Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. apr
18:30
Herlev IF
2
Ejby IF 1968
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
BSF (2)
0
Røde Stjerne BK (1)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:20
Måløv BK
4
DTU Football
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:45
Lejerbo BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:00
B. 77, Rødovre
1
Bagsværd BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
DTU Football
2
Lejerbo BK
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Ejby IF 1968
3
Måløv BK
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:15
Oversidder
BSF (2)
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:30
Herlev IF
2
Røde Stjerne BK (1)
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Måløv BK
1
Bagsværd BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Lejerbo BK
5
BSF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
DTU Football
3
Ejby IF 1968
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
B. 77, Rødovre
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Røde Stjerne BK (1)
4
Måløv BK
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
BSF (2)
4
B. 77, Rødovre
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:30
Bagsværd BK (2)
3
DTU Football
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Ejby IF 1968
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Oversidder
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Herlev IF
BSF (2)
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Måløv BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Lejerbo BK
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
DTU Football
Røde Stjerne BK (1)
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:30
Bagsværd BK (2)
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Ejby IF 1968
Bagsværd BK (2)
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
B. 77, Rødovre
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Røde Stjerne BK (1)
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:30
Bagsværd BK (2)
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
BSF (2)
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Oversidder
DTU Football
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Lejerbo BK
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Måløv BK
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
DTU Football
BSF (2)
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:30
Bagsværd BK (2)
Røde Stjerne BK (1)
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Ejby IF 1968
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Herlev IF
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
BSF (2)
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Lejerbo BK
Røde Stjerne BK (1)
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
B. 77, Rødovre
DTU Football
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Oversidder
Bagsværd BK (2)
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Røde Stjerne BK (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Røde Stjerne BK (1)
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
DTU Football
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Måløv BK
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Ejby IF 1968
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:30
Bagsværd BK (2)
BSF (2)
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 5
Kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 4
Kamp 4 Vinder pulje 8 - Vinder pulje 7
Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 11.00 i Borup
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
kamp 6: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 13.30 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 5 - Vinder kamp 6
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 5 - Taber kamp 6