Kontoret holder lukket i morgen torsdag grundet et større arrangement

VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1, Pulje 1 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
309234
ma13-11 2023
19:00 Stavnsholt
1
-
1
13. nov 2023
19:00
Farum BK (2)
1
BK Avarta
1
309236
fr17-11 2023
19:45
Oversidder
Brøndby Stadion Kunst
17. nov 2023
19:45
Kontra BK
Oversidder
309235
to23-11 2023
19:30 Tingbjerg Idrætspark
1
-
5
23. nov 2023
19:30
Brønshøj BK
1
Vestegnen FK
5
309239
ma27-11 2023
20:00 Lundehusparken
2
-
0
27. nov 2023
20:00
Volvox
2
Rebæk IF
0
309238
ti28-11 2023
20:30 Ishøj Idrætscenter
4
-
3
28. nov 2023
20:30
Strandgårdsparkens Boldklub
4
Brønshøj BK
3
309237
on29-11 2023
20:00 Vallensbæk Idrætscenter
12
-
5
29. nov 2023
20:00
Vestegnen FK
12
Kontra BK
5
309240
02-12 2023
12:00 Espelunden Kunstgræs
8
-
0
02. dec 2023
12:00
BK Avarta
8
Taastrup Idrætsforening
0
309248
02-12 2023
16:00
Oversidder
02. dec 2023
16:00
Oversidder
Farum BK (2)
309232
03-12 2023
14:30 Avedøre Stadion Kunstgræs
UHT
03. dec 2023
14:30
Rebæk IF
Strandgårdsparkens Boldklub
UHT
309249
on13-12 2023
20:30 Vallensbæk Idrætscenter
4
-
2
13. dec 2023
20:30
Vestegnen FK
4
Strandgårdsparkens Boldklub
2
309252
to14-12 2023
19:30 Tingbjerg Idrætspark
0
-
10
14. dec 2023
19:30
Brønshøj BK
0
Volvox
10
309253
fr15-12 2023
19:45 Brøndby Stadion Kunst
0
-
7
15. dec 2023
19:45
Kontra BK
0
Farum BK (2)
7
309251
16-12 2023
13:30
Oversidder
Kulturhuset
16. dec 2023
13:30
Taastrup Idrætsforening
Oversidder
309250
17-12 2023
14:15 Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
6
17. dec 2023
14:15
Rebæk IF
2
BK Avarta
6
309233
13-01 2024
12:00 Gadehaveskolen kunstgræs
0
-
10
13. jan
12:00
Taastrup Idrætsforening
0
Volvox
10
309255
ma22-01 2024
20:00 Lundehusparken
4
-
2
22. jan
20:00
Volvox
4
Vestegnen FK
2
309256
ti23-01 2024
19:00 Stavnsholt
3
-
0
23. jan
19:00
Farum BK (2)
3
Taastrup Idrætsforening
0
309254
ti23-01 2024
20:30 Ishøj Idrætscenter
6
-
0
23. jan
20:30
Strandgårdsparkens Boldklub
6
Kontra BK
0
309257
27-01 2024
14:00 Espelunden Kunstgræs
2
-
0
27. jan
14:00
BK Avarta
2
Brønshøj BK
0
309258
27-01 2024
16:00
Oversidder
27. jan
16:00
Oversidder
Rebæk IF
309261
ti30-01 2024
20:30 Ishøj Idrætscenter
1
-
1
30. jan
20:30
Strandgårdsparkens Boldklub
1
Volvox
1
309259
on31-01 2024
20:30 Vallensbæk Idrætscenter
2
-
1
31. jan
20:30
Vestegnen FK
2
BK Avarta
1
309263
fr02-02 2024
19:45 Brøndby Stadion Kunst
1
-
8
02. feb
19:45
Kontra BK
1
Taastrup Idrætsforening
8
309262
04-02 2024
12:15
Oversidder
Tingbjerg Idrætspark
04. feb
12:15
Brønshøj BK
Oversidder
309265
ma05-02 2024
20:00 Lundehusparken
2
-
4
05. feb
20:00
Volvox
2
Kontra BK
4
309266
ti06-02 2024
20:15 Farum Park
UHT
06. feb
20:15
Farum BK (2)
Brønshøj BK
UHT
309264
10-02 2024
12:00 Kulturhuset
6
-
4
10. feb
12:00
Taastrup Idrætsforening
6
Rebæk IF
4
309268
10-02 2024
16:00
Oversidder
10. feb
16:00
Oversidder
Vestegnen FK
309267
ma12-02 2024
20:30 Espelunden Kunstgræs
0
-
2
12. feb
20:30
BK Avarta
0
Strandgårdsparkens Boldklub
2
309260
25-02 2024
14:15 Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
7
25. feb
14:15
Rebæk IF
1
Farum BK (2)
7
309271
ma26-02 2024
20:00 Lundehusparken
1
-
1
26. feb
20:00
Volvox
1
BK Avarta
1
309269
ma26-02 2024
20:30 Vallensbæk Idrætscenter
UHT
26. feb
20:30
Vestegnen FK
Farum BK (2)
UHT
309270
ti27-02 2024
20:30
Oversidder
Ishøj Idrætscenter
27. feb
20:30
Strandgårdsparkens Boldklub
Oversidder
309272
to29-02 2024
20:00 Tingbjerg Idrætspark
4
-
2
29. feb
20:00
Brønshøj BK
4
Taastrup Idrætsforening
2
309273
fr01-03 2024
19:45 Brøndby Stadion Kunst
0
-
8
01. mar
19:45
Kontra BK
0
Rebæk IF
8
309276
ti05-03 2024
19:00 Stavnsholt
4
-
2
05. mar
19:00
Farum BK (2)
4
Strandgårdsparkens Boldklub
2
309277
fr08-03 2024
19:45 Brøndby Stadion Kunst
1
-
6
08. mar
19:45
Kontra BK
1
BK Avarta
6
309275
09-03 2024
14:00 Kulturhuset
6
-
3
09. mar
14:00
Taastrup Idrætsforening
6
Vestegnen FK
3
309278
09-03 2024
16:00
Oversidder
09. mar
16:00
Oversidder
Volvox
309274
10-03 2024
14:15 Avedøre Stadion Kunstgræs
10. mar
14:15
Rebæk IF
Brønshøj BK
309281
ma11-03 2024
20:00 Lundehusparken
0
-
1
11. mar
20:00
Volvox
0
Farum BK (2)
1
309280
ti12-03 2024
20:30 Ishøj Idrætscenter
UHT
12. mar
20:30
Strandgårdsparkens Boldklub
Taastrup Idrætsforening
UHT
309279
on13-03 2024
20:30 Vallensbæk Idrætscenter
9
-
2
13. mar
20:30
Vestegnen FK
9
Rebæk IF
2
309282
on13-03 2024
21:00 Tingbjerg Idrætspark
4
-
2
13. mar
21:00
Brønshøj BK
4
Kontra BK
2
309283
16-03 2024
11:30
Oversidder
Espelunden Kunstgræs
16. mar
11:30
BK Avarta
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind