Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr
11:30
Oversidder
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:45
Humlebæk BK
1
Espergærde IF
9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:45
Lundtofte Boldklub
7
Snekkersten IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:30
Hørsholm-Usserød IK
4
Hillerød Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
IF Skjold Birkerød
6
FC Holte
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
17:30
FC Holte
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Brede IF
9
Humlebæk BK
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Snekkersten IF
7
IF Skjold Birkerød
5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Espergærde IF
4
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Hillerød Fodbold
1
Lundtofte Boldklub
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Humlebæk BK
7
FC Holte
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Lundtofte Boldklub
0
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Snekkersten IF
Hillerød Fodbold
UMH
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Hørsholm-Usserød IK
4
Brede IF
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
IF Skjold Birkerød
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Hillerød Fodbold
3
IF Skjold Birkerød
5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Brede IF
3
Lundtofte Boldklub
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
FC Holte
0
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:30
Oversidder
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Snekkersten IF
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Lundtofte Boldklub
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Hillerød Fodbold
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
IF Skjold Birkerød
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Humlebæk BK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Brede IF
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
FC Holte
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Espergærde IF
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Oversidder
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Lundtofte Boldklub
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Espergærde IF
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Snekkersten IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Hillerød Fodbold
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
IF Skjold Birkerød
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:30
Oversidder
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
FC Holte
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Humlebæk BK
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Espergærde IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Espergærde IF
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
IF Skjold Birkerød
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Snekkersten IF
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Hillerød Fodbold
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Lundtofte Boldklub
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Brede IF
FC Holte
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinaler søndag den 23. juni kl. 10.00 i Borup
kamp 2: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 5
kamp 3: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4
Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 12.30 i Borup.
kamp 4: Finale Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
kamp 5: 3-4 plads Taber kamp 2 - Taber kamp 3