-06 2024
12:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:00
Fix 2
Rødovre 1
542481
01-06 2024
12:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:00
Skovshoved IF
Hekla 1
542488
01-06 2024
12:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:00
Skjold 3
B.93 5
542491
01-06 2024
12:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:00
Hellas 2
HIK 1
542492
01-06 2024
12:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:15
B.93 5
B 1908 2
542502
01-06 2024
12:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:15
HIK 1
Rødovre 3
542483
01-06 2024
12:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:15
Hekla 1
Sundby Bk. 1
542464
01-06 2024
12:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:15
Rødovre 1
Vanløse 3
542460
01-06 2024
12:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:15
Hvidovre IF 2
Vestia 1
525358
01-06 2024
12:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:15
FA 2000 1
KB 5
542461
01-06 2024
12:30
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:30
Kastrup 2
Oversidder
542465
01-06 2024
12:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:30
Fix 2
Skovshoved IF
542503
01-06 2024
12:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
12:30
Skjold 3
Hellas 2
542504
09-06 2024
11:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
11:30
B 1908 2
Hvidovre IF 2
542507
09-06 2024
11:30
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
11:30
Oversidder
Fix 2
542920
09-06 2024
11:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
11:30
Vanløse 3
B.93 5
542921
09-06 2024
11:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
11:30
Hellas 2
Kastrup 2
542872
09-06 2024
11:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
11:30
Vestia 1
Sundby Bk. 1
542873
09-06 2024
11:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
11:30
Skovshoved IF
Skjold 3
542874
09-06 2024
11:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
11:45
Vestia 1
Rødovre 1
542876
09-06 2024
11:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
11:45
Skjold 3
HIK 1
542923
09-06 2024
11:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
11:45
Vanløse 3
KB 5
542924
09-06 2024
11:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
11:45
Kastrup 2
Hekla 1
542508
09-06 2024
11:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
11:45
B 1908 2
Rødovre 3
542777
09-06 2024
11:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
11:45
Fix 2
FA 2000 1
542778
09-06 2024
12:00
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
12:00
Rødovre 3
Oversidder
542779
09-06 2024
12:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
12:00
FA 2000 1
Hvidovre IF 2
542925
09-06 2024
12:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
12:00
KB 5
Hellas 2
542926
09-06 2024
12:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
12:00
Hekla 1
B.93 5
542907
09-06 2024
12:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
12:00
Rødovre 1
Skovshoved IF
542908
09-06 2024
12:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
12:00
HIK 1
Sundby Bk. 1
542909
09-06 2024
12:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
12:15
Skovshoved IF
Vestia 1
542918
09-06 2024
12:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
12:15
Sundby Bk. 1
Skjold 3
542927
09-06 2024
12:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
12:15
Hellas 2
Vanløse 3
542928
09-06 2024
12:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
12:15
B.93 5
Kastrup 2
542781
09-06 2024
12:15
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
12:15
Oversidder
B 1908 2
542870
09-06 2024
12:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
12:15
Hvidovre IF 2
Fix 2
542871
09-06 2024
12:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
12:30
Rødovre 3
FA 2000 1
542929
09-06 2024
12:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
12:30
KB 5
Hekla 1
542919
09-06 2024
12:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
12:30
Rødovre 1
HIK 1
542939
16-06 2024
10:00 GVI. Nymosen 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:00
Skjold 3
Rødovre 3
542940
16-06 2024
10:00 GVI. Nymosen 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:00
FA 2000 1
Kastrup 2
542948
16-06 2024
10:00 GVI. Nymosen 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:00
B 1908 2
KB 5
542949
16-06 2024
10:00 GVI. Nymosen 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:00
Hekla 1
Vestia 1
542930
16-06 2024
10:00 GVI. Nymosen 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:00
Vanløse 3
Sundby Bk. 1
542931
16-06 2024
10:00 GVI. Nymosen 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:00
HIK 1
Fix 2
542932
16-06 2024
10:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:15
Vanløse 3
Hvidovre IF 2
542933
16-06 2024
10:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:15
Fix 2
Hellas 2
542950
16-06 2024
10:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:15
B 1908 2
B.93 5
543029
16-06 2024
10:15
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:15
Vestia 1
Oversidder
542941
16-06 2024
10:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:15
Skjold 3
Rødovre 1
542942
16-06 2024
10:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:15
Kastrup 2
Skovshoved IF
542943
16-06 2024
10:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:30
Rødovre 1
FA 2000 1
542944
16-06 2024
10:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:30
Skovshoved IF
Rødovre 3
543072
16-06 2024
10:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:30
B.93 5
Hekla 1
543073
16-06 2024
10:30
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:30
Oversidder
KB 5
542934
16-06 2024
10:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:30
Hvidovre IF 2
HIK 1
542935
16-06 2024
10:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:30
Hellas 2
Sundby Bk. 1
542936
16-06 2024
10:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:45
HIK 1
Vanløse 3
542937
16-06 2024
10:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:45
Sundby Bk. 1
Fix 2
543074
16-06 2024
10:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:45
Hekla 1
B 1908 2
543113
16-06 2024
10:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:45
KB 5
Vestia 1
542945
16-06 2024
10:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:45
FA 2000 1
Skjold 3
542946
16-06 2024
10:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:45
Rødovre 3
Kastrup 2
542947
16-06 2024
11:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:00
Skovshoved IF
Rødovre 1
543114
16-06 2024
11:00
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:00
B.93 5
Oversidder
542938
16-06 2024
11:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:00
Hvidovre IF 2
Hellas 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind